Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Modelovaci hmota kera plast

Nalezeno:    6 produktů

KERA plast - bílý - Kolektiv

KERA plast - bílý - Kolektiv Modelovací hmota v barvě bílé na vzduchu vytvrditelná. Po vyjmutí z obalu je dostatečný čas tvárná a pak sama vytvrzuje. Pomocí vlhkých rukou lze dobu tvárnosti prodloužit. Po zatvrdnutí není tvárnost obnovitelná. Povrch lze dekorovat barvami na vodní bázi. 1000g z kategorie Papírnictví | Výtvarné potřeby | Modelovací hmoty od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

KERA plast - hnědý - Kolektiv

KERA plast - hnědý - Kolektiv Modelovací hmota v barvě hnědé na vzduchu vytvrditelná. Po vyjmutí z obalu je dostatečný čas tvárná a pak sama vytvrzuje. Pomocí vlhkých rukou lze dobu tvárnosti prodloužit. Po zatvrdnutí není tvárnost obnovitelná. Povrch lze dekorovat barvami na vodní bázi. z kategorie Papírnictví | Výtvarné potřeby | Modelovací hmoty od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

KERA plast 300 g - Kolektiv

KERA plast 300 g - Kolektiv Modelovací hmota v barvě hnědé na vzduchu vytvrditelná. Po vyjmutí z obalu je dostatečný čas tvárná a pak sama vytvrzuje. Pomocí vlhkých rukou lze dobu tvárnosti prodloužit. Po zatvrdnutí není tvárnost obnovitelná. Povrch lze dekorovat barvami na vodní bázi. z kategorie Papírnictví | Výtvarné potřeby | Modelovací hmoty od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

KERA plast - bílý 300 g - Kolektiv

KERA plast - bílý 300 g - Kolektiv Modelovací hmota v barvě bílé na vzduchu vytvrditelná. Po vyjmutí z obalu je dostatečný čas tvárná a pak sama vytvrzuje. Pomocí vlhkých rukou lze dobu tvárnosti prodloužit. Po zatvrdnutí není tvárnost obnovitelná. Povrch lze dekorovat barvami na vodní bázi. z kategorie Papírnictví | Výtvarné potřeby | Modelovací hmoty od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

MFP Paper s.r.o. Modelovací hmota set Giotto bebe na přírodní bázi 4 barvy + sada 6ks

Giotto bebe sada - modelína na přírodní bázi 4 barvy + sada 6ti tvořítek v plast.

Paulinda Youth Style panenka 25cm 28g samotvrdnoucí plastelína 6 druhů

Paulinda Super Dough Youth Style kreativní sada panenky se dvěma kelímky modelíny, stojánkem a nástroji v šesti variantách provedení. Sestav stojánek, upevni na něj panenku a vymodeluj jí šatičky a vlasové doplňky podle své vlastní fantazie.Modelína Paulinda je speciální tvárnou hmotou, která samočinně zasychá a vytvrdne na vzduchu při pokojové teplotě do 24 hodin. Tato hmota tudíž nevyžaduje vypalování v peci. Z tohoto důvodu je ovšem nutné, aby se hmota k dalšímu použití skladovala ve vzducho...