Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Luxusni koralky a komponenty

Nalezeno:    894 produktů

Emamoda modré

* Model: L * Šířka přes prsa: 45 * Šířka v pase: 36 * Šířka boky: 46 * Délka: 90 Přiléhavé šaty s křídly na ramenou

Více informací
od 849 Kč
Koupit nejlevněji

Souprava šperků Korálky Janka zlatý plesový s naušnicemi SP111, Délka náhrdelníku 46cm

Souprava šperků Korálky Janka zlatý plesový s naušnicemi SP111 Tento překrásný plesový náhrdelník je šitý ze zlatých korálků a tyčinek. Technika, kterou je šitý z něj dělá luxusní šperk, vhodný i pro ty nejhonosnější příležitosti. K náhrdelníku patří i náušnice, které jsou součástí této sady. S tímto náhrdelníkem a náušnicemi se budete cítit na plese jako královna a jistě se stanete středem pozornosti. Náhrdelník je velmi pružný. Použité komponenty jsou z bižuterního pozlaceného kovu. Rozměry...

Souprava šperků Korálky Janka červený plesový náhrdelník s naušnicemi SP108, Délka náhrdelníku 42cm

Souprava šperků Korálky Janka červený plesový náhrdelník s naušnicemi SP108 Tento překrásný plesový náhrdelník je šitý z červených korálků a tyčinek a doplněný je broušenými červenýmo korálky z AB efektem. Technika, kterou je šitý z něj dělá luxusní šperk, vhodný i pro ty nejhonosnější příležitosti. K náhrdelníku patří i náušnice, které jsou součástí této sady. S tímto náhrdelníkem a náušnicemi se budete cítit na plese jako královna a jistě se stanete středem pozornosti. Náhrdelník je velmi pr...

Souprava šperků Korálky Janka svatební krémová náramek a náušnice SP114, Délka náramku 20cm

Souprava šperků Korálky Janka svatební krémová náramek a náušnice SP114 Tato nádherná svatební sada je tvořená náramkem šitým spirálovým stehem a náušnicemi, které jsou šité stejně tentokráte do tvaru malé kuličky doplněné o perličku. Celá sada je šitá z malých rokajlů v krémové a bílé barvě. Tato sada se jistě stane překrásným doplňkem vašich svatebních šatů. Pokud se nebojíte výraznějších šperků, budete s těmito na své svatbě za princeznu. Požité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného k...

Náušnice Korálky Janka zlaté s třásněmi NA169, Barva Zlatá

Náušnice Korálky Janka zlaté s třásněmi NA169 Krásné náušnice, které jsou vyrobené z různých druhů zlatých korálků a bílých perliček. Použité komponenty jsou v zlaté barvě. Náušnice jsou elegantním doplňkem vašich halenek či šatů. Vhodné pro nejrůznější příležitosti. Použité komponenty jsou z bižuterního pozlaceného kovu.

Náušnice Korálky Janka modré s třásněmi NA170, Barva Modrá

Náušnice Korálky Janka modré s třásněmi NA170 Krásné náušnice, které jsou vyrobené z různých druhů korálků a modrých perliček. Použité komponenty jsou v postříbřené barvě. Náušnice jsou elegantním doplňkem vašich halenek či šatů. Vhodné pro nejrůznější příležitosti. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřené kovu.

Přívěsek Korálky Janka šitá zlatá kulička PR111

Přívěsek Korálky Janka šitá zlatá kulička PR111 Tento přívěsek je vytvořen pomocí techniky obšívání kuličky. Použitý rokajl je v barvě zlatá, perleťová a stříbrná. Hodí se jak pro běžné nošení ale i do práce nebo do společnosti. Použité komponenty jsou z bižuterního pozlaceného kovu. Přívěsek Korálky Janka šitá zlatá kulička PR111, V kategorii šitých náušnic naleznete i náušnice vhodné k tomuto přívěsku.

Náušnice Korálky Janka fialovo bílé kuličky NA112, Barva Fialová

Náušnice Korálky Janka fialovo bílé kuličky NA112 Náušnice jsou tvořeny korálky obšitou kuličkou a tmavě fialovou ohňovkou. Použity byly postříbřené bižuterní komponenty. Pro milovnice fialové barvy jsou tyto náušnice jako stvořené.

Náušnice Korálky Janka červené ketlované s květinou NA137, Barva Červená

Náušnice Korálky Janka červené ketlované s květinou NA137 Náušnice jsou tvořené velkou postříbřenou květinou a doplněné jsou velkými korálky z červené barvy. Velmi pěkné náušnice vhodné pro každou příležitost. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Přívěsek Korálky Janka šitá červená kulička PR109

Přívěsek Korálky Janka šitá červená kulička PR109 Tento přívěsek je vytvořen pomocí techniky obšívání kuličky. Použitý rokajl je v barvě červená, světle růžová, perleťová a stříbrná. Hodí se jak pro běžné nošení ale i do práce nebo do společnosti. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu. V kategorii šitých náušnic naleznete i náušnice vhodné k tomuto přívěsku.

Přívěsek Korálky Janka šitá fialová kulička PR110

Přívěsek Korálky Janka šitá fialová kulička PR110 Tento přívěsek je vytvořen pomocí techniky obšívání kuličky. Použitý rokajl je v barvě fialová a stříbrná. Hodí se jak pro běžné nošení ale i do práce. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu. V kategorii šitých náušnic naleznete i náušnice vhodné k tomuto přívěsku.

Náušnice Korálky Janka zlaté kuličky NA133, Barva Zlatá

Náušnice Korálky Janka zlaté kuličky NA133 Tyto náušnice tvoří obšitá kulička a bílá perla se zlatou ohňovkou. Použité rokajly jsou v barvě zlaté a bílé. Použité komponenty jsou z bižuterního pozlaceného kovu.

Náušnice Korálky Janka bílé ketlované s květy NA134, Barva Bílá

Náušnice Korálky Janka bílé ketlované s květy NA134 Náušnice jsou v bílo stříbrném provedení. Náušnice jsou tvořené velkou postříbřenou květinou a doplněné jsou bílou perlou a květem v bílé barvě. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka modré kuličky I NA115, Barva Modrá

Náušnice Korálky Janka modré kuličky I NA115 Tyto náušnice tvoří obšitá kulička a modrá ohňovka použitá jako mezikorálek. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu. Moderní náušnice, které jsou vhodné nejen pro běžné nošení ale k elegantní halence.

Náušnice Korálky Janka modré kuličky II NA116, Barva Modrá

Náušnice Korálky Janka modré kuličky II NA116 Tyto náušnice tvoří obšitá kulička a modrá ohňovka použitá jako mezikorálek. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu. V těchto elegantních náušnicích budete nepřehlédnutelná.

Náušnice Korálky Janka růžové květiny NA124, Barva Růžová

Náušnice Korálky Janka růžové květiny NA124 Tyto květinové náušnice jsou vyrobené z růžových a bílých rokajlů. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu. Romantické náušnice vhodné pro romantické ženy i dívky. Perfektní doplněk letních šatů.

Náušnice Korálky Janka růžovo bílé kuličky NA130, Barva Růžová

Náušnice Korálky Janka růžovo bílé kuličky NA130 Tyto náušnice jsou vytvořeny pomocí techniky obšívání kuličky. Použitý rokajl je v barvě bílé a růžové. Romantické náušnice vhodné pro romantické ženy i dívky. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka černé ketlované NA136, Barva Černá

Náušnice Korálky Janka černé ketlované NA136 Jednoduché náušnice v barvě černé a zlaté. Hodí se jak pro běžné nošení ale i do společnosti. Použité komponenty jsou z bižuterního tmavého kovu.

Náušnice Korálky Janka jednoduché s růžovou perlou NA144, Barva Růžová

Náušnice Korálky Janka jednoduché s růžovou perlou NA144 Jednoduché náušnice v barvě růžové, vhodné pro ženy a dívky, které netouží po extravaganci. Perfektní doplněk letních šatů. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka jednoduché s červenou ohňovkou NA145, Barva Červená

Náušnice Korálky Janka jednoduché s červenou ohňovkou NA145 Jednoduché náušnice v barvě červené, vhodné pro ženy a dívky, které netouží po extravaganci. Perfektní doplněk letních šatů. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka jednoduché se zelenou ohňovkou NA146, Barva Zelená

Náušnice Korálky Janka jednoduché se zelenou ohňovkou NA146 Jednoduché náušnice v barvě zelené, vhodné pro ženy a dívky, které netouží po extravaganci. Perfektní doplněk letních šatů. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka jednoduché se žlutou ohňovkou NA147, Barva Žlutá

Náušnice Korálky Janka jednoduché se žlutou ohňovkou NA147 Jednoduché náušnice v barvě žluté, vhodné pro ženy a dívky, které netouží po extravaganci. Perfektní doplněk letních šatů. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka jednoduché s bílou perlou NA148, Barva Bílá

Náušnice Korálky Janka jednoduché s bílou perlou NA148 Jednoduché náušnice v barvě bílé, vhodné pro ženy a dívky, které netouží po extravaganci. Perfektní doplněk letních šatů. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka jednoduché s fialovou perlou NA149, Barva Fialová

Náušnice Korálky Janka jednoduché s fialovou perlou NA149 Jednoduché náušnice v barvě fialové, vhodné pro ženy a dívky, které netouží po extravaganci. Perfektní doplněk letních šatů. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka jednoduché s hnědou perlou NA150, Barva Hnědá

Náušnice Korálky Janka jednoduché s hnědou perlou NA150 Jednoduché náušnice v barvě hnědé, vhodné pro ženy a dívky, které netouží po extravaganci. Perfektní doplněk letních šatů. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka jednoduché s oranžovou perlou NA151, Barva Oranžová

Náušnice Korálky Janka jednoduché s oranžovou perlou NA151 Jednoduché náušnice v barvě oranžové, vhodné pro ženy a dívky, které netouží po extravaganci. Perfektní doplněk letních šatů. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka tyrkysové s kroužkem NA164, Barva Tyrkysová

Náušnice Korálky Janka tyrkysové s kroužkem NA164 Náušnice jsou tvořené velkým postříbřeným kroužkem a doplněné jsou tyrkysovými ohňovkami zavěšenými na řetízku. Perfektní doplněk letních šatů. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náramek Korálky Janka elegantní hnědo černý s broušenými korálky NM119, Barva Hnědá

Náramek Korálky Janka elegantní hnědo černý s broušenými korálky NM119 Elegantní náramek je vyroben ze světle hnědých broušených korálků a malých černých rokajlů, navlečen je na vlasci. Tento krásný náramek je jako stvořený pro slavnostnější příležitosti. Perfektní doplněk elegantních halenek či šatů. Použité komponenty jsou z tmavého bižuterního kovu. Rozměry: délka náramku bez prodlužovacího řetízku 18cm délka náramku s prodlužovacím řetízkem 22 cm Výrobek ještě lze individu...

Náušnice Korálky Janka tyrkysové s kroužkem 2 NA165, Barva Tyrkysová

Náušnice Korálky Janka tyrkysové s kroužkem 2 NA165 Náušnice jsou tvořené velkým postříbřeným kroužkem a doplněné jsou tyrkysovými korálky a bílou perličkou zavěšenými na řetízku. Tyto elegantní náušnice si můžete vzít jak do práce, tak do společnosti a vždy budete zářit. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka červené náučnice s kroužkem NA140, Barva Červená

Náušnice Korálky Janka červené náučnice s kroužkem NA140 Náušnice jsou tvořené velkým postříbřeným kroužkem a doplněné jsou červenými broušenými korálky. Oblíbené náušnice v barvě, které vás rozzáří. Pokud se nebojíte červené barvy, jistě si tito náušnice oblíbíte a zaručeně budete nepřehlédnutelná. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka černo stříbrné s vlnou NA152, Barva Černá

Náušnice Korálky Janka černo stříbrné s vlnou NA152 Náušnice jsou tvořené ketlovanou vlnou s korálky v barvě černé a stříbrné. Tyto elegantní náušnice si můžete vzít jak do práce, tak do společnosti a vždy budete zářit. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka modré s třásněmi NA155, Barva Modrá

Náušnice Korálky Janka modré s třásněmi NA155 Náušnice jsou tvořené třásněmi s broušenými korálky v barvě tmavě modré. Tyto elegantní náušnice si můžete vzít jak do práce, tak do společnosti a vždy budete zářit. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka tmavě modré s klíckami NA160, Barva Modrá

Náušnice Korálky Janka tmavě modré s klíckami NA160 Náušnice jsou tvořené klíckami s korálky v barvě tmavě modré. Tyto elegantní náušnice si můžete vzít jak do práce, tak do společnosti a vždy budete zářit. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka tyrkysové ketlované s květinou NA163, Barva Tyrkysová

Náušnice Korálky Janka tyrkysové ketlované s květinou NA163 Náušnice jsou tvořené velkou postříbřenou květinou a doplněné jsou zavěšenými korálky tyrkysové barvy. Tyto výrazné náušnice jsou vhodné pro ty z vás, které se nebojí extravagance. Jejich neobyčejný tvar vám zaručí, že budete středem zájmu. Pokud se nebojíte výraznějších náušnic, pak jsou tyto přesně pro vás. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka žluté se spirálou NA167, Barva Žlutá

Náušnice Korálky Janka žluté se spirálou NA167 Spirálové náušnice doplněné korálky ve žluté barvě. Náušnice v barvě, které vás rozzáří. Pokud se nebojíte žluté barvy, jistě si tito náušnice oblíbíte a zaručeně budete nepřehlédnutelná. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka kulaté červeno bílé NA120, Barva Červená

Náušnice Korálky Janka kulaté červeno bílé NA120 Tyto náušnice jsou vyrobené z červenobílých rokajlů šitých do kruhu a uprostřed doplněné perlou. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu. Oblíbené náušnice v červené barvě, které vás rozzáří. Pokud se nebojíte této barvy, jistě si náušnice oblíbíte a zaručeně budete nepřehlédnutelná.

Náušnice Korálky Janka kulaté modro bílé NA121, Barva Modrá

Náušnice Korálky Janka kulaté modro bílé NA121 Tyto náušnice jsou vyrobené z modronobílých rokajlů šitých do kruhu a uprostřed doplněné perlou. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu. Oblíbené náušnice v modré barvě, které vás rozzáří. Pokud se nebojíte této barvy, jistě si náušnice oblíbíte a zaručeně budete nepřehlédnutelná.

Náušnice Korálky Janka kulaté zlaté NA122, Barva Zlatá

Náušnice Korálky Janka kulaté zlaté NA122 Tyto náušnice jsou vyrobené ze zlatobílých rokajlů šitých do kruhu a uprostřed doplněné perlou. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu. Oblíbené náušnice ve zlaté barvě, které vás rozzáří. Pokud se nebojíte této barvy, jistě si náušnice oblíbíte a zaručeně budete nepřehlédnutelná.

Náušnice Korálky Janka oranžové kuličky 1 NA126, Barva Oranžová

Náušnice Korálky Janka oranžové kuličky 1 NA126 Tyto náušnice jsou vytvořeny pomocí techniky obšívání kuličky. Náušnice jsou vyrobené z žlutých a oranžových rokajlů a doplněné jsou ohňovkami stejných barev. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu. Pokud se nebojíte výrazných barev, pak jsou tyto náušnice přesně pro vás.

Náušnice Korálky Janka zelené kuličky NA132, Barva Zelená

Náušnice Korálky Janka zelené kuličky NA132 Tyto náušnice jsou vytvořeny pomocí techniky obšívání kuličky. Použitý rokajl je v barvě zelené a bílé. Oblíbené náušnice v barvě, které vás rozzáří. Pokud se nebojíte zelené barvy, jistě si tyto náušnice oblíbíte a zaručeně budete nepřehlédnutelná. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu.

Náušnice Korálky Janka černo bílé kuličky 1 NA102, Barva Černá

Náušnice Korálky Janka černo bílé kuličky 1 NA102 Tyto náušnice jsou vytvořeny pomocí techniky obšívání kuličky. Použitý rokajl je v barvě černo-bílá. Použité komponenty jsou z bižuterního postříbřeného kovu. Tyto elegantní náušnice si můžete vzít jak do práce, tak do společnosti a vždy budete zářit.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: