Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mast s apisinem vyrobci

Nalezeno:    5 produktů

MAST S APISINEM

STOP BOLESTEM VAŠICH KLOUBŮ Apisin = včelí jed – příznivě působí na nemocné klouby, záněty nervů. Ulehčí Vám při obtížích s revmatismem.

Více informací
od 70 Kč
Koupit nejlevněji

Mast s apisinem 20g

Apisin = včelí jed - při vnějším použití příznivě působí na nemocné klouby, záněty nervů, revmatismus. Zakombinování do rychle vstřebatelné masti dělá z apisinu velmi učinný prostředek i bez nutnosti bolestivého píchnutí. Při výskytu nesnášenlivosti je třeba používání přerušit. Nanáší se na pokožku v tenké vrstvě a pečlivě se vetře. a #160;Váha: 20g.

PLEVA Mast s apisinem 20g

Apisin, neboli včelí jed . Apisinová mast se vtírá dle potřeby v tenké vrstvě do pokožky. Masáž prokrvuje pokožku v oblasti bolestivých kloubů, nebo při neuragiích. Pomáhá udržet masírované části v dobrém stavu.

Mast s apisinem 20g Pleva

Po mastičce jedové, kloub už bolet nebude.

Pleva Mast s apisinem Pleva 20 g

Apisin = včelí jed . Mast se vtírá dle potřeby v tenké vrstvě do pokožky. Masáž prokrvuje pokožku v oblasti bolestivých kloubů nebo při neuragiích. Pomáhá udržet masírované části v dobrém stavu. Hmotnost: 20g Po mastičce jedové, kloub už bolet nebude.

Mast s apisinem (včelí jed) 20 g - PLEVA

Apisin = včelí jed . Mast s apisinem se vtírá podle potřeby v tenké vrstvě do pokožky. Masáž prokrvuje pokožku v oblasti bolestivých kloubů nebo při neuragiích. Mast s apisinem pomáhá udržet masírované části v dobrém stavu. Včelí jed je velice vysokým účinným léčivým prostředkem. Složení: vaseline yellow, lanolin, salicylic acid, aqua, beespoisonPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: