Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Moderni obrazy

Nalezeno:    336 produktů

Obrazy - Moderní nádoby

100 cm x 100 cm Malované obrazy na plátně. Na tomto obrazu jsou namalovány dvě nádoby s květy stojící ve sklále. Obrazy jsou napnuty na tyčkách a malba je i přez okraje. Obrazy lze zarámovat do ozdobných rámů.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Moderní strom

4 x 50 x 40 cm Ručně malovaný obrazový set. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu je namalován rozvětvený moderní strom. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Moderní město

2 x 90 x 30, 1 x 90 x 60 cm Obrazový set malovaný ručně olejovými barvami na plátně. Každý díl setu je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto setu je namalováno moderní město se stromy a cestou. Obrazový set se skládá za tří samostatných obrazů, které na sebe navazují

Vícedílné obrazy - Moderní květy

4x30x110 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu jsou namalovány zelené moderní květy kal. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Moderní strom

4 x 30 x 80 Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu je namalována krásný strom v barevném pozadím. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Moderní květiny

2x40x80, 2x30x90 cm Ručně malovaný obrazový set. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu jsou namalovány červené květiny ve žlutém prostředí. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Moderní město

3 x 60 x 40 cm Malované obrazové sety na plátně. Jednotlivé díly setu jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obrazovém setu je namalováno barevné město. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Kouzla

4 x 110 x 40 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem abstrakce v černé a stříbrné barvě. Obraz je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Schody

3 x 80 cm x 40 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem abstraktních schodů v krásných barvách. Obraz je složen ze tří samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Podpisy na zdi

100x90cm, 30x90cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obrazy sestavené v odlišných rozměrech.

Obrazy - Tanečnice

100 cm x 100 cm STANDARD Ručně malované obrazy na plátně. Na tomto obrazů jsou namalovány moderní tanečnice ve zlatém prostředí, obrazy jsou napnuté na tyčkách a malba je i z boku obrazů, obrazy lze zarámovat do ozdobného rámu.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obrazy - Květ

3b - 120 cm x 90 cm PREMIUM Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně, vypnutý na dřevěném blind rámu. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci. Motiv červeného květu na šedém pozadí je moderní barevnou kombinací, která dotvoří Váš interiér a učiní jej útulný a vkusně zařízený. Tip: Doplňuje se s obrazem kódu: 406HS4376Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení....

Vícedílné obrazy - Oko

1x65x20, 1x70x40, 1x60x30, 1x40x20 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem abstraktního oka v krásných příjemných barvách. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Žlutá záře

2 x 50x40, 1x60x20, 1x80x20 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem abstrakce s názvem žlutá záře. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Čáry

4 x 100 x 30 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem abstrakce v různých barvách. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Zlatá záře

4 x 60 x 40 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem abstraktí zlaté záře v krásných příjemných barvách. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Pták

70x50, 2x30x60 cm Moderní obrazy namalované na plátně a napnuté na dřevěném rámu doladí každý interier. Na těchto obrazech je znázorněna abstrakce s názvem Pták. Dílo je rozděleno do tří samostatných obrazů.

Vícedílné obrazy - Noc

3 x 40 x 60 cm Moderní obrazy namalované na plátně a napnuté na dřevěném rámu doladí každý interier. Na těchto obrazech je namalována abstrakce na téma noc a zářivý měsíc. Dílo je rozděleno do tří samostatných obrazů.

Vícedílné obrazy - Okno

60x80, 2x 30x60 cm Moderní obrazy namalované na plátně a napnuté na dřevěném rámu doladí každý interier. Na těchto obrazech je namalována abstrakce na téma okno. Dílo je rozděleno do tří samostatných obrazů.

Vícedílné obrazy - Stopa

2x 50x40cm Dvoudílný ručně malovaný obraz. Moderní obrazy v energické žluté a červené barvě. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Červený strom

2 x 30 x 60, 1 x 60 x 60 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem vzrostlého stromu v černo červeném prostředí. Obrazový set je složen ze tří samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Kruhy

2 x 60 x 40 cm , 1 x 80 x 40 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem abstraktních kruhů v krásných barvách. Obraz je složen ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Africké ženy

3 x 90 x 30 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem krásných Afrických žen v červeno oranžovém prostředí. Obrazový set je složen ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Cvičení

3 x 90 x 30, 1 x 60 x 40 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem moderních lidí natahujících ruce k sobě. Obraz je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Vánek

3 x 40 x 30 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem abstraktního vánku na žlutooranžovém pozadí. Obraz je složen ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Rudé květy

4 x 100 x 20 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem krásných rudých květů s krásným pozadím. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Příliv

3 x 80 x 40 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem krásého růžovomodrého přílivu moře. Obrazový set je složen ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Červený kruh

2x90x30, 1x60x30, 1x60x80 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem červeného kruhu uprostřed krásných barev. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Tanec

3 x 110 x 30, 90 x 30 cm Moderní malované obrazové sety na plátně. Motivem tohoto setu jsou dva tančící lidé v hnědých barvách. Tento obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Abstraktní květy

4 x 80 x 40 cm Moderní malovaný obrazový set na plátně s motivem abstraktních květů v příjemných barvách. Obrazový set je složen ze čtyř stejně velkých samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Vlnky

2 x 60 x 30, 60 x 50 cm Moderní malované obrazové sety na plátně. Motivem tohoto setu jsou vlnky v abstraktním prostředí. Obrazový set je složen ze tří samostatných obrazů. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Tento set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Žena

20 x 80, 20 x 60, 20 x 40, 50 x 65 cm Moderní malované obrazové sety na plátně. Motivem tohoto setu je sedící ženy v krásných příjemných barvách. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Město

2 x 60 x 30, 60 x 60 cm Moderní malované obrazov sety na plátně s motivem moderního města na okraji vody. Obrazové sety je složen ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Vlčí máky

2 x 90 x 30 xm, 2 x 40 x 30 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem krásných červených vlčích máků. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - V Reflektorech

1 x 40 x 40, 4 x 60 x 30 cm Moderní malované obrazyové sety na plátně s motivem dvou lidí v záři reflektorů. Obrazový set je složen z pěti samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Tanec I.

2 ks 40 x 55 cm Moderní malované obrazové sety na plátně. Motivem tohoto setu jsou dva tančící lidé v hnědých barvách. Tento obrazový set je složen ze dvou samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy jsou moderním doplňkem každého interieru.

Vícedílné obrazy - Stromy

2 x 40 x 20, 2 x 60 x 30 cm Moderní malované obrazové sety. Motivem tohoto setu jsou čtyři stromy na obvodu kruhu s červenými slunci. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Červený déšť

3 x 50 cm x 40 cm Moderní malované obrazy malované na plátně olejovými barvami. Obrazy jsou napnuté na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze je namalována červená abstrakce s kapkami.

Vícedílné obrazy - Čtverce

2x 40x40cm Dvoudílné ručně malované obrazy. Moderní obraz v šedočerném ladění. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Vlající

2x 50x70cm Dvoudílné ručně malované obrazy. Moderní obraz s dynamickým motivem na bílém pozadí. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Červené květy

4 x 100 x 20 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem krásných červených květů v příjemných barvách. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazov sety doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Větvička s květy

1x40x40, 1x60x30, 1x30x90, 1x80x40 cm Moderní malované obrazy na plátně s motivem krásné větvičky s bílími květy na stříbrném pozadí. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Ve stínu hellénského slunce. Obrazy antiky v moderní české kultuře

Sokolové v úboru antických Řeků soupeří roku 1912 s Peršany u Marathónu na letenském sletišti. Josef Svatopluk Machar, Jaroslav Vrchlický a další čeští literáti ve svých dílech nechávají harmonické, jasné a uměřené Řecko zastínit smyslný, ...

Ve stínu hellénského slunce - Obrazy antiky v moderní české ...

Sokolové v úboru antických Řeků soupeří roku 1912 s Peršany u Marathónu na letenském sletišti. Josef Svatopluk Machar, Jaroslav Vrchlický a další čeští literáti ve svých dílech nechávají harmonické, jasné a uměřené Řecko zastínit smyslný, v orgiastických symposiích se utápějící Řím. A název pro divadelní střevíc, kothurn, synekdochicky odkazuje k tragickému divadlu jako takovému či k divadelnímu umění vůbec. Když se v průběhu 19. a na počátku 20. století utvářela česká národní kultura, jedním z...

Vícedílné obrazy - Barevný déšť

5x 30x90 cm Pětidílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz v prolínavých tónech fialové a černé.

Vícedílné obrazy - Červené koleje

3x 30x90 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz výrazného motivu na světlém podkladu.

Vícedílné obrazy - Paví oko

3x 30x100 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní moderní obraz v sytých barevných tónech.

Vícedílné obrazy - Světla

3x 40x40 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz kontrastního červeného motivu na světlém pozadí.

Vícedílné obrazy - Zlatá vlna

3x 30x35 cm, 40x45 cm Čtyřdílný ručně malovaný obraz. Krásný moderní obraz v příjemném hnědozlatém ladění.

Vícedílné obrazy - Tři akty

3 x 90 x 30 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem tří aktů žen v zelené, modré a žluté barvě. Obrazvý set je složen ze tří samostatných obrazů. Vícedílné moderní obrazové sety doladí každý interier.

Vícedílné obrazy - Zelená spirála

70x50 cm, 50x50 cm, 20x50 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz laděný do tónů zelené barvy.

Vícedílné obrazy - Červenou

30x60 cm, 30x80 cm, 40x60 cm, 40x40 cm Čtyřdílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz v červených a žlutých tónech.

Vícedílné obrazy - Poušť

3x 30x100 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz v sytých barevných tónech modré a oranžové.

Vícedílné obrazy - Barevná vichřice

3x 30x40 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz s motivem květinek, laděný do teplých tónů červené a oranžové.

Vícedílné obrazy - Vzrůstající

20x30 cm, 20x40 cm, 50x60cm Třídílný ručně malovaný obraz. Zajímavý moderní obrazový set v tónech červené barvy. Navazující "rostoucí" panely.

Vícedílné obrazy - Soumrak

3x 40x40 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz v příjemných tónech hnědé a smetanové barvy.

Vícedílné obrazy - Spirálky

3x 30x60 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz laděný v červených tónech, vhodně doplněný šedou.

Vícedílné obrazy - Hvězda

2x 40x40 cm, 40x80 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz v krásném ladění hnědé a smetanové barvy.

Vícedílné obrazy - V trávě

50x70 cm, 20x70 cm, 50x50 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Velice zajímavý moderní obraz v zelených tónech, s atypickým uspořádáním panelů.

Vícedílné obrazy - Mars

4 x 20 x 100 cm Čtyřdílný ručně malovaný obrazový set. Krásný zajímavý moderní obraz v červeném a modrém ladění. Jednotlivé díly jsou se vzájemně propojují.

Vícedílné obrazy - Podpis

50x35 cm, 90x25 cm, 70x35 cm, 45x35 cm Čtyřdílný ručně malovaný obraz. Zajímavý moderní obraz s dynamickým motivem. Každý panel v jiné barevnosti.

Vícedílné obrazy - V běhu

3 x 90 x 30 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obrazový set s motivem tří postav běžících v měsíčním světle. Obrazový set v modrém ladění.

Vícedílné obrazy - Okna

30x40cm, 50x40cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz ladění do teplých tónů. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Žár pouště

2x 50x40cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz v energických oranžových tónech. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Romantika

2x 40x70cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz v jemných fialových tónech. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Útěk

2x 50 cm × 60 cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátno, vypnuté na blind rám s vypínacími klínky. Moderní obraz v energických oranžových tónech.

Vícedílné obrazy - Oranžová spirála

2x 40x80cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátno. Moderní obraz s dynamickým motivem v jasné oranžové barvě na jemně žlutém podkladu.

Vícedílné obrazy - Alej

4x 40x40 cm Čtyřdílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz v hnědých, bílých a okrových tónech. Jednotivé díly setu jsou vypnuty na vypínacích blind rámech.

Vícedílné obrazy - Probuzení

2x 30x90cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz ve svěžích zelených tónech. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Zelený strom

4 x 90 x 30 cm Moderní malovaný obrazový set na plátně s motivem krásného černého stromu v zeleném prostředí. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazové sety doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Abstrakce

4 x 100 x 20 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem abstrakce. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazové sety doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Tři květy

4 x 20 x 100 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem tří červených květů na stříbrném pozadí. Obrazový set je složen ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazové sety doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Červení lidé

2 x 80 x 40, 1 x 90 x 30 cm Moderní malované obrazové sety na plátně s motivem lidí v červených barvách. Obrazový set je složen ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazové sety doladí každý interier.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Křídla

4 x 80 x 30 cm Obrazový set malovaný olejovými barvami na plátně napnutý na dřevěném blind rámu. Malba je i přes okraje rámu a vzniká tím 3D efekt. Na obraze jsou namalovány abstraktní křídla ve zlaté barvě na tmavším pozadí. Vícedílné obrazy jsou moderní doplněk do každého interiéru.

Vícedílné obrazy - Anděl

2 x 90 x 30, 90 x 50 cm Malovaný obrazový set je malován olejovými barvami na plátně napnutý na dřevěném blind rámu. Malba je i přes okraje rámu a vzniká tím 3D efekt. Na obraze je namalována žena s andělskými křídly. Vícedílné obrazy jsou moderní doplněk do bytu.

Vícedílné obrazy - Hudebníci

2 x 90 x 30, 110 x 30, 80 x 40 cm Malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně napnutý na dřevěném blind rámu. Malba je i přes okraje rámu a vzniká tím 3D efekt. Na tomto setu jsou namalovány osoby hrající na hudební nástroje v krásných hnědých barvách. Vícedílné obrazy jsou moderní doplněk do bytu.

Vícedílné obrazy - Balony

4 x 30 x 80 cm Čtyřdílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obrazový set na pozadí čtyř různých pestrých barev. Jednotlivé díly setu jsou vypnuty na dřevěných vypínacích blind rámech s klínky.

Vícedílné obrazy - Kořeny

2 x 90 x 30, 90 x 50 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obrazový set v zemitých barevných tónech. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - V pohybu

3x 70x50 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz s dynamickým motivem v odstínech šedé. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Karneval

4x 30x90 cm Čtyřdílný ručně malovaný obraz. Moderní obraz v pestrobarevném pojetí. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných dílů, které jsou napnuty na napínach blind rámech a vzájemně na sebe navazují.