Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Menazka na sul pepr ocet olej paratka

Nalezeno:    7 produktů

Tescoma Souprava olej,ocet,sůl,pepř a párátka CLUB (650356)

Souprava olej, ocet, sůl, pepř a párátka Club je stolní dochucovací souprava pro domácnosti i gastronomická zařízení. Nádoby na olej a ocet jsou uzavíratelné pootočením víčka. Souprava je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, skla a odolného plastu. 5 let záruka.

Menážka Na Olej, Ocet, Sůl A Pepř, Nerezová Ocel 18/10 Ve Vysokém Lesku A Sklo,ALESSI,5070

Design od společnosti: ALESSIDélka 17,5 cmHloubka 8 cmAlessi patří mezi prémiové světové značky, které svými interiérovými doplňky a kuchyňskými potřebami již po tři generace obohacují svět designu novými produkty, nápady a projekty. Allesi je synonymem pro dokonalý italský design.

Menážka Na Olej, Ocet, Sůl A Pepř, Nerezová Ocel 18/10 Ve Vysokém Lesku A Sklo,ALESSI,AKK73

Design od společnosti: ALESSIDélka 11 cmHloubka 11 cmVýška 20 cmAlessi patří mezi prémiové světové značky, které svými interiérovými doplňky a kuchyňskými potřebami již po tři generace obohacují svět designu novými produkty, nápady a projekty. Allesi je synonymem pro dokonalý italský design.

Menážka Na Olej, Ocet, Sůl A Pepř, Nerezová Ocel 18/10 Ve Vysokém Lesku A Sklo,ALESSI,MG05

Design od společnosti: ALESSIVýška 19 cmPrůměr 16 cmObjem 200 mlAlessi patří mezi prémiové světové značky, které svými interiérovými doplňky a kuchyňskými potřebami již po tři generace obohacují svět designu novými produkty, nápady a projekty. Allesi je synonymem pro dokonalý italský design.

Menážka Na Olej, Ocet, Sůl, Pepř A Koření, Nerezová Ocel 18/10 Ve Vysokém Lesku A Sklo,ALESSI,MSA16

Design od společnosti: ALESSIDélka 11,5 cmHloubka 9 cmVýška 21 cmAlessi patří mezi prémiové světové značky, které svými interiérovými doplňky a kuchyňskými potřebami již po tři generace obohacují svět designu novými produkty, nápady a projekty. Allesi je synonymem pro dokonalý italský design.

ILSA Menážka 5-ti dílná

Nerezový stojánek Ilsa s dózami na sůl a na pepř, plus dvě větší dózy na olej a ocet. Také je tam menší skleněný kalíšek na párátka. Stojánek nejen do restaurace má kvalitní nerezové a skleněné zpracování.

Tescoma CLUB

Kupte si! Souprava olej-ocet-sůl-pepř-párátka Tescoma CLUB od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TES650356.00 - Stolní dochucovací souprava pro domácnosti i gastronomická zařízení. Nádobu na olej a ocet lze pootočením víčka uzavřít. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, skla a odolného plastu. 5 roků záruka. ...