Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Masivni komoda

Nalezeno:    1056 produktů

Komoda Sm 8017 IDEA

Masivní komoda s lakovaným povrchem.

Komoda sm 8044 IDEA

Masivní komoda v lakovaném provedení.

Komoda sm 8043 IDEA

Velká masivní komoda v lakovaném provedení.

Komoda

Poctivý nábytek Country inn, který dělá útulný domov. Užívejte si každý den doteky přírody. Pečlivě vybírané masivní dřevo zdůrazňuje osobitý charakter tohoto modelu, podtržený jemným prosvítáním kresby. Nábytek je z borovicového dřeva s povrchovou úpravou bílý lak nebo v kombinace bílé a hnědé. Uvedena cena za komodu, 2 zásuvky, 2 niky.

Komoda Georgia

Komoda Georgia, 3 dveře, 3 zásuvky z masivní borovice v barvě bílé nebo v kombinaci bílé + hnědé a bílé + šedé.

Komoda Georgia

Komoda Georgia, 2 dveře, 4 zásuvky z masivní borovice v barvě bílé nebo v kombinaci bílé + hnědé a bílé + šedé.

Komoda Georgia

Komoda Georgia, 4 niky, 1 zásuvka z masivní borovice v barvě bílé nebo v kombinaci bílé + hnědé a bílé + šedé.

Komoda Georgia

Komoda Georgia, 3 dveře, 4 zásuvky z masivní borovice v barvě bílé nebo v kombinaci bílé + hnědé a bílé + šedé. Více ve fotogalerii.

Komoda Georgia

Komoda Georgia, 1 klopna, 3 zásuvky z masivní borovice v barvě bílé nebo v kombinaci bílé + hnědé a bílé + šedé. Více ve fotogalerii.

Komoda Georgia

TV Komoda Georgia, 1 nika, 1 zásuvka, 2 dveře z masivní borovice v barvě bílé nebo v kombinaci bílé + hnědé a bílé + šedé. Více ve fotogalerii.

Komoda Georgia

TV Komoda Georgia, 2 niky, 2 zásuvky z masivní borovice v barvě bílé nebo v kombinaci bílé + hnědé a bílé + šedé. Více ve fotogalerii.

Komoda Georgia

Komoda nízká Georgia, 1 dveře, 4 zásuvky z masivní borovice v barvě bílé nebo v kombinaci bílé + hnědé a bílé + šedé. Více ve fotogalerii.

Komoda Ole

Komody Ole jsou vyráběna z masivní borovice s bílou povrchovou úpravou, v které prosvítá textura borového dřeva, nebo v kombinaci bílá/antik,. Dostupné jsou různé sestavy komod, katalog a ceník zasíláme na dotaz. Uvedena cena za komodu, 2 dveře.

Komoda Putney

Putney je kolekce nábytku značky Woodman, kterou zdobí žebrovaná dvířka z masivního dubu. Na nic si nehraje. Je jednoduchá, dobře kombinovatelná, ryze účelná a minimalisticky se tvářící. Ideální volba pro ty, co hledají nábytek, který ani za dvacet let neztratí nic ze své nadčasovosti. Všechny 3 dvířka se otevírají metodou "push to open", tedy namáčknutím se otevřou. - Materiál: dubová dýha (panely), masivní dub (dvířka) - Rozměry: 165 x 45 x 65 cm (š x h x v) - Hmotnost: 55 kg - Výška nohy: 6...

Komoda Amelia

Ložnice Amelia od firmy Jitona je plná ergonomických vychytávek. Snadné vstávání z postele a komfortní čalouněné čelo jsou jen několika z nich. Intimní osvětlení v bočnici postele zas posvítí na cestu nočním tulákům. A hlavně: možnost úložných prostorů přímo v posteli (při volbě úložného prostoru je nutné objednat si dno úložného prostoru jako samostatnou položku). Ložnice je vyráběná ve dvou provedeních - masivní dýha ořechová nebo dubová. U lůžka je možné vybrat si ze dvou variant výšky čel u...

Přebalovací komoda Klups Marsell

Rozměr: 87x83x53 cm Komoda Klups Marsell s motivem soviček vyrobena z masivní borovice ve velmi vysoké kvalitě. Přebalovací komoda se snímatelným pultem a se třemi šuplíky.

Komoda AUGUST KOM4D wenge

Čtyřrveřová prostorná skříňka. Speciálně tvarovaná přední hrana umožňuje otevírání bez úchytek. Materiál: lamino, nohy MDF. Masivní charakter, jednoduchý design a krásná tmavá barva wenge. Bezúchytové otevírání, osazení skla vitrín do ocelového rámu a masivní korpus. Pomocí série AUGUST pohodlně

Komoda Nevada K2D

Nábytek z kolekce Nevada vyniká masivní formou a zajímavým dekorem dub lefkas tmavý. Kolekce je vyrobena z lamina, ale p...

Komoda na kolečkách E172

Praktická kvalitní komoda se šesti zásuvkami na kolečkách z masivní ho borovicového dřeva. Vhodná jak do dětského pokoje, tak i pod pracovní stůl. Dodáváno demontované.

Komoda bílá KN1516

Elegantní komoda se zásuvkami v rustikálním duchu. Tato komoda je vyrobena z masivní ho dřeva lakovaného bílou antickou barvou, horní deska je barvy antický dub. Úchyty jsou z kovu - patinované. Dodáváme v demontovaném stavu.

Bílá třízásuvková komoda BRAIN

Třízásuvková komoda s masivní m dřevěným rámem v elegantním stylu. Komoda je v bílém barevném provedení a její rozměry jsou (ŠxHxV): 40x30x75 cm. Nabízíme také ve variantě se dvěma zásuvkami nebo s dvířky. Dodáváno v demontu.

Bílá dvouzásuvková komoda BRAIN

Elegantní dvouzásuvková komoda s masivní m dřevěným rámem v bílém provedení. Rozměry komody jsou (ŠxHxV): 40x30x55 cm. Nabízíme i variantu se třemi zásuvkami nebo s dvířky. Dodáváno v demontu.

Komoda AUGUST KOM2D4S wenge

Prostorný příborník se 4 zásuvkami. Boční skříňky s 1 policí. Speciálně tvarovaná přední hrana umožňuje otevírání zásuvek bez úchytek. Zásuvky na válečkových kolejničkách. Materiál: lamino, nohy MDF. Masivní charakter, jednoduchý design a krásná tmavá barva wenge. Bezúchytové otevírání, osazení

Komoda 3d3s TORINO 46

Komoda 3d3s z nábytkové sestavy TORINO. Sestava TORINO je spojením elegance a novodobého designu, podkresleným v každém detailu. masivní komody, vitríny, závěsné i stojící skřínky jsou výjimečné svou kresbou přírodního olejovaného dubového dřeva. Barva zlatý dub je doplněna o detaily z ušlechtilé o

Komoda 3d TORINO 45

Komoda s prosklenými dvířky 3d z nábytkové sestavy TORINO. Sestava TORINO je spojením elegance a novodobého designu, podkresleným v každém detailu. masivní komody, vitríny, závěsné i stojící skřínky jsou výjimečné svou kresbou přírodního olejovaného dubového dřeva. Barva zlatý dub je doplněna o det

Komoda 3d TORINO 16

Komoda 3d z nábytkové sestavy TORINO. Sestava TORINO je spojením elegance a novodobého designu podkresleným v každém detailu. masivní komody, vitríny, závěsné i stojící skřínky jsou výjimečné svou kresbou přírodního olejovaného dubového dřeva. Barva zlatý dub je doplněna o detaily z ušlechtilé ocel

Puppolina Komoda Julie - bílá

Krásná bílá komoda Julie je zároveň praktickým přebalovacím pultem. Komoda má tři prostorné zásuvky, které vám poslouží např. k uložení dětských hygienických potřeb či oblečení. Přebalovací pult lze odebrat tak, aby zůstala pouze skříňka. Komoda je vyrobena z masivního borovicového dřeva a na přední straně má nádhernou řezbu s motivem ovečky. Komoda je dodávána složená, pouze horní příčka (zarážka pro přebalovací podložku) lze jednoduše přišroubovat. Rozměry: 68(48)x91x88 cm Materiál: masivní ...

Komoda Country Inn

Poctivý nábytek Country inn, který dělá útulný domov. Užívejte si každý den doteky přírody. Pečlivě vybírané masivní dřevo zdůrazňuje osobitý charakter tohoto modelu, podtržený jemným prosvítáním kresby. Nábytek je vyráběný z borovicového dřeva s povrchovou úpravou bílý lak nebo v kombinace bílé a hnědé. Cena za komodu 2 dveře, 4 zásuvky.

Komoda Country Inn

Poctivý nábytek Country inn, který dělá útulný domov. Užívejte si každý den doteky přírody. Pečlivě vybírané masivní dřevo zdůrazňuje osobitý charakter tohoto modelu, podtržený jemným prosvítáním kresby. Nábytek je vyráběný z borovicového dřeva s povrchovou úpravou bílý lak nebo v kombinace bílé a hnědé. Cena za komodu 3 dveře, 3 zásuvky.

Komoda Country Inn

Poctivý nábytek Country inn, který dělá útulný domov. Užívejte si každý den doteky přírody. Pečlivě vybírané masivní dřevo zdůrazňuje osobitý charakter tohoto modelu, podtržený jemným prosvítáním kresby. Nábytek je vyráběný z borovicového dřeva s povrchovou úpravou bílý lak nebo v kombinace bílé a hnědé. Cena za komodu 1 dveře, 4 zásuvky.

Komoda Country Inn

Poctivý nábytek Country inn, který dělá útulný domov. Užívejte si každý den doteky přírody. Pečlivě vybírané masivní dřevo zdůrazňuje osobitý charakter tohoto modelu, podtržený jemným prosvítáním kresby. Nábytek je vyráběný z borovicového dřeva s povrchovou úpravou bílý lak nebo v kombinace bílé a hnědé. Cena za komodu, 2 dveře.

Komoda Country Inn

Poctivý nábytek Country inn, který dělá útulný domov. Užívejte si každý den doteky přírody. Pečlivě vybírané masivní dřevo zdůrazňuje osobitý charakter tohoto modelu, podtržený jemným prosvítáním kresby. Nábytek je vyráběný z borovicového dřeva s povrchovou úpravou bílý lak nebo v kombinace bílé a hnědé. Cena za komodu, 2 dveře, 3 zásuvky.

Komoda Country Inn

Poctivý nábytek Country inn, který dělá útulný domov. Užívejte si každý den doteky přírody. Pečlivě vybírané masivní dřevo zdůrazňuje osobitý charakter tohoto modelu, podtržený jemným prosvítáním kresby. Nábytek je z borovicového dřeva s povrchovou úpravou bílý lak nebo v kombinace bílé a hnědé. Cena za komodu, 6 zásuvek.

Komoda Kensal, 145 cm

Kensal je kolekce nábytku značky Woodman, kterou zdobí masivní dub a dýha ve stejném dekoru. Na nic si nehraje. Je jednoduchá, dobře kombinovatelná, ryze účelná a minimalisticky se tvářící. Ideální volba pro ty, co hledají nábytek, který ani za dvacet let neztratí nic ze své nadčasovosti. - Materiál: dub - Rozměry: 145 x 40 x 75 cm (d x h x v) - Rozměry jedné zásuvky: 42,6 x 28,4 x 11 cm (š x h x v) - Hmotnost: 51 kg

Komoda Kensal, 100 cm

Kensal je kolekce nábytku značky Woodman, kterou zdobí masivní dub a dýha ve stejném dekoru. Na nic si nehraje. Je jednoduchá, dobře kombinovatelná, ryze účelná a minimalisticky se tvářící. Ideální volba pro ty, co hledají nábytek, který ani za dvacet let neztratí nic ze své nadčasovosti. - Materiál: dub, melamin - Rozměry: 100 x 40 x 75cm (d x h x v) - Poznámka: nábytek vám přijde rozložený, součástí je obrázkový manuál na složení - Vnitřní členění: za dvířky jsou dvě police - Rozměry horní zá...

Komoda dvířka + 2 zásuvky B211

Komoda B211 Komoda z masivní ho dřeva borovice s povrchovou úpravou lak natur. Tloušťka korpusu i čelních ploch je 1,8cm. Dodáváno v demontu.

Komoda dvířka + 4 zásuvky B210

Komoda B210 Komoda z masivní ho dřeva borovice s povrchovou úpravou lak natur. Tloušťka korpusu i čelních ploch je 1,8cm. Dodáváno v demontu.

Komoda 2+6 zásuvek B209

Komoda B209 Komoda z masivní ho dřeva borovice s povrchovou úpravou lak natur. Tloušťka korpusu i čelních ploch je 1,8cm. Dodáváno v demontu.

Komoda 2+4 zásuvky B208

Komoda B208 Komoda z masivní ho dřeva borovice s povrchovou úpravou lak natur. Tloušťka korpusu i čelních ploch je 1,8cm. Dodáváno v demontu.