Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Magis one zidle

Nalezeno:    5 produktů

Červená židle Magis One

Magis je opěvovanou značkou, která významně hnula uměleckoprůmyslovými dějinami. A tak není divu, že některé její kousky můžete už dnes nalézat v muzeích moderního umění. Moderní židle One je vyrobena z netradičních materiálů. Skořepina je z litého hliníku upraveného nastříkaným titaniem a barveným v polyesterovém prášku. Židle je vhodná pro venkovní použití a je ohnivzdorná.

MAGIS židle Chair One

Designér Konstantin Grcic navrhl designovou židli Chair One pro firmu Magis vroce 2004. Chair One je velmi pohodlná a lehká, protože je vyrobena zeloxovaného hliníku. Tato židle je stohovatelná a je možné ji použít i vexteriéru. Kdostání je vbarvách: červená, bílá,antracitová. Dálese židlevyrábív celočerném provedení činově v exkluzivním materiálu leštěný hliník.

MAGIS barové židle Stool One

Stohovatelná barová židle Stool One podle návrhu Konstantina Grcice se vyrábí od roku 2006 pod italským výrobcem Magis. Na základě kvalitního lakovaného polyesteru může být židle Stool One použita jak vexteriérech, tak vinteriérech. Plocha sedáku a nohy jsou vyrobeny zhliníku, povrch sedáku je lakovaný polyesterem – vbarvách: červená, černá a bílá. Novinkou jsou barové židle Stool One vyrobené zleštěného hliníku, které vypadají velmi exkluzivně a jsou také pohodlné při sezení. Barová židle ...

MAGIS židle Chair One 4Star

Otočná židle Chair One 4STAR je dalším designovým výtvorem pocházející zdílny Konstantina Grcice pro firmu Magis. Vyrábí se od roku 2008 vprovedení z hliníku, který je potažen polyesterovou barvou – bílou či černou. Kdostání je nově i exkluzivní varianta z leštěného hliníku.

MAGIS židle Chair One Concrete Base

Židle Chair One sbetonovým podstavcem zroku 2004 je dalším návrhem zdílny designéra Konstantina Grcice pro firmu Magis. Sedák židle je vyroben zpotahovaného hliníku, podstavec je zbetonu. Chair One Concrete Base se skvěle hodí do interiéru či exteriéru. Kdostání je ve čtyřech barevných provedeních: červená, bílá, černá a šedý antracit. Novinkou je sedátko zleštěného hliníku. Židle Chair One může stát osamocená jako skulpturální objekt ve Vaší zahrádce či interiéru, či si můžete udělat neobv...