Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Masinka tomas spencer

Nalezeno:    3 produkty

Mašinka Tomáš: Zapněte motory

Mašinka Tomáš: Zapněte motory Tomáš, Bertie a Spencer míří na hrad, ale budou mít dost práce, aby se tam dostali včas. Filip předvádí Gordonovi, jak rychle umí jezdit, oba je ale nakonec zachrání pomalý Stephen. James a Tomáš se na kolejích staví proti sobě, zatímco se Emily dočká nečekané podpory od Caitlin. Užijte si železniční závody s Tomášem a jeho přáteli!

Mašinka Tomáš - Příběhy na dobrou noc 4 - neuveden

V dalších pěti příhodách opravdu užitečných mašinek se dozvíte, do jakých potíží se dostali Tomáš s Butchem, protože neposlouchali Victora, a proč se záchranářské auto Flynn necítil ve své kůži. Tomáš pomůže rozveselit Hira, který teskní po svém vzdáleném domově v Japonsku, a Spencer provede po Sodoru novou elektrickou lokomotivu Stafforda. Velký rozruch mezi mašinkami také vyvolá příprava knihy o sodorské železnici!

Mašinka Tomáš: Zapněte motory (Thomas & Friends: Start your engines)

; Tomáš, Bertie a Spencer míří na hrad, ale budou mít dost práce, aby se tam dostali včas. Filip předvádí Gordonovi, jak; rychle umí jezdit, oba je ale nakonec zachrání pomalý Stephen. James a Tomáš se na kolejích staví proti sobě, zatímco sePodobné fráze na Nejrychlejší.cz:masinka spencer    •  spencer masinka    •  masinka tomas    •  masinka tomas hiro    •  masinka tomas set    •