Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

My book studio lx

Nalezeno:    2 produkty

Warfare (PC)

Warfare je real-timový globální válečný simulátor s reálným vojenským arzenálem.Hra se věnuje konfliktu na středním východě. Můžete si zahrát ve dvou kampaních, první za USA, druhá za Saudskou Arábii.

Více informací
od 97 Kč
Koupit nejlevněji

Sting: Studio Collection (11LP): Vinyl

Vinyly jsou poslední dobou v kurzu a stále více hudebních fajnšmekrů touží mít alba svých oblíbených interpretů doma nejen na CD, ale právě i na černých deskách. Toto přání vyslyšel i věhlasný britský hudebník Sting, který všechna svoje zásadní studiová alba vydá koncem září v nádherném boxu pod názvem The Studio Collection. Jmenovitě půjde o debut The Dream Of The Blue Turtles z roku 1985, ...Nothing Like The Sun z roku 1987, album The Soul Cages vydané v roce 1991, Ten Summoner's Ta...

Colonies - Rozycki Tomasz

"A vital new poet in the Polish language."-- Adam Zagajewski Tomasz Rozycki's sixth book seems like nothing if not an attempt to grapple with Elizabeth Bishop's question, "Should we have stayed at home and thought of here?" But for Rozycki questions of travel and foreignness are never separate from those of history--personal history, political and national history, the history of things and places and trauma. "Coffee and Cigarettes" When I began to write,...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: