Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Male klece pro kanary

Nalezeno:    443 produktů

Tyčinky AVICENTRA vitamínovo - medové pro kanáry 2ks

Tyčinky s medem a vitamíny. Vhodné jako doplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, med, minerální látky, vitamíny A,B,C,D,E. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky POWER VIT medové pro kanáry 60g

Medové tyčinky Kolby pro kanáry - 2 ks. OBSAHUJÍ PŘÍRODNÍ VITAMÍNYDoplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: 50% olejnatá semena, 40% semena, 10% pekařské výrobky, medová příchuť. Jakostní znaky: hrubé proteiny 10%, hrubé oleje a tuky 5,1%, hrubé popeloviny 3,4%, hrubá vláknina 5,2%.

Tyčinky POWER VIT vaječné pro kanáry 60g

Vaječné tyčinky Kolby pro kanáry - 2 ks.OBSAHUJÍ PŘÍRODNÍ VITAMÍNYDoplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: 82% pekařské výrobky, 14% semena, 4% olejnatá semena. Jakostní znaky: hrubé proteiny 11,1%, hrubé oleje a tuky 4%, hrubé popeloviny 4%, hrubá vláknina 7,3%.

Tyčinky POWER VIT ovocné pro kanáry 60g

Ovocné tyčinky Kolby pro kanáry - 2 ks. OBSAHUJÍ PŘÍRODNÍ VITAMÍNYDoplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: 51% semena, 25% ovoce, 18% pekařské výrobky, 6% olejnatá semena. Jakostní znaky: hrubé proteiny 11,7%, hrubé oleje a tuky 4,4%, hrubé popeloviny 3,8%, hrubá vláknina 5,6%.

Tyčinky POWER VIT paprikové pro kanáry 60g

Paprikové tyčinky Kolby pro kanáry - 2 ks.OBSAHUJÍ PŘÍRODNÍ VITAMÍNYDoplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: 50% obiloviny a celozrnné produkty, 26% olejnatá semena, 14% paprika, 10% pekárenské výrobky. Jakostní znaky: hrubé proteiny 12%, hrubé oleje a tuky 5,2%, hrubé popeloviny 4%, hrubá vláknina 6%.

Tyčinky AVICENTRA vitamínovo - medové pro kanáry 2tyčinky

Tyčinky s medem a vitamíny. Vhodné jako doplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, med, minerální látky, vitamíny A,B,C,D,E. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

AVICENTRA Tyčinky AVICENTRA vitamínovo-medové pro kanáry 2ks

Tyčinky s medem a vitamíny pro kanáry. Doplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, med, minerální látky, vitamíny A,B,C,D,E. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

AVICENTRA Tyčinky AVICENTRA vitamínovo-medové pro kanáry

Doplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, med, minerální látky, vitamíny A,B,C,D,E. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige lesní ovoce pro kanáry 60g

Tyčinky s lesním ovocem pro kanáry- doplňkové krmivo. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, med, cukr, ovoce (1,8% bezinky, brusinky, šípky), pekařské výrobky, oleje a tuky.

Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige lesní ovoce pro kanáry 60g

Doplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, med, cukr, ovoce (1,8% bezinky, brusinky, šípky), pekařské výrobky, oleje a tuky.

Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige Exotic fruit pro kanáry 60g

Doplňkové krmivo pro ptáky. S ananasem, banány, pomeranči a mango. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, pekařské výrobky, med, cukry, 2,4% ovoce (ananas, banán, pomeranč, mango), oleje a tuky.

Tyčinky VERSELE-LAGA Eggs & Oystershells pro kanáry 60g

Doplňkové krmivo pro ptáky. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, pekařské výrobky, cukry, minerální látky, 5% ústřice, 4% vejce, vejce a výrobky z vajec, oleje a tuky.

Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige lesní ovoce pro kanáry 60g

Tyčinky s lesním ovocem pro kanáry - 2 ks.Doplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, med, cukr, ovoce (1,8% bezinky, brusinky, šípky), pekařské výrobky, oleje a tuky.

Tyčinky POWER VIT vápno a mušle pro kanáry 60g

Tyčinky Kolby s mušlemi a vápníkem pro kanáry - 2 ks. OBSAHUJÍ PŘÍRODNÍ VITAMÍNYDoplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: 52% semena, 30% mušle, 10% pekařské výrobky, 8% olejnatá semena. Jakostní znaky: hrubé proteiny 9%, hrubé oleje a tuky 4,1%, hrubé popeloviny 6%, hrubá vláknina 8,3%.

Tyčinky POWER VIT piškot a mák pro kanáry 50g

Tyčinky Kolby s piškoty a mákem pro kanáry - 2 ks. OBSAHUJÍ PŘÍRODNÍ VITAMÍNYDoplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: 96% pekárenské výrobky, 4% olejnatá semena. Jakostní znaky: hrubé proteiny 11,6%, hrubé oleje a tuky 3,2%, hrubé popeloviny 4,2%, hrubá vláknina 7,1%.

Tyčinky VERSELE-LAGA Eggs & Oystershells pro kanáry 60g

Tyčinky s vejci a ústřicemi pro kanáry - 2 ks.Doplňkové krmivo pro ptáky. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, pekařské výrobky, cukry, minerální látky, 5% ústřice, 4% vejce, vejce a výrobky z vajec, oleje a tuky.

Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige Exotic fruit pro kanáry 60g

Tyčinky s exotickým ovocem pro kanáry - 2 ks.Doplňkové krmivo pro ptáky. S ananasem, banány, pomeranči a mango. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, pekařské výrobky, med, cukry, 2,4% ovoce (ananas, banán, pomeranč, mango), oleje a tuky.

Tyčinky POWER VIT 3 v 1 mix pro kanáry 85g

Tyčinky Kolby s ovocem, medem a vejci pro kanáry - 3 ks.OBSAHUJÍ PŘÍRODNÍ VITAMÍNYDoplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: 36% semena, 35% pekařské výrobky, 20% olejnatá semena, 9% ovoce, medová příchuť. Jakostní znaky: hrubé proteiny 11,7%, hrubé oleje a tuky 4,4%, hrubé popeloviny 3,8%, hrubá vláknina 5,6%.

Tyčinky POWER VIT vejce a med pro kanáry 60g

Tyčinky Kolby s vejci a medem pro kanáry - 2 ks.OBSAHUJÍ PŘÍRODNÍ VITAMÍNYDoplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: 46% pekařské výrobky, 27% obilniny, 27% olejnatá semena, medová příchuť. Jakostní znaky: hrubé proteiny 10,7%, hrubé oleje a tuky 4,7%, hrubé popeloviny 5,4%, hrubá vláknina 5,5%.

Tyčinky AVICENTRA vitamínovo-medové pro kanáry 2ks

Tyčinky s medem a vitamíny pro kanáry.TYČINKY K OZOBÁVÁNÍTyčinky s medem a vitamíny jsou pochoutkou, výživným krmivem a hračkou zároveň. Jsou vyrobeny z bohaté směsi zrnin a dalších přírodních surovin, včetně medu s přirozenými zdroji vitamínů a minerálií a proto jsou nepostradatelným doplňkem každodenní stravy. Tyčinky jsou speciální krmivo, kde musí Váš mazlíček vyvinou úsilí k získání své potravy podobně jako v přirozeném prostředí. To napomáhá jeho fyzické a psychické kondic...

Tyčinky POWER VIT piškot a ovoce pro kanáry 60g

Tyčinky Kolby s piškoty a ovocem pro kanáry - 2 ks. OBSAHUJÍ PŘÍRODNÍ VITAMÍNYDoplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Ovocná tyčinka: Složení: chrastice kanárská, brukev řepka olejka, černá semena, žluté proso, červené proso, kokosové hobliny, sušené borůvky, sušené ostružiny, plátky růží, pekařské výrobky. Jakostní znaky: hrubé proteiny 11,2%, hrubé oleje a tuky 4,2%, hrubé popeloviny 3,9%, hrubá vláknina 5,4%. Piškotová ty...

Tyčinky CLIFFI s medem a vejci pro kanáry 60g

Tyčinky s medem a vejci pro kanáry - 2 ks.VÝTEČNÉ KRMIVOCliffi tyčinky s medem a vejci dodávají kanárkům všechny důležité složky a energii medu a zároveň správný podíl vaječných proteinů, významných pro tvorbu svalové tkáně a pro dobrou fyzickou harmonii. VEJCE + MED = ENERGIE, SÍLA A FYZICKÁ HARMONIEDoplňkové krmivo pro kanáry. Cliffi tyčinky pro kanáry jsou významné především proto, že dodávají nutriční látky důležité pro správnou výživu, ale i povzbuzují kanáry...

Tyčinky CLIFFI na energii a zpěv pro kanáry 60g

Tyčinky pro energii a zpěv pro kanáry - 2 ks.VÝTEČNÉ KRMIVOCliffi tyčinky pro kanáry jsou významné především proto, že tak jako dodávají nutriční látky důležité pro jejich správnou výživu, tak i povzbuzují kanáry, aby se krmili sami přebíráním semínek, stejně jako ve volné přírodě. To jim umožňuje udržovat jejich psychickou a fyzickou rovnováhu. CLIFFI tyčinky pro energii a zpěv jsou vyrobeny na bázi semen bohatých na přírodní energetické složky určené ke stimulaci a udržení pěv...

Tyčinky CLIFFI s lesními plody a medem pro kanáry 60g

Tyčinky s lesními plody a medem pro kanáry - 2 ks.VÝTEČNÉ KRMIVOCliffi tyčinky s lesními plody a medem jsou zvláště vyhledávány kanáry, kteří rozeznají totožné přírodní rudé plody, bohaté na vitamin C a antioxidanty, které bojují proti volným radikálům a posilují imunitní systém. LESNÍ PLODY + MED = ENERGIE A OBRANA PROTI ONEMOCNĚNÍ.Doplňkové krmivo pro kanáry. Cliffi tyčinky jsou kompletní potravou a jsou významné především proto, že tak jako dodávají nutriční látk...

Tyčinka CLIFFI s banány a medem pro kanáry 60g

Tyčinky s banány a medem pro kanáry - 2 ks.VÝTEČNÉ KRMIVOCliffi tyčinky s banány a medem zajišťují optimální dávku sacharidů a draslíku, které regulují průchod potravních složek do buněk a napomáhají udržet stálý krevní tlak. I obsažené vitamíny jsou důležité, neboť podporují jejich zdraví a kondici. Banány + med = energie + draslík = ZDRAVÍ A KONDICEDoplňkové krmivo pro kanáry. Cliffi tyčinky jsou kompletní potravou a jsou významné především proto, že dodávají nut...

Houpačka do klece + kruh, žebřík, trojuzel

Houpačka pro malé hlodavce do klece + kruh, žebřík, trojuzel. Velikost: 29x25x9cm

Houpačka do klece - 2 patra + hračky

Houpačka pro malé hlodavce do klece - 2 patra + hračky. Velikost: 27x16x10 cm

VERSELE-LAGA Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige lesní ovoce pro kanáry 60g

Tyčinky s lesním ovocem pro kanáry - 2 ks. Doplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, med, cukr, ovoce (1,8% bezinky, brusinky, šípky), pekařské výrobky, oleje a tuky.

VERSELE-LAGA Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige Sticks s medem pro kanáry 60g

Tyčinky s medem pro kanáry - 2 ks. Doplňkové krmivo pro ptáky. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, pekařské výrobky, 2,4% med, cukry, oleje a tuky.

Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige Sticks s medem pro kanáry 60g

Tyčinky s medem pro kanáry - 2 ks.Doplňkové krmivo pro ptáky. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, pekařské výrobky, 2,4% med, cukry, oleje a tuky.

VERSELE-LAGA Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige lesní ovoce pro kanáry - 60g

Doplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, med, cukr, ovoce (1,8% bezinky, brusinky, šípky), pekařské výrobky, oleje a tuky.

VERSELE-LAGA Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige Exotic fruit pro kanáry - 60g

Doplňkové krmivo pro ptáky. S ananasem, banány, pomeranči a mango. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, pekařské výrobky, med, cukry, 2,4% ovoce (ananas, banán, pomeranč, mango), oleje a tuky.

VERSELE-LAGA Tyčinky VERSELE-LAGA Eggs & Oystershells pro kanáry - 60g

Doplňkové krmivo pro ptáky. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, pekařské výrobky, cukry, minerální látky, 5% ústřice, 4% vejce, vejce a výrobky z vajec, oleje a tuky.

VERSELE-LAGA Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige Sticks s medem pro kanáry - 60g

Doplňkové krmivo pro ptáky. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, pekařské výrobky, 2,4% med, cukry, oleje a tuky.

Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige Sticks s medem pro kanáry 60g

Doplňkové krmivo pro ptáky. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, pekařské výrobky, 2,4% med, cukry, oleje a tuky.

KARTONOVÝ PRODEJ Tyčinky AVICENTRA vitamínovo-medové pro kanáry karton 2ks

Tyčinky s medem a vitamíny pro kanáry. Lze objednat pouze celé balení obsahující 10 kusů. Doplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, med, minerální látky, vitamíny A,B,C,D,E. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

VERSELE-LAGA Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige Exotic fruit pro kanáry 60g

Tyčinky s exotickým ovocem pro kanáry - 2 ks. Doplňkové krmivo pro ptáky. S ananasem, banány, pomeranči a mango. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, pekařské výrobky, med, cukry, 2,4% ovoce (ananas, banán, pomeranč, mango), oleje a tuky.

VERSELE-LAGA Tyčinky VERSELE-LAGA Eggs & Oystershells pro kanáry 60g

Tyčinky s vejci a ústřicemi pro kanáry - 2 ks. Doplňkové krmivo pro ptáky. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, pekařské výrobky, cukry, minerální látky, 5% ústřice, 4% vejce, vejce a výrobky z vajec, oleje a tuky.

Krmítko do klece pták PL-v12-š6cm-ÚZKÁ-11092

Krmítko do klece pták PL-v12-š6cm-ÚZKÁ-11092, Plastové krmítko do klece pro ptáky - malé Otevřené plastové krmítko určené k upevnění na dráty klece umožňuje kontinuální doplňování krmiva bez nutnosti otvírání klece. Velikost: velikost prostoru pro odběr krmiva 4x1,3cm výška 2cm (prostor nutný pro provléknutí krmítka mezi dráty klece) Celková ve

Blok minerální LIVING WORLD jablko 5 cm 35g

Přírodní minerální blok ve tvaru jablka pro malé papoušky, kanáry a pěnkavy. Velikost: 5 cm x 3,5 cm.IDEÁLNÍ POVRCH PEČUJÍCÍ O ZOBÁKPoskytuje minerály, stejně jako v přírodních stanovištích ptáků. S držákem k zavěšení. Doplňkové minerální krmivo pro ptáky. Má přijemnou vanilkovou vůni. Krmný návod: zavěšte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: minerální látky, stopové prvky. Jakostní znaky: vápník 220 g / kg, fosfor 0,1g / kg, vitamín A 10000 m.j./ k...

Blok minerální LIWING WORLD pomeranč 6,5 cm 55g

Přírodní minerální blok ve tvaru pomeranče pro malé papoušky, kanáry a pěnkavy. Velikost: 6,5 x 2 cm.IDEÁLNÍ POVRCH PEČUJÍCÍ O ZOBÁKPoskytuje minerály, stejně jako v přírodních stanovištích ptáků. S držákem k zavěšení. Doplňkové minerální krmivo pro ptáky. Má přijemnou vanilkovou vůni. Krmný návod: zavěšte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: minerální látky, stopové prvky. Jakostní znaky: vápník 220 g / kg, fosfor 0,1g / kg, vitamín A 10000 m.j./ k...

Blok minerální LIVING WORLD žalud 6 cm 45g

Přírodní minerální blok ve tvaru žaludu pro malé papoušky, kanáry a pěnkavy. Velikost: 6 x 3,5 cm.IDEÁLNÍ POVRCH PEČUJÍCÍ O ZOBÁKPoskytuje minerály, stejně jako v přírodních stanovištích ptáků. S držákem k zavěšení. Doplňkové minerální krmivo pro ptáky. Má přijemnou vanilkovou vůni. Krmný návod: zavěšte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: minerální látky, stopové prvky. Jakostní znaky: vápník 220 g / kg, fosfor 0,1g / kg, vitamín A 10000 m.j./ kg, vita...

MALÉ PLETENÉ HNÍZDO 11cm

Malé pletené hnízdo pro ptáky o velikosti 11cm. Hnízdo je opatřeno dvěma kovovými háčky, kterými jej snadno pověsíte např. do klece.

Krmítko malé UH se stupínkem

Malé plastové krmítko pro drobné exoty pro uchycení do klece.

Klec VISION II S01 - DOPRAVA ZDARMA

Klec pro kanáry, andulky, pěnkavy a malé ptáky. Velikost: 45,7 x 35,6 x 50,8 cm, tloušťka horizontálních drátů 1,6 mm, tloušťka vertikálních drátů 2,6 mm, rozteč mezi dráty 10,7 mm. LEHKÁ A SKLADNÁ KLECSnadno rozebiratelná klec s průhledným plastem ve spodní části k lepšímu udržování čistoty. Je vybavena krmítky, koupelnou a bidýlky. Ve spodní čásrti má úchyty pro snadné přenášení a krmítka se doplňují vysunutím šuplíku, na kterém jsou umístěny. Klece Vision se v případě potřeby...

Klec VISION II S02 - DOPRAVA ZDARMA

Klec pro kanáry, andulky, pěnkavy a malé ptáky. Velikost: 45,7 x 35,6 x 84,4 cm, tloušťka horizontálních drátů 1,6 mm, tloušťka vertikálních drátů 2,6 mm, rozteč mezi dráty 10,7 mm. LEHKÁ A SKLADNÁ KLECSnadno rozebiratelná klec s průhledným plastem ve spodní části k lepšímu udržování čistoty. Je vybavena krmítky, koupelnou a bidýlky. Ve spodní čásrti má úchyty pro snadné přenášení a krmítka se doplňují vysunutím šuplíku, na kterém jsou umístěny. Klece Vision se v případě potřeby...

Klec VISION II M01 - DOPRAVA ZDARMA

Klec pro kanáry, andulky, pěnkavy a malé ptáky. Velikost: 60,9 x 38,1 x 52 cm, tloušťka horizontálních drátů 1,6 mm, tloušťka vertikálních drátů 2,6 mm, rozteč mezi dráty 10,7 mm. LEHKÁ A SKLADNÁ KLECSnadno rozebiratelná klec s průhledným plastem ve spodní části k lepšímu udržování čistoty. Je vybavena krmítky, koupelnou a bidýlky. Ve spodní čásrti má úchyty pro snadné přenášení a krmítka se doplňují vysunutím šuplíku, na kterém jsou umístěny. Klece Vision se v případě potřeby ...

Klec VISION II M02 - DOPRAVA ZDARMA

Klec pro kanáry, andulky, pěnkavy a malé ptáky. Velikost: 60,9 x 38,1 x 87,6 cm, tloušťka horizontálních drátů 1,6 mm, tloušťka vertikálních drátů 2,6 mm, rozteč mezi dráty 10,7 mm. LEHKÁ A SKLADNÁ KLECSnadno rozebiratelná klec s průhledným plastem ve spodní části k lepšímu udržování čistoty. Je vybavena krmítky, koupelnou a bidýlky. Ve spodní čásrti má úchyty pro snadné přenášení a krmítka se doplňují vysunutím šuplíku, na kterém jsou umístěny. Klece Vision se v případě potřeb...

Klec VISION II L01 - DOPRAVA ZDARMA

Klec pro kanáry, andulky, pěnkavy a malé ptáky. Velikost: 74,9 x 38,1 x 54,6 cm, tloušťka horizontálních drátů 1,6 mm, tloušťka vertikálních drátů 2,6 mm, rozteč mezi dráty 10,7 mm.LEHKÁ A SKLADNÁ KLECSnadno rozebiratelná klec s průhledným plastem ve spodní části k lepšímu udržování čistoty. Je vybavena krmítky, koupelnou a bidýlky. Ve spodní čásrti má úchyty pro snadné přenášení a krmítka se doplňují vysunutím šuplíku, na kterém jsou umístěny. Klece Vision se v případě potřeby ...

Klec VISION II L02 - DOPRAVA ZDARMA

Klec pro kanáry, andulky, pěnkavy a malé ptáky. Velikost: 74,9 x 38,1 x 92,7 cm, tloušťka horizontálních drátů 1,6 mm, tloušťka vertikálních drátů 2,6 mm, vrozteč mezi dráty 10,7 mm.LEHKÁ A SKLADNÁ KLECSnadno rozebiratelná klec s průhledným plastem ve spodní části k lepšímu udržování čistoty. Je vybavena krmítky, koupelnou a bidýlky. Ve spodní čásrti má úchyty pro snadné přenášení a krmítka se doplňují vysunutím šuplíku, na kterém jsou umístěny. Klece Vision se v případě potřeby...

Žebřík TRIXIE provazový 3 příčky 40 cm

Žebřík do klece pro andulky a kanáry. Velikost: 40 cm.Se sisalovým lanem a dřevěnými příčkami.

Žebřík TRIXIE provazový 4 příčky 85 cm

Žebřík do klece pro andulky a kanáry. Velikost: 85 cm.Se sisalovým lanem a dřevěnými příčkami.

Nobby hračka kruhy pro malé papoušky

Nobby hračka kruhy pro malé papoušky, Přirozenou zvědavost a touhu po rozmanitosti a vzrušení dokonale naplní tato hračka. Je vhodná k zavěšení do klece zejména pro malé papoušky.

AVICENTRA Tyčinky AVICENTRA medové pro malé hlodavce

Doplňkové krmivo pro malé hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

AVICENTRA Tyčinky AVICENTRA ořechové pro malé hlodavce

Doplňkové krmivo pro malé hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, ořechy, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

AVICENTRA Tyčinky AVICENTRA ovocné pro malé hlodavce

Doplňkové krmivo pro malé hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, ovoce, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Minerální kámen pro malé hlodavce jablko Zolux

Minerální kámen pro malé hlodavce pomáhá regulovat růst a vývoj zubů. Příchuť: mrkev K přichycení na mřížku klece slouží plastová úchytka

Minerální kámen pro malé hlodavce jablko Zolux

Minerální kámen pro malé hlodavce pomáhá regulovat růst a vývoj zubů.Příchuť: jablkoK přichycení na mřížku klece slouží plastová úchytka.

MALÉ TRAVNÍ HNÍZDO PRO MYŠ ČI KŘEČKA

Malé travní hnízdo pro hlodavce 10cm. Sisalový pelíšek, prolézačka nebo skrýš od Trixie do klece či ohrádky. Travní hnízdo svázané sisalem je útulnou postýlkou pro malou myšku nebo křečka, v které se bude cítit bezpečně. Postýlka není toxická ani nebezpečná.

Tyčinky AVICENTRA ovocné pro malé hlodavce 2ks

Tyčinky s ovocem pro křečky, myši, potkány a další malé hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, ovoce, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky AVICENTRA ořechové pro malé hlodavce 2ks

Tyčinky s ořechy pro křečky, myši, potkány a další malé hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, ořechy, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky AVICENTRA medové pro malé hlodavce 2ks

Tyčinky s medem pro křečky, myši, potkány a další malé hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Koupelna TRIXIE půlkruhová 13 x 15 x 14 cm

Plastová průhledná koupelna pro kanáry andulky a pěnkavy. Velikost: 13 x 15 x 14 cm.K zavěšení na přední část dvířek klece.

Nobby hračka pro malé papoušky pyramida 45x19cm

Nobby hračka pro malé papoušky pyramida 45x19cm, Pevná bavlněná pyramida Nobby pro malé papoušky (amazónek, papoušek senegalský atd.) Díky pevnému šroubovacímu uzávěru může být zavěšena na strop klece. Tato hračka zpříjemňuje prostředí v kleci a zahání nudu. Rozměry: výška 45 cm, ø 19 cm.

Minerální kámen pro malé hlodavce mrkev Zolux

Minerální kámen pro malé hlodavce mrkev Zolux, Minerální kámen pro malé hlodavce pomáhá regulovat růst a vývoj zubů. Příchuť: mrkev K přichycení na mřížku klece slouží plastová úchytka.

Minerální kámen pro malé hlodavce jablko Zolux

Minerální kámen pro malé hlodavce jablko Zolux, Minerální kámen pro malé hlodavce pomáhá regulovat růst a vývoj zubů. Příchuť: jablko K přichycení na mřížku klece slouží plastová úchytka.

Tyčinky AVICENTRA ořechové pro malé hlodavce 2tyčinky

Tyčinky s ořechy pro křečky, myši, potkány a další malé hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, ořechy, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky AVICENTRA medové pro malé hlodavce 2tyčinky

Tyčinky s medem pro křečky, myši, potkány a další malé hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Minerální kámen pro malé hlodavce jablko Zolux

Minerální kámen pro malé hlodavce pomáhá regulovat růst a vývoj zubů.Příchuť: jablkoK přichycení na mřížku klece slouží plastová úchytka. 

Tyčinky AVICENTRA medové pro malé hlodavce 2ks

Doplňkové krmivo pro malé hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1 - 2 tyčinky za týden.Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky AVICENTRA ořechové pro malé hlodavce 2ks

Doplňkové krmivo pro malé hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1 - 2 tyčinky za týden.Složení: obiloviny, semena, ořechy, pekařské výrobky, med, minerální látky.Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky AVICENTRA ovocné pro malé hlodavce 2ks

Doplňkové krmivo pro malé hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1 - 2 tyčinky za týden.Složení: obiloviny, semena, ovoce, pekařské výrobky, med, minerální látky.Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky AVICENTRA ovocné pro malé hlodavce 2ks

Tyčinky s ovocem pro křečky, myši, potkány a další malé hlodavce.TYČINKY K OHLODÁVÁNÍTyčinky s ovocem jsou pochoutkou, výživným krmivem a hračkou zároveň. Jsou vyrobeny z bohaté směsi zrnin a dalších přírodních surovin, včetně medu s přirozenými zdroji vitamínů a minerálií a proto jsou nepostradatelným doplňkem každodenní stravy. Tyčinky jsou speciální krmivo, kde musí Váš mazlíček vyvinou úsilí k získání své potravy podobně jako v přirozeném prostředí. To napomáhá jeho fyzické ...

Tyčinky AVICENTRA ořechové pro malé hlodavce 2ks

Tyčinky s ořechy pro křečky, myši, potkány a další malé hlodavce.TYČINKY K OHLODÁVÁNÍTyčinky s ořechy jsou pochoutkou, výživným krmivem a hračkou zároveň. Jsou vyrobeny z bohaté směsi zrnin a dalších přírodních surovin, včetně medu s přirozenými zdroji vitamínů a minerálií a proto jsou nepostradatelným doplňkem každodenní stravy. Tyčinky jsou speciální krmivo, kde musí Váš mazlíček vyvinou úsilí k získání své potravy podobně jako v přirozeném prostředí. To napomáhá jeho fyzické ...

Tyčinky AVICENTRA medové pro malé hlodavce 2ks

Tyčinky s medem pro křečky, myši, potkány a další malé hlodavce.TYČINKY K OHLODÁVÁNÍTyčinky s medem jsou pochoutkou, výživným krmivem a hračkou zároveň. Jsou vyrobeny z bohaté směsi zrnin a dalších přírodních surovin, včetně medu s přirozenými zdroji vitamínů a minerálií a proto jsou nepostradatelným doplňkem každodenní stravy. Tyčinky jsou speciální krmivo, kde musí Váš mazlíček vyvinou úsilí k získání své potravy podobně jako v přirozeném prostředí. To napomáhá jeho fyzické a ...

Hnízdo VISION II základní disk

Plastový disk s přírodním vláknem ke stavbě hnízda pro kanáry a pěnkavy. Průměr: 11 cm.HNÍZDĚNÍDisk má široké otvory pro snadný přístup k vláknu, které je 100% přírodní a kanáři či pěnkavy tak mohou kolem disku budovat hnízdo, stejně jako v přírodě.Pro klece Vision.

Střapec na čištění peří VISION II

Sisalový střapec na čištění peří pro kanáry, pěnkavy a andulky. Velikost: 15 cm.KRÁSNÉ PEŘÍ A ZÁBAVA100% přírodní střapec ze sisalového vlákna poskytuje zábavu a slouží jako prevence vyškubávání peří.Pro klece Vision.

WC pro hlodavce rohové malé 16x7x12cm TR 1ks

Snadno udržovatelné, rohové, plastové WC. Ideální pro všechny malé zvířecí klece především však pro křečky.

Dřevěné bidýlko TRIXIE s bavlnou malé 20cm

Popis: Dřevěné bidýlko TRIXIE s bavlnou malé 20cmDřevěné bidýlko TRIXIE s bavlnou malé 20cm je doplňkový sortiment pro ptáky.Podrobnosti: Dřevěné bidýlko TRIXIE s bavlnou malé 20cmDřevěné bidýlko TRIXIE s bavlnou malé 20cm je bidélko z přírodního materiálu k zavěšení pro větší komfort Vašich mazlíčků. Vhodné pro andulky a kanáry.Velikost: Dřevěné bidýlko TRIXIE s bavlnou malé 20cmRozměry: 20cmPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: