Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Miss sixty jungle sra00

Nalezeno:    5 produktů

Hodinky Miss Sixty Jungle RA008

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Jungle jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli v kombinaci s plastem. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným plastovým řemínkem oranžové barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Ciferník je osázen zirkony. Průměr ciferníku je 38 mm.

Hodinky Miss Sixty Jungle RA003

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Jungle jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli v kombinaci s plastem. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným plastovým řemínkem fialové barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Ciferník je osázen zirkony. Průměr ciferníku je 38 mm.

Hodinky Miss Sixty Jungle RA006

Dámské hodinky Miss Sixty z kolekce Jungle jsou vsazeny do pouzdra z ušlechtilé chirurgické oceli v kombinaci s plastem. Hodinky jsou opatřeny vysoce odolným plastovým řemínkem modré barvy. Pevná uzavíratelná spona. Minerální sklíčko odolné proti poškrábání. Ciferník je osázen zirkony. Průměr ciferníku je 38 mm.

Hodinky Miss Sixty JUNGLE R0751100003 (Dárek -USB Flash disk 8 GB Zdarma)

Hodinky Miss Sixty JUNGLE R0751100003 Módní dámské náramkové hodinky Miss Sixty R0751100003 pro dámy i dívky každého věku.Řemínek hodinek Miss Sixty R0751100003 je vyroben z plastu v růžové barvě. Plast je velmi praktický materiál. Vyniká svojí lehkostí a odolností proti vodě. Je velmi dobře omyvatelný a antialergický.