Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mosazna deska

Nalezeno:    5 produktů

Klasická kytara 4/4 Strunal 770

Klasická kytara, mahagonová okrajová výložka, nylonové struny D'Addario,vrchní deska masivní cedr,zadní deska a luby dýhovaný mahagon, krk mahagon, hmatník/kobylka palisandr, mechanika mosazná, povrchová úprava vysoký lesk nebo polomat, velikost 4/4.

Akustická kytara Strunal D 997

Kytara jumbo D 997 Strunal. Western kytara, Dreadnought model, mahagonová okrajová výložka, struny D´Addario, vrchní deska: masivní cedr, zadní deska a luby dýhovaný indický palisandr, krk mahagon, hmatník/kobylka palisandr, mechanika mosazná, povrchová úprava vysoký lesk nebo polomat.

Yamaha CG142C Classical guitar

Klasická kytara pro ty, kteří to s cvičením myslí opravdu vážně, pro pokročilé hráče, kteří hledají nástroj střední a vyšší střední třídy. Ve své cenové kategorii překvapí výjimečným zvukem a precizním zpracováním. Přední deska je vyrobena z masivního amerického cedru, luby a zadní deska jsou palisandrové, hmatník a kobylka také palisandrové. Suchá mosazná ladící mechanika je velmi spolehlivá. Barevné provedení Natural, lakované.

Valencia CG160 RDS Classical guitar 1/2 Red Sunburst

Klasická kytara poloviční velikosti pro dítě od 6 do 9 let. Plně vyhovuje požadavkům, kladeným na výuku hry na nástroj v uměleckých školách, nebo hudebních kroužcích. Přední deska je vyrobena ze smrku, zadní strana a boky jsou mahagonové, krk je z exotické dřeviny Nato, palisandrový hmatník, i kobylka. Nástroj je osazen kvalitními nylonovými strunami, suchá mosazná ladící mechanika je velmi spolehlivá. Barva: Red Sunburst.

Valencia CG160 BUS Classical guitar 1/2 Blue Sunburst

Klasická kytara poloviční velikosti pro dítě od 6 do 9 let. Plně vyhovuje požadavkům, kladeným na výuku hry na nástroj v uměleckých školách, nebo hudebních kroužcích. Přední deska je vyrobena ze smrku, zadní strana a boky jsou mahagonové, krk je z exotické dřeviny Nato, palisandrový hmatník, i kobylka. Nástroj je osazen kvalitními nylonovými strunami, suchá mosazná ladící mechanika je velmi spolehlivá. Barva: Blue Sunburst.

Podobné fráze: