Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Modelovaci hmota kera plast

Nalezeno:    4 produkty

KERA plast - bílý - Kolektiv

KERA plast - bílý - Kolektiv Modelovací hmota v barvě bílé na vzduchu vytvrditelná. Po vyjmutí z obalu je dostatečný čas tvárná a pak sama vytvrzuje. Pomocí vlhkých rukou lze dobu tvárnosti prodloužit. Po zatvrdnutí není tvárnost obnovitelná. Povrch lze dekorovat barvami na vodní bázi. 1000g z kategorie Papírnictví | Výtvarné potřeby | Modelovací hmoty od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

KERA plast 300 g - Kolektiv

KERA plast 300 g - Kolektiv Modelovací hmota v barvě hnědé na vzduchu vytvrditelná. Po vyjmutí z obalu je dostatečný čas tvárná a pak sama vytvrzuje. Pomocí vlhkých rukou lze dobu tvárnosti prodloužit. Po zatvrdnutí není tvárnost obnovitelná. Povrch lze dekorovat barvami na vodní bázi. z kategorie Papírnictví | Výtvarné potřeby | Modelovací hmoty od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

KERA plast - bílý 300 g - Kolektiv

KERA plast - bílý 300 g - Kolektiv Modelovací hmota v barvě bílé na vzduchu vytvrditelná. Po vyjmutí z obalu je dostatečný čas tvárná a pak sama vytvrzuje. Pomocí vlhkých rukou lze dobu tvárnosti prodloužit. Po zatvrdnutí není tvárnost obnovitelná. Povrch lze dekorovat barvami na vodní bázi. z kategorie Papírnictví | Výtvarné potřeby | Modelovací hmoty od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Gum-pasta hotová Wilton

Balení obsahuje 456 g hotové cukrářské modelovací hmoty, kerá je určená pro zhotovení náročných cukrových dekorací, např. květin a prostorových ornamentů. Výhodou této hmoty je, že rychle zasychá, nevlhne a drží stálý tvar. Je čistě bílé barvy, lze ji snadno barvit a je balena v praktickém zip sáčku, takže nepoužité množství neztvrdne. Použití: odebereme potřebné mnnožství hmoty a důkladně propracujeme na pracovní podložce potřené rostlinným tukem. Pokud je hmota příliš tvrdá, lze do ní přid...