Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lustr kristal

Nalezeno:    138 produktů

Philips ITALO 37266/87/16 závěsný LED lustr

Philips ITALO 37266/87/16 závěsný LED lustr Závěsný LED lustr ITALO je vhodný do interiéru. Jeho stínidlo z dálky připomíná velký křišťál. Lustr je v šedém provedení. LED zdroj světla je v ceně.- Výrobce: Philips - Zcela nový produkt, v originálním balení - Ident. č.: 37266/87/16 - Materiál: kov - Barva: šedá - Světelný zdroj: 1 x LED modul, 1x4,5W (v ceně) - 4,5W LED = 37W obyčejná žárovka - Barva světla: teplá bílá - Celkový světelný tok: 430 lm - Průměr: 17,3 cm - Hloubka: 19,9 cm ...

MASSIVE MA089638 GOCCE SB5 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 5x28W na které je svítidlo zkonstruováno. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály kov/křišťál. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. Svítidlo MASSIVE lze osadit světelným zdrojem patice GU10.

MASSIVE MA073132 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

kov/křišťál/samet dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 12x40W.

MASSIVE MA073149 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/sametPro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E14. Závěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 16x40W.

MASSIVE MA073156 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou kov/křišťál/samet. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 8x40W na které je svítidlo zkonstruováno. Ve svítidle, díky patici E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách.

MASSIVE MA093123 DOMUS SP3 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Toto svítidlo je tvořeno materiály kov/křišťál/textil. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Standardní patice E14 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. 3 x 40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.

MASSIVE MA093147 DOMUS SP6 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 6 x 40W na které je svítidlo zkonstruováno. Díky standardní patici E14 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. kov/křišťál/textil jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru.

MASSIVE MA026510 EMIS SP3 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 3x60W. Toto svítidlo je tvořeno materiály nikl/hliník/křišťál. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Naprostou výhodou patice E27 je možnost použití zářivky i LED zdroje.

MASSIVE MA044767 EVASIONE SP10 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. MASSIVE je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 10x40W. Hlavními materiály svítidla jsou kov/křišťál/ocel.

MASSIVE MA062211 EVASIONE SP4 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 4x40W na které je svítidlo zkonstruováno. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí G9. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Toto svítidlo je tvořeno materiály kov/křišťál/ocel. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů.

MASSIVE MA044774 EVASIONE SP8 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 8x40W. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Svítidlo MASSIVE lze osadit světelným zdrojem patice G9. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/ocelZávěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti.

MASSIVE MA075181 FLORIAN SP18 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 18x40W. Patice E14 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. kov/sklo/křišťál dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop.

MASSIVE MA035628 FLORIAN SP6 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.Patice E14 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 6x40W. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/sklo/křišťál

MASSIVE MA035635 FLORIAN SP6 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou kov/sklo/křišťál. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 6x40W. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Patice E14 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku.

MASSIVE MA044927 GIOCONDA SP6 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. 6x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Naprostou výhodou patice E14 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály kov/křišťál/samet.

MASSIVE MA060507 GIOCONDA SP6 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/sametZávěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Ve svítidle MASSIVE s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 6x40W.

MASSIVE MA027418 GIUDECCA SP6 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály chrom/sklo/křišťál. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 6x40W. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Ve svítidle MASSIVE s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru.

MASSIVE MA027821 GIUDECCA SP6 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům chrom/sklo/křišťál. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 6x40W na které je svítidlo zkonstruováno. Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop. Naprostou výhodou patice E14 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech.

MASSIVE MA027425 GIUDECCA SP8 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle, díky patici E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 8x40W. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Hlavními materiály svítidla jsou chrom/sklo/křišťál. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech.

MASSIVE MA032542 GIUDECCA SP8 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. chrom/sklo/křišťál dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Standardní patice E14 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 8x40W. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře.

MASSIVE MA091143 GOCCE SB3 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 3x28W. Toto svítidlo je tvořeno materiály kov/křišťál. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí GU10.

MASSIVE MA089669 GOCCE SP1 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou kov/křišťál. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí GU10. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 1x28W. Závěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech.

MASSIVE MA073286 KING SP10 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 10x40W. Toto svítidlo je tvořeno materiály kov/křišťál/ocel. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Svítidlo MASSIVE lze osadit světelným zdrojem patice G9. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře.

MASSIVE MA088013 KING SP12 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 12x40W. Svítidlo MASSIVE lze osadit světelným zdrojem patice G9. Toto svítidlo je tvořeno materiály kov/křišťál/ocel.

MASSIVE MA088020 KING SP12 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 12x40W na které je svítidlo zkonstruováno. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Hlavními materiály svítidla jsou kov/křišťál/ocel. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Svítidlo MASSIVE lze osadit světelným zdrojem patice G9.

MASSIVE MA087979 KING SP7 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí G9. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 7x40W. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. kov/křišťál/ocel jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla.

MASSIVE MA036946 LOVE ME Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Díky standardní patici E14 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 5x40W. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům kov/křišťál/ocel. Závěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.

MASSIVE MA036953 LOVE ME Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Toto svítidlo je tvořeno materiály kov/křišťál/ocel. Standardní patice E14 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 7x40W.

MASSIVE MA093062 ROMA SP12 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí G9. 12x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Hlavními materiály svítidla jsou kov/sklo/křišťál/ocel.

MASSIVE MA082196 PASHA SP10 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/sklo/ocelVhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 10x40W. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Patice E14 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku.

MASSIVE MA059235 PEGASO SP3 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 3x40W. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/organza tkanina/ocel

MASSIVE MA066448 PEGASO SP5 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E14. 5x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Hlavními materiály svítidla jsou kov/křišťál/organza tkanina/samet. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech.

MASSIVE MA008363 RAIN SP5 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 5x40W. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály kov/křišťál/ocel. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Patice E14 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů.

MASSIVE MA032610 SENIX SP9 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

kov/křišťál/PVC folie/textilie dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. 9x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. Ve svítidle MASSIVE s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku....

MASSIVE MA068381 SPIRIT SP3 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje G9Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. Hlavními materiály svítidla jsou kov/křišťál/ocel. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 3x40W.

MASSIVE MA068398 SPIRIT SP5 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

MASSIVE je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály kov/křišťál/ocel. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. 5x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.

MASSIVE MA035826 SWAN SP6 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 6x40W. Díky standardní patici E14 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. Toto svítidlo je tvořeno materiály kov/sklo/křišťál/organza textilie/samet. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech.

MASSIVE MA018072 VIOLETTE SP3 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 3x40W. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/sklo/PVC fólie/nitKvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Ve svítidle, díky patici E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku.

MASSIVE MA036335 VIRGIN SP5 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí G9. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Toto svítidlo je tvořeno materiály kov/křišťál/ocel. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 5x40W.

MASSIVE MA023328 VIRGIN SP6 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop. Toto svítidlo je tvořeno materiály kov/křišťál/ocel. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 6x40W. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí G9. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů.