Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Medisana ps 400

Nalezeno:    3 produkty

Medisana PS 400

Praktická osobní váha Medisana PS 400 vyrobená z extra tenkého bezpečnostního skla má nosnost do 150 kg a rozlišení 100g. Váha má elegantní design, který ozdobí vaší koupelnu.

Medisana Digitální osobní váha Medisana PS 400

Digitální váha Medisana PS-400 určená pro domácí použití se stane oblíbeným vybavením vaší domácnosti. Zváží vás kromě kilogramů i v librách nebo stonech, volba je jen a jen na vás, stačí přepnout jednotku. Tím jakékoli nezbytné úkony spojené s váhou 40455 končí, neboť zapínání a vypínání zvládne váha sama - díky funkci Step-on se stačí postavit na vážící plochu a počkat, až přístroj zaznamená vaši hmotnost. V případě vypínání naopak stačí z váhy sestoupit a ta se automaticky vypne. Tato váha j...

Medisana PS 400 osobní digitální váha

Osobní váhu Medisana 40455 si můžete přepnout i na libry nebo stony, záleží jen na Vás, jakou jednotku si zvolíte. Funkce step-on zajistí, že nemusíte mačkat žádné tlačíko, stačí si na váhu stoupnout a ona se zapne. Při vypnutí stačí sestoupit dolů a váha se zachvíli automaticky vypne. Hmotnostní limit je do 150 kilohramů. Pokud se člověk pohybuje na hraně limitu, není nutné se obávat, že váhu poškodíte. Je vybavena indikátorem přetížení, takže nemusíte bát, že ji strhnete. Digitální váha PS400...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: