Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lzicka kavova 6ks uh

Nalezeno:    21 produktů

Kávová lžička 6KS Berndorf Hotel

Elegantní lžičky v leštěné úpravě. Možnost mytí v myčce. Vhodná i do hotelů a restaurací.

Lžička kávová (6 ks)

Lžička kávová 6ks/bal<strong><font style="background-color: rgb(255, 255, 0);">. Cena uvedena za 1 ks. Minimální objednávka 6 ks.</font></strong>

Orion Nerezová kávová lžička MURPHY 6ks

Materiál: nerez. V balení 6 kusů. Rozměry: délka 13,5 cm.

Lžička kávová 6031 dárkové balení

<p>Lžička kávová 6031 dárkové balení 6ks.<br></p>

Kávová lžíce DBP (6ks)

Kávová lžíce DBP (6ks) Mat 1 24 materiál: nerezsada DBP6 ksKávová lžička v klasickém designu vhodná pro běžné používání do každé domácnosti.

Kávová lžíce Bistro (6ks)

Kávová lžíce Bistro (6ks) Mat 1 24 materiál: nerezsada BS 6 ksKávová lžička v klasickém designu vhodná pro běžné používání do každé domácnosti.

Kávová lžíce Gotik (6ks)

Kávová lžíce Gotik (6ks) Mat 1 24 materiál: nerezsada DBP6 ksKávová lžička v klasickém designu vhodná pro běžné používání do každé domácnosti.

Kávová lžíce Gastro (6ks)

Kávová lžíce Gastro (6ks) Mat 1 24 materiál: nerezsada DBS6 ksKávová lžička v klasickém designu vhodná pro běžné používání do každé domácnosti.

Kávová lžíce Julie (6ks)

Kávová lžíce Julie (6ks) Mat 1 24 materiál: nerezsada DBP6 ksKávová lžička v klasickém designu vhodná pro běžné používání do každé domácnosti.

Kávová lžíce Symfonie (6ks)

Kávová lžíce Symfonie (6ks) Mat 1 24 materiál: nerezsada DBP6 ksKávová lžička v klasickém designu vhodná pro běžné používání do každé domácnosti.

Kávová lžíce Bohemia (6ks)

Kávová lžíce Bohemia (6ks) Mat 1 24 materiál: nerezsada DBP6 ksKávová lžička v klasickém designu vhodná pro běžné používání do každé domácnosti.

Kávová lžíce mocca UNI (6ks)

Kávová lžíce mocca UNI (6ks) Mat 1 24 materiál: nerezsada BS6 ksMocca lžička na kávu v klasickém designu je vhodná k servírování malého espressa.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: