Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Modely plastove

Nalezeno:    160 produktů

Bosch Náhradní nože DURABLADE pro ART 23-18 LI pro modely 2014

Náhradní plastové DURABLADE nože pro vyžínač Bosch ART 23–18 LI. Speciální nůž zajišťuje skvělý výkon sečení a jeho životnost je až 12× delší než u předchozích nožů, 5 kusů v balení. Určeno pro modely vyrobené od roku 2014.

Autíčko baby plastové záchranáři 10cm na setrvačník 4 druhy

Autíčko baby plastové záchranáři 10cm na setrvačník 4 druhy, Dětské plastové autíčko z plastu, vhodné pro nejmenší děti, ve čtyřech variantách provedení (požárníci, sanitka, policejní auto)Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefa

DICKIE Auto Man SOS Fire Engine hasiči 17cm plastové

DICKIE Auto Man SOS Fire Engine hasiči 17cm plastové, Hasičské plastové výjezdové auto hasičů MAN SOS Fire Engine z plastu na volnoběh, obsahující pohyblivé části, pro všechny malé hasiče a požárníky.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by te

Auto plastové City Collection Vojenská technika 12 druhů v krabičce

Auto plastové City Collection Vojenská technika 12 druhů v krabičce, Auto vojenské z plastu, oblíbení hrdinové jsou opět tu! Kolekce City Collection tentokrát přichází se zcela novými dopravními prostředky - vojenská technika.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť

Auto červené plastové hasiči 23cm na setrvačník v krabičce

Auto červené plastové hasiči 23cm na setrvačník v krabičce, Velké zásahové požárnické auto hasičů, z plastu, s výsuvným žebříkem, na blistru, pro všechny malé hasiče a záchranáře.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefas

Autíčko baby plastové záchranáři 10cm na setrvačník 4 druhy

Dětské plastové autíčko z plastu, vhodné pro nejmenší děti, ve čtyřech variantách provedení (požárníci, sanitka, policejní auto)Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval? Autíčko s pohonem na setrvačník.Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatuRozměry dětského autka...

Auto plastové 1:26 Porsche 911 GT3 2 barvy zpětný chod Světlo Zvuk

Auto plastové 1:26 Porsche 911 GT3 2 barvy zpětný chod Světlo Zvuk, Závodní formule se světlem a zvukem na baterie - plastová závodnička na zpětný nátah ve dvou barevných provedeních z plastu v krabičce. Svítí a vydává zvuk.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť

Auto hasiči s plošinou plastové na setrvačník pohyblivé části v krabici

Auto hasiči s plošinou plastové na setrvačník pohyblivé části v krabici, Parádní hasičské auto FIRE RESCUE s plošinou ti nesmí v pokojíčku chybět! Vůz jezdí na setrvačník a má pohyblivé části. Senzace!Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model a

DICKIE Auto Happy Runner 27cm autíčko plastové s očima 6 druhů

DICKIE Auto Happy Runner 27cm autíčko plastové s očima 6 druhů, Autíčko z plastu na volnoběh ve veselých barvách, které má namalovaná očíčka, v šesti variantách provedení.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?Rozm

Stroj stavební baby autíčko plastové 8-11cm na zpětný nátah s očima 3 druhy

Stroj stavební baby autíčko plastové 8-11cm na zpětný nátah s očima 3 druhy, Žluté pracovní autko z plastu, s obličejem, na zpětnné natažení, ve třech variantách provedení, pro ty nejmenší stavitele.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta ne

Lepidlo Plastic Glue (Army painter)

Lepidlo Army Painter na plastové modely, 20 ml.

Army Painter Tool Plastic Cutter - modelářské kleště

Balení obsahuje 1x modelářské kleště Army Painter na plastové modely.

Warhammer 40000: Eldar Windriders

Sada obsahuje 3 plastové modely Eldar Windriders s variantami výzbroje. Modely nejsou složené ani nabarvené.

Warhammer: Daemons of Tzeentch - Screamers

Sada obsahuje 3 plastové modely Screamers of Tzeentch. Modely nejsou složené ani nabarvené.

Warhammer: Daemons of Tzeentch - Flamers of Tzeentch

Sada obsahuje 3 plastové modely Flamers of Tzeentch. Modely nejsou složené ani nabarvené.

Citadel Plastic Glue

Tekuté lepidlo Citadel Plastic Glue na plastové modely. Balení obsahuje 20g.

Hobbit Strategy Battle Game: The Trolls

Sada obsahuje 3 plastové modely The Trolls. Figurky jsou nebarvené a nezkompletované.

Warhammer: Age of Sigmar - Slaves to Chaos: Chaos Spawn

Sada obsahuje 2 plastové modely Chaos Spawn. Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani složené.

Warhammer 40000: Tau Fire Warrior Team

Sada obsahuje 12 modelů Fire Warrior a plastové modely Gun Drone. Materiál plast, modely nejsou nabarvené ani zkompletované.

Warhammer 40000: Space Marine Centurion Squad

Sada obsahuje 3 plastové modely Centurion, které lze sestavit jako variantu Assault nebo Devastator. Modely nejsou nabarvené ani zkompletované.

Warhammer Fantasy Battle: Orcs Warriors

Sada obsahuje 4 plastové modely Orcs Warriors. Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.

Warhammer: Age of Sigmar - Sylvaneth Kurnoth Hunters

Sada obsahuje 3 plastové modely Kurnoth Hunters pro armádu Sylvaneth. Modely a jejich součásti nejsou nabarvené ani složené.

Warhammer: Age of Sigmar - Stormcast Eternals Vanguard-Raptors

Sada obsahuje 3 plastové modely Vanguard-Raptor a 3 plastové modely Aetherwing. Jeden model lze sestavit jako Raptor-Prime. Varianty výzbroje: Hurricane Crossbow nebo Longstrike Crossbow. Modely nejsou složené ani nabarvené.

Warhammer Age of Sigmar: Tzeentch Arcanites - Tzaangor Enlightened

Sada obsahuje 3 plastové modely sestavitelné jako Tzaangor Enlightened nebo Tzaangor Skyfires. Miniatury nejsou složené ani nabarvené.

chrániče nožů bruslí Roxa

chrániče nožů bruslí Roxa, Univerzální plastové chrániče nožů bruslí jsou určeny pro všechny modely bruslí. Díky plastové zarážce můžete libovolně upravovat délku chrániče.

Warhammer Fantasy Battle: Chaos Warriors

Sada obsahuje 3 plastové modely Chaos Warriors. Výzbroj hand weapon a shield. Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.

Warhammer 40000: Space Marines Snap-fit

Sada obsahuje 3 plastové modely Space Marines, vhodné na vyzkoušení barvení. Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.

Warhammer 40000: Chaos Space Marines Snap-fit

Sada obsahuje 3 plastové modely Chaos Space Marines Snap-fit (ideální pro začínající modeláře). Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.

Warhammer 40000: Imperial Guard Cadian Heavy Weapon Squad

Sada obsahuje 3 plastové modely Imperial Guard Cadian Heavy Weapon Squad. Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.

Warhammer 40000: Necron Destroyer Squadron

Sada obsahuje 3 plastové modely Necron Destroyer Squadron. Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.

Warhammer 40000: Space Marine Bike Squad

Sada obsahuje 3 plastové modely Space Marine Bike Squad. Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.

Warhammer 40000: Space Wolves Thunderwolf Cavalry

Sada obsahuje 3 plastové modely Space Wolves Thunderwolf Cavalry. Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.

Warhammer 40000: XV104 Riptide Battlesuit

Sada obsahuje 3 plastové modely 1x XV104 Riptide Battlesuit a 2x Shielded Missile Drone. Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.

Warhammer 40000: Tau XV25 Stealth Team

Sada obsahuje 4 plastové modely - 3x XV25 Stealth Suit a 1x Drone. Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.

Warhammer 40000: Adeptus Mechanicus Kataphron Battle Servitors

Sada obsahuje 3 plastové modely Kataphron Battle Servitor, s možností sestavení jako Kataphron Destroyers nebo Kataphron Breachers. Modely a jejich součásti nejsou složené ani nabarvené.

Warhammer 40000: Tau Empire XV95 Ghostkeel Battlesuit

Sada obsahuje 1 plastový model Tau Empire XV95 Ghostkeel s variantami výzbroje a 2 plastové modely Stealth Drone. Modely a jejich součásti nejsou nabarveny ani zkompletovany.

Warhammer 40000: Haemotrope Reactor

Sada obsahuje 2 plastové modely terénu Haemotrope Reactor. Anglická pravidla pro nasazení modelu jsou součástí balení. Modely nejsou složené ani nabarvené.

Warhammer: Age of Sigmar - Stormcast Eternals Vanguard-Palladors

Sada obsahuje 3 plastové modely Vanguard-Pallador. Součástí sady jsou komponenty umožňující sestavit 1 model jako Pallador-Prime a sada vodotisků. Modely nejsou složené ani nabarvené.

Warhammer: Age of Sigmar - Flesh-Eater Courts Crypt Flayers / Crypt Horrors

Sada Flesh-Eater Courts Crypt Flayers / Crypt Horrors obsahuje 3 plastové modely sestavitelné jako Crypt Flayers nebo Crypt Horrors, případně jako Vargheists pro armádu Soulblight. Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.

Warhammer Fantasy Battle: Skaven Stormfiends

Sada obsahuje 3 plastové modely Skaven Stormfiends (Monstrous Infantry - vylepšení Rat Ogres) s variantami sestavení jako jednotka na blízko nebo střelecký oddíl. Pravidla jsou součástí balení. Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.