Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Menalind cistici pena

Nalezeno:    9 produktů

MENALIND Professional, Čistící pěna

Menalind professional, ČistícípěnaPopis:Čisticí pěna rychle a šetrně čistí znečištěnou pokožku při únikumoči a stolice. Díky kreatinu spolehlivě chrání pokožku.Pěna má antibakteriální pH 5,5 a obsahuje navíc neutralizér zápachu.Nahrazuje mýdlo s vodou, při použití protřepeme a z 15 cm nanesemepřímo na pokožku. Necháme chvíli působit a setřeme.Rozměr balení a specifikace:1 balení: 400 ml

Menalind Professional čistící pěna 400ml

Čistící pěna Menalind Professional 400ml Šetrná čistící pěna vhodná k ošetření pokožky při inkontinenci. Rychlé a šetrné čištění silně znečištěných partií pokožky při stolicové inkontinenci. Chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy a udržuje ji zdravější. Neutralizuje nepříjemný zápach. Před použitím protřepat a aplikovat ze vzdálenosti 20-ti centimetrů. Po chvilce působení lehce setřít.

Menalind Professional čistící pěna 400ml

Čisticí pěna k rychlému a šetrnému čištění silně znečistěných partií pokožky při (stolicové) inkontinenci. Díky kreatinu spolehlivě chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy a udržuje ji tak zdravější. Účinně neutralizuje pachy, příjemně a svěže voní.

Menalind Professional čistící pěna 400ml

Čisticí pěna k rychlému a šetrnému čištění silně znečistěných partií pokožky při (stolicové) inkontinenci. Díky kreatinu spolehlivě chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy a udržuje ji tak zdravější. Má vyvážené pH 5,0 – 5,9. Neutralizuje zápach. Bez parfemace. Balení: 400 ml Zdroj: Hartmann-Rico

Menalind Professional čistící pěna 400ml

Speciální péče o namáhanou a zralou pokožku.

PAUL HARTMANN AG | Menalind Professional čistící pěna 400ml

MENALIND Professional čistící pěna je určená pro rychlé a jemné čištění pokožky při inkontinenci. Obsahuje kreatin a podporuje přirozený ochranný mechanizmus pokožky. MENALIND Professional čistící pěna pohlcuje pach a je pH neutrální vůči pokožce. Použití : Protřepte a aplikujte ze vzdálenosti 20cm. Nechte krátce působit a potom setřete. Jedná se o praktické využití bez použití mýdla a vody.

PAUL HARTMANN AG Menalind Professional čistící pěna 400ml

PAUL HARTMANN AG Menalind Professional čistící pěna 400ml, Nový Menalind professional představuje speciální péči o namáhanou pokožku. Čistící pěna rychle a šetrně čistí pokožku při inkontinenci, chrání ji před působením agresitních látek. Má vyvážené pH 5,0 – 5,9. Neutralizuje zápach.

PAUL HARTMANN AG Menalind Professional čistící pěna 400ml

Nový Menalind professional představuje speciální péči o namáhanou pokožku. Čistící pěna rychle a šetrně čistí pokožku při inkontinenci, chrání ji před působením agresitních látek. Má vyvážené pH 5,0 – 5,9. Neutralizuje zápach.