Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Meguiars quik interior detailer

Nalezeno:    8 produktů

Čistič interiérových povrchů Quik Interior Detailer 473 ml Meguiars

Přípravek Quik Interior Detailer od společnosti Meguiar´s slouží k bezpečnému vyčištění všech interiérových netextilních povrchů vašeho vozu.

Přípravek pro lubrikaci claye Quik Detailer 473 ml Meguiars

Přípravek Quik Detailer od výrobce Meguiar´s je určen jako jediný pro lubrikaci claye a k odstranění lehkých nečistot z karoserie. Bezpečně použitelný i pro matné laky nebo wrapové fólie.

Přípravek pro odstranění lehkých nečistot Ultimate Quik Detailer 650 ml Meguiars

Přípravek pro odstranění lehkých nečistot z povrchu karoserie Ultimate Quik Detailer od Meguiar´s 650 ml. Odstraňuje nečistoty jako prach, pyl, ptačí trus, zachlé kapky vody a jiné. Poskytuje maximální péči, posiluje voskovou vrstvu a odpuzuje vodu. Je bezpečně použitelný i pro matné laky nebo wrapové fólie.

Základní sada pro odstranění odolných nečistot z laku Quik Clay Starter Kit Meguiars

Meguiars Quik Clay Starter Kit je výhodná sada, která obsahuje přípravek G1001 Meguiar´s Clay Bar, 50g a A3316 Meguiar´s Quik Detailer, 473 ml. Jde o velmi snadný způsob odstranění chemicky agresivních nečistot (tzv. kontaminantů) z vašeho laku. Při běžném mytí tyto kontaminanty neodstraníte. S pomocí clay...

Sada pro odstranění odolných nečistot z laku Smooth Surface Clay Kit Meguiars

Meguiars Smooth Surface Clay Kit je výhodná sada, která obsahuje přípravek G1001 Meguiar´s Clay Bar, 50g , A3316 Meguiar´s Quik Detailer, 473 ml a X2010 Meguiar´s Supreme Shine Microfiber Towel. Jde o velmi snadný zp...