Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Minecraft figurky

Nalezeno:    17 produktů

Mattel Minecraft sběratelské figurky

Staň se skutečnou součástí světa Minecraftu s balením minifigurek Minecraft! Vstup do 3D světa tvé oblíbené hry a připrav se na pořádné dobrodružství. Každé balení obsahuje 3 minifigurky ze 4 různých herních módů!

Mattel Sběratelské figurky Minecraft

Staň se skutečnou součástí světa Minecraftu s balením minifigurek Minecraft! Vstup do 3D světa tvé oblíbené hry a připrav se na pořádné dobrodružství. Každé balení obsahuje 3 minifigurky ze 4 různých herních módů!

Mattel Figurky Minecraft

Staň se skutečnou součástí světa Minecraftu s balením 3 ks minifigurek Minecraft! Vstup do 3D světa tvé oblíbené hry a připrav se na pořádné dobrodružství. Každé balení obsahuje 3 minifigurky ze 4 různých herních módů!

Jinx Minecraft figurky sada zvířátek 6 kusů - DOPRAVA OD 49,- Kč (ZÁSILKOVNA.CZ)

V balení je celkem 6 ks Minecraft zvířat - kuře, ocelot, vlk, prasátko, ovce a kráva. Mají pohyblivé hlavy, nohy, ocásky a kuře dokonce i křídla! Výška Minecraft zvířátek 7 - 10 cm. Materiál: plast Oficiálně licencovaný výrobek.

Figurka Minecraft - Sněžný golem

Figurka sněžného golema z počítačové hry Minecraft. Výška figurky je cca 8 cm. Součástí balení je rovněž příslušenství.

Figurka Minecraft - Steve Minecart

Figurka Steve Minecart z počítačové hry Minecraft. Výška figurky je cca 8 cm. Součástí balení je rovněž příslušenství.

Figurka Minecraft - Steve (větší)

Sběratelská figurka inspirovaná hrou Minecraft, klouby figurky jsou pohyblivé, součástí je příslušenství - kostička. Výška figurky je cca 15 cm. Oficiálně licencováno. Vhodné od 15.ti let výše.

Figurka Minecraft - Steve (menší)

Sběratelská figurka inspirovaná hrou Minecraft, klouby figurky jsou pohyblivé, součástí je příslušenství - krumpáč a kostka rudy. Výška figurky je cca 8 cm.

Figurka Minecraft - Zombie Pigman

Figurka zombie prasečího muže Zombie Pigman z počítačové hry Minecraft. Výška figurky je cca 8 cm. Součástí balení je rovněž příslušenství.

Figurka Minecraft - Kovář s kovadlinou

Sběratelská figurka kováře inspirovaná hrou Minecraft, klouby figurky jsou pohyblivé, součástí je příslušenství - kovadlina. Výška figurky je cca 8 cm.

Figurka Minecraft - Diamantový Steve

Sběratelská figurka inspirovaná hrou Minecraft, klouby figurky jsou pohyblivé, součástí je příslušenství - meč a helma. Výška figurky je cca 15 cm. Oficiálně licencováno. Vhodné od 15.ti let výše.

Figurka Minecraft - Creeper

Vinylová figurka Creepera z počítačové hry Minecraft. Výška figurky je cca 15 cm. Figurka má pohyblivou hlavu, součástí balení je i kostička (diamond block). Oficiálně licencováno. Vhodné od 15.ti let výše.

Figurka Minecraft - Enderman s kostičkou

Vinylová figurka Endermana z počítačové hry Minecraft. Výška figurky je cca 23 cm. Figurka má pohyblivou hlavu, součástí balení je i kostička (diamond block). Oficiálně licencováno.

Figurka Minecraft - Alex In Diamond Armor

Figurka Alexe v diamantovém brnění z počítačové hry Minecraft. Výška figurky je cca 8 cm. Součástí balení je i kostička a krumpáč.

Figurka Minecraft - Creeper Anatomy

Sběratelská figurka inspirovaná hrou Minecraft, která vám dá nahlédnout do fyziologie creepera. Klouby figurky jsou pohyblivé, skládá se ze sedmi dílů. Vhodné pro děti od 7 let věku.

Figurka Minecraft - Creeper TNT

Sběratelská figurka inspirovaná hrou Minecraft, klouby Creepera jsou pohyblivé, součástí balení je je kostička TNT. Výška figurky je cca 7 cm.

Minecraft Wiky figurka Steve s koněm hnědý DOPRAVA OD 49- Kč (ZÁSILKOVNA.CZ)

Balení obsahuje: Steve, šedivý kůň, jablko a blok slámy. Materiál: plast.Velikost figurky je cca 7 cm. Vhodné pro děti od 6 let.