Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mirates test muzske plodnosti

Nalezeno:    14 produktů

Test mužské plodnosti

Pokud se vám nedaří počít dítě, může to být způsobeno i mužskou neplodností. S pomocí tohoto domácího testu, který je rychlý, jednoduchý a spolehlivý, to můžete snadno zjistit. Testovací sada obsahuje 2 testy pro jedno použití.

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

MiraTes Test mužské plodnosti 2 ks

Pokud se vám nedaří počít dítě, může to být způsobeno i mužskou neplodností. S pomocí tohoto domácího testu, který je rychlý, jednoduchý a spolehlivý, to můžete snadno zjistit. Testovací sada obsahuje 2 testy pro jedno použití.; Popis; Neplodnost

Test mužské plodnosti FertilCount 1 použití

Kvalitní Test mužské plodnosti FertilCount 1 použití za 575 Kč.

Test mužské plodnosti Fertilcount 2 použití

Kvalitní Test mužské plodnosti Fertilcount 2 použití za 780 Kč.

Adiel Test mužské plodnosti FertilCount 1 použití

Test mužské plodnosti FertilCount 1 je určen pro jednorázové zjištění plodnosti muže v soukromí a pohodlí domova.

Test mužské plodnosti FertilCount 1 použití

Tento test Vám pomůže zcela v soukromí identifikovat Vaši plodnost.Výsledek během 15 minut. Přesnost 97%. Doporučujeme pro jednorázové zjištění plodnosti muže. Tento test Vám pomůže zcela v soukromí identifikovat Vaši plodnost.

Test mužské plodnosti Fertilcount 2 použití

Tento test Vám pomůže zcela v soukromí identifikovat Vaši plodnost.

VEROVAL Domácí test pro zjištění mužské plodnosti

Pomocí tohoto domácího testu Veroval zjistíte, zda vaše sperma obsahuje dostatečný počet spermií na to, aby mohlo dojít k oplodnění ženského vajíčka.

Test mužské plodnosti FertilCount 1 použití 1 ks testu plodnosti pro muže, 1 balení obsahuje test mužské plodnosti, přesnost 97%

Test mužské plodnosti FertilCount 1, balení na 1 použití. Doporučujeme pro zjištění mužské plodnosti v soukromí a pohodlí domova. 97 % přesnost. Měří kvalitu spermií na základě jejich počtu a životaschopnosti. Zboží můžete také objednat ve své lékárně.

Test mužské plodnosti FertilCount 2 použití přesnost 97%, 2 testy v balení, test mužské plodnosti pro domácí použití

Test mužské plodnosti FertilCount 2 ve výhodném balení na 2 použití. Doporučujeme pro zjištění mužské plodnosti v soukromí a pohodlí domova. 97 % přesnost. Větší jistota a výhodnější cena. Zboží můžete také objednat ve své lékárně.