Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mechanicke stopky

Nalezeno:    5 produktů

CONRAD Mechanické stopky

Vysoce kvalitní mechanické stopky pro sport, fitness a jiné aktivity, při nichž chcete stopovat časové úseky. Jednoduchá obsluha a dobré ovládání.

Více informací
od 828 Kč
Koupit nejlevněji

Mechanické RETRO stopky AGAT

Klasické mechanické stopky, materiál pouzdra je pokovená slitina, měřící rozsah 30 minut, 0,2 sekundy, strojek s 15 kameny (syntetické rubíny), země původu Rusko, průměr 50mm x tloušťka 10mm

Stopky TFA 860048, mechanické

Produkt Stopky TFA 860048, mechanické zařazený v: Fitness | Tréninkové hodinky, Objednací kód: VC-09486, výrobce: TFA, Vodotěsnost hodinek: ne, Měření tepové frekvence: ne, GPS: ne, Stopky: ano, Barometr: ne

Sklenice na víno Atelier Tumbler Riesling, Luigi Bormioli, 400ml, 6ks

Sklenice nejen na víno bez stopky je vyrobena ze speciálního křišťálového skla, které je velmi odolné a má vynikající i ostatní mechanické vlastnosti, jako např. akustika, čirost a pevnost. Sklenice jsou vhodné i pro různé nealkoholické nápoje. Pocházejí z produkce italského výrobce luxusního nápojového skla firmy Luigi Bormioli. Doba dodání maximálně 4-6 dní.

Sklenice na víno Atelier Tumbler Pinot noir, Luigi Bormioli, 590ml, 6ks

Víte o tom, že požitek z vína se dá exponovat vhodně zvolenou kvalitní sklenicí. Sklenice bez stopky Atelier Tumbler Pinot noir od špičkového italského výrobce nápojového skla jsou určeny pro pití červeného vína. Sklenice jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálového skla, které má vnikající mechanické vlastnosti.  Doba dodání maximálně 4-6 dní.