Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Metlicky na bici

Nalezeno:    20 produktů

Dimavery DFB- 2 metličky

Produkt Dimavery DFB- 2 metličky zařazený v: Hudební nástroje | Bicí | Paličky a štětky, Objednací kód: NA-006845, výrobce: Dimavery

Dimavery DJB- 2 jazzové metličky

Produkt Dimavery DJB- 2 jazzové metličky zařazený v: Hudební nástroje | Bicí | Paličky a štětky, Objednací kód: NA-004923, výrobce: Dimavery

Stagg SBRU20- RM, vysouvací metličky s gumovým držadlem

Produkt Stagg SBRU20- RM, vysouvací metličky s gumovým držadlem zařazený v: Hudební nástroje | Bicí | Paličky a štětky, Objednací kód: NA-006150, výrobce: Stagg

Stagg SBRU20- WM, vysouvací metličky s dřevěným držadlem

Produkt Stagg SBRU20- WM, vysouvací metličky s dřevěným držadlem zařazený v: Hudební nástroje | Bicí | Paličky a štětky, Objednací kód: NA-003554, výrobce: Stagg

Pro Mark TB4

Metličky na bicí s teleskopickými štětinami, vyrobené přímo v USA, perfektní tvarovaná rukojeť s délkou 7 1/8", průměru 0.565" a skvělým vyvážením pro hráče, kteří preferují klasický, ale mohutnější zvuk, rozpětí kovových štětin je 12 5/16".

Pro Mark TB3

Metličky na bicí s teleskopickými štětinami, vyrobené podle originálu jazzové legendy Gene Krupa, jemná gumová rukojeť s délkou 6 13/16", průměru 0.5" a skvělým vyvážením pro rychlou odezvu, vhodné zejména pro jazzové hráče, rozpětí drátěných štětin je 12 5/16".

Pro Mark TB5

Metličky na bicí s teleskopickými vysoce kvalitními štětinami, vyrobené přímo v USA, perfektní tvarovaná "Easy Grip" pro ještě zrelaxovanejšie hraní, rukojeť s délkou 7 1/16", průměru 0.640" a skvělým vyvážením, rozpětí kovových štětin je 12 5/16" a délka 5 3/16 ".

Remo Fiberskyn Diplomat 10"

Blána na bicí úderová 10" série Fiberskyn - Diplomat. Fiberskyn Diplomat mají teplé tóny zásluhou protichůdně spředenými vlákny jednoduché vrstvy 0.07 mm Mylaru. Jsou známé pro jejich teplé plné tóny a sustain. Povrch blan Fiberskyn Diplomat je vhodný pro paličky i metličky. Fiberskyn Diplomat blány produkují vyvážené spektrum zvuků pro snare i tom-tom. Jsou nejznámější jako standard pro jazz i orchestrální aplikace.

Remo Fiberskyn Diplomat 12"

Blána na bicí úderová 12" série Fiberskyn - Diplomat. Fiberskyn Diplomat mají teplé tóny zásluhou protichůdně spředenými vlákny jednoduché vrstvy 0.07 mm Mylaru. Jsou známé pro jejich teplé plné tóny a sustain. Povrch blan Fiberskyn Diplomat je vhodný pro paličky i metličky. Fiberskyn Diplomat blány produkují vyvážené spektrum zvuků pro snare i tom-tom. Jsou nejznámější jako standard pro jazz i orchestrální aplikace.

Remo Fiberskyn Diplomat 8"

Blána na bicí úderová 08" série Fiberskyn - Diplomat. Fiberskyn Diplomat mají teplé tóny zásluhou protichůdně spředenými vlákny jednoduché vrstvy 0.07 mm Mylaru. Jsou známé pro jejich teplé plné tóny a sustain. Povrch blan Fiberskyn Diplomat je vhodný pro paličky i metličky. Fiberskyn Diplomat blány produkují vyvážené spektrum zvuků pro snare i tom-tom. Jsou nejznámější jako standard pro jazz i orchestrální aplikace.

Remo M5-1000-TK 10" Fiberskin Dark

blána na bicí: Tombek drumhead 10", Fiberskin. Fiberskyn mají teplé tóny zásluhou protichůdně spředenými vlákny jednoduché vrstvy 0.07 mm Mylaru. Jsou známé pro jejich teplé plné tóny a sustain. Povrch blan Fiberskyn Diplomat je vhodný pro paličky i metličky. Fiberskyn Diplomat blány produkují vyvážené spektrum zvuků pro snare i tom-tom. Jsou nejznámější jako standard pro jazz i orchestrální aplikace.

Remo Fiberskyn Diplomat 14"

Blána na bicí úderová 14" série Fiberskyn - Diplomat. Fiberskyn Diplomat mají teplé tóny zásluhou protichůdně spředenými vlákny jednoduché vrstvy 0.07 mm Mylaru. Jsou známé pro jejich teplé plné tóny a sustain. Povrch blan Fiberskyn Diplomat je vhodný pro paličky i metličky. Fiberskyn Diplomat blány produkují vyvážené spektrum zvuků pro snare i tom-tom. Jsou nejznámější jako standard pro jazz i orchestrální aplikace.

Remo Fiberskyn 3 Diplomat 20"

blána na bicí: Fiberskyn 3 Series, FD (Thin) Bass, 20". Fiberskyn Diplomat mají teplé tóny zásluhou protichůdně spředenými vlákny jednoduché vrstvy 0.07 mm Mylaru. Jsou známé pro jejich teplé plné tóny a sustain. Povrch blan Fiberskyn Diplomat je vhodný pro paličky i metličky. Fiberskyn Diplomat blány produkují vyvážené spektrum zvuků pro snare i tom-tom. Jsou nejznámější jako standard pro jazz i orchestrální aplikace.

Remo Fiberskyn 3 Diplomat 22"

blána na bicí: Fiberskyn 3 Series, FD (Thin) Bass, 22". Fiberskyn Diplomat mají teplé tóny zásluhou protichůdně spředenými vlákny jednoduché vrstvy 0.07 mm Mylaru. Jsou známé pro jejich teplé plné tóny a sustain. Povrch blan Fiberskyn Diplomat je vhodný pro paličky i metličky. Fiberskyn Diplomat blány produkují vyvážené spektrum zvuků pro snare i tom-tom. Jsou nejznámější jako standard pro jazz i orchestrální aplikace.

Remo Fiberskyn Diplomat 6"

blána na bicí: Fiberskyn 3 Series, FD (Thin) 6". Fiberskyn Diplomat mají teplé tóny zásluhou protichůdně spředenými vlákny jednoduché vrstvy 0.07 mm Mylaru. Jsou známé pro jejich teplé plné tóny a sustain. Povrch blan Fiberskyn Diplomat je vhodný pro paličky i metličky. Fiberskyn Diplomat blány produkují vyvážené spektrum zvuků pro snare i tom-tom. Jsou nejznámější jako standard pro jazz i orchestrální aplikace.

Remo Diplomat Fiberskyn 15"

blána na bicí: Fiberskyn 3 Series, FD (Thin) 15". Fiberskyn Diplomat mají teplé tóny zásluhou protichůdně spředenými vlákny jednoduché vrstvy 0.07 mm Mylaru. Jsou známé pro jejich teplé plné tóny a sustain. Povrch blan Fiberskyn Diplomat je vhodný pro paličky i metličky. Fiberskyn Diplomat blány produkují vyvážené spektrum zvuků pro snare i tom-tom. Jsou nejznámější jako standard pro jazz i orchestrální aplikace.

Remo Fiberskyn 3 Diplomat 18 FD Thin

blána na bicí: Fiberskyn 3 Series, FD (Thin) 18". Fiberskyn Diplomat mají teplé tóny zásluhou protichůdně spředenými vlákny jednoduché vrstvy 0.07 mm Mylaru. Jsou známé pro jejich teplé plné tóny a sustain. Povrch blan Fiberskyn Diplomat je vhodný pro paličky i metličky. Fiberskyn Diplomat blány produkují vyvážené spektrum zvuků pro snare i tom-tom. Jsou nejznámější jako standard pro jazz i orchestrální aplikace.

Remo Fiberskyn 3 Diplomat 18 Fd Film

blána na bicí: Fiberskyn 3 Series, FD (Thin) Bass, 18". Fiberskyn Diplomat mají teplé tóny zásluhou protichůdně spředenými vlákny jednoduché vrstvy 0.07 mm Mylaru. Jsou známé pro jejich teplé plné tóny a sustain. Povrch blan Fiberskyn Diplomat je vhodný pro paličky i metličky. Fiberskyn Diplomat blány produkují vyvážené spektrum zvuků pro snare i tom-tom. Jsou nejznámější jako standard pro jazz i orchestrální aplikace.

Remo Fiberskyn 3 Diplomat 13"

blána na bicí: Fiberskyn 3 Series, FD (Thin) 13". Fiberskyn Diplomat mají teplé tóny zásluhou protichůdně spředenými vlákny jednoduché vrstvy 0.07 mm Mylaru. Jsou známé pro jejich teplé plné tóny a sustain. Povrch blan Fiberskyn Diplomat je vhodný pro paličky i metličky. Fiberskyn Diplomat blány produkují vyvážené spektrum zvuků pro snare i tom-tom. Jsou nejznámější jako standard pro jazz i orchestrální aplikace.

Remo Diplomat Fiberskyn 16"

Blána na bicí úderová 16" série Fiberskyn - Diplomat. Fiberskyn Diplomat mají teplé tóny zásluhou protichůdně spředenými vlákny jednoduché vrstvy 0.07 mm Mylaru. Jsou známé pro jejich teplé plné tóny a sustain. Povrch blan Fiberskyn Diplomat je vhodný pro paličky i metličky. Fiberskyn Diplomat blány produkují vyvážené spektrum zvuků pro snare i tom-tom. Jsou nejznámější jako standard pro jazz i orchestrální aplikace.