Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lustr kristal

Nalezeno:    149 produktů

Luxera Křišťálový lustr CRYSTAL křišťál/10xG4/20W 1541

Křišťálový lustr CRYSTAL vnese do vašeho interiéru zimní nádech s kapkou elegance a jedinečnosti. Kovová konstrukce svítidla spolu s chromovou povrchovou úpravou zajišťují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Stínítka z křišťálového skla dotvářejí celkový vzhled světla. Dokonalé osvětlení interiéru zajišťuje deset žárovek, které jsou součástí dodávky. Svítidlo najde využití například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. avšak díky naprosto jedinečnému designu je možno ...

Lene Bjerre Malý závěsný lustr CRYSTALINE

Produkt: Lustr, Materiál: Křišťál, Velikost: 15 cm x 23 cm, :

Eglo Eglo 89205 - Lustr na lanku DRIFTER 6xG9/33W/230V křišťál EG89205

Avantgardní křišťálový lustr, který se stane šperkem vašeho interiéru. Kompatibilní se stmívačem. Barva světla: teplá bílá. Žárovky jsou součástí balení. Energetická třída: D.

Eglo EGLO 89203 - Lustr na lanku DRIFTER 9xG9/40W/230V Křišťál EG89203

Avantgardní křišťálový lustr, který se stane šperkem vašeho interiéru. Kompatibilní se stmívačem. Barva světla: teplá bílá. Žárovky jsou součástí balení. Energetická třída: D.

Eglo EGLO 89204 - Lustr na lanku DRIFTER 8xG9/40W/230V Křišťál EG89204

Avantgardní křišťálový lustr, který se stane šperkem vašeho interiéru. Kompatibilní se stmívačem. Barva světla: teplá bílá. Žárovky jsou součástí balení. Energetická třída: D.

Philips ITALO 37266/87/16 závěsný LED lustr

Philips ITALO 37266/87/16 závěsný LED lustr Závěsný LED lustr ITALO je vhodný do interiéru. Jeho stínidlo z dálky připomíná velký křišťál. Lustr je v šedém provedení. LED zdroj světla je v ceně.- Výrobce: Philips - Zcela nový produkt, v originálním balení - Ident. č.: 37266/87/16 - Materiál: kov - Barva: šedá - Světelný zdroj: 1 x LED modul, 1x4,5W (v ceně) - 4,5W LED = 37W obyčejná žárovka - Barva světla: teplá bílá - Celkový světelný tok: 430 lm - Průměr: 17,3 cm - Hloubka: 19,9 cm ...

MASSIVE MA089638 GOCCE SB5 Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA089638 + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 5x28W na které je svítidlo zkonstruováno. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály kov/křišťál. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. Svítidlo MASSIVE lze osadit světelným zdrojem patice GU10.

MASSIVE MA073132 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

kov/křišťál/samet dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 12x40W.

MASSIVE MA073149 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/sametPro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E14. Závěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 16x40W.

MASSIVE MA073156 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou kov/křišťál/samet. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 8x40W na které je svítidlo zkonstruováno. Ve svítidle, díky patici E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách.

Jupiter Jupiter 67 - ZR - 4 - Lustr RETRO 4xE27/60W/230V 1070084000

Lustr ZR - 4 RETRO křišťál se velice často využívá jako lustr do kuchyně, obýváku, ložnice, salónku či pracovny. Svítidlo se řadí mezi rustikální osvětlení, tím pádem je také jeho design vyveden v retro stylu. Použití antické zlaté barvy ještě více podtrhuje celkový vzhled svítidla. Výška činí 650mm a šířka 560mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Jupiter Jupiter 68 - ZR-5 - Lustr RETRO 5xE27/60W/230V 1070085000

Lustr ZR - 5 RETRO křišťál disponuje vskutku vysoce elegantním a majestátním designem, který bude ozdobou Vašeho interiéru. Celkový vzhled svítidla ještě více podtrhuje antická zlatá barva. Osvětlení se velice často využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška svítidla činí 650mm a šířka 560mm. Žárovky nejsou součástí dodávky. Světlo se také řadí mezi rustikální osvětlení.

EGLO 31668 VARRAZO Lustr/závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 16.8. ocel/křišťál dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

EGLO 31669 VARRAZO Lustr/závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům ocel/křišťál. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 17.

EGLO 49847 GILLINGHAM Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 1x60. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Hlavními materiály svítidla jsou ocel/ocel a křišťál. Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku.

EGLO 94897 BONARES 1 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 3x60. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály ocel/ocel a křišťál. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Díky standardní patici E27 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku.

EGLO 95543 TELLUGIO-S Lustr/závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 36. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. ocel/plast a křišťál dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

Rabalux RA 2453 Emma Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 21.6. Kov / Sklo / Skleněný křišťál dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí LED. Závěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.

Rabalux RA 2760 Samantha Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E14. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 40. Toto svítidlo je tvořeno materiály Kov / Sklo / Skleněný křišťál. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop.

MASSIVE MA020600 ACCADEMY SP5 Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA020600 + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům kov/křišťál/PVC fólie/nit. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 5x40W. Standardní patice E14 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru.

MASSIVE MA018744 AUDI-60 SP11 D50 Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA018744 + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 11x20W. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Svítidlo MASSIVE lze osadit světelným zdrojem patice G4. kov/křišťál/sklo/ocel dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

MASSIVE MA016856 AUDI-60 SP8 D40 Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA016856 + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 8x20W na které je svítidlo zkonstruováno. Svítidlo MASSIVE lze osadit světelným zdrojem patice G4. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/sklo/ocel

MASSIVE MA020556 AUDI-77 SP8 Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA020556 + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/ocelK finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje G9Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. 8x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.

MASSIVE MA035741 CABARET SP6 Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA035741 + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 6x40W. Hlavními materiály svítidla jsou sklo/kov/tkanina/peří/křišťál.

MASSIVE MA088112 PANTHEON SP12 CROMO Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA088112 + 3 roky záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům kov/křišťál. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Patice E14 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 12x40W.

MASSIVE MA044200 CALYPSO SP5 Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA044200 + 3 roky záruka ZDARMA!

Jako světelný zdroj patice E27 lze zvolit klasickou žárovku i úspornou zářivku nebo LED žárovku. 5x60W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Hlavními materiály svítidla jsou kov/křišťál/ocel.

MASSIVE MA067872 CANDIDO SP6 Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA067872 + 3 roky záruka ZDARMA!

Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E14. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/sklo/křišťál/samet6x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.

MASSIVE MA066387 ORION SP8 Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA066387 + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály kov/křišťál/ocel. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Naprostou výhodou patice E14 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 8x40W.

MASSIVE MA059181 ORION SP6 Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA059181 + 3 roky záruka ZDARMA!

Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 6x40W. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/ocelKrytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj.

MASSIVE MA066394 ORION SP12 Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA066394 + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle, díky patici E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. 12x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály kov/křišťál/ocel.

MASSIVE MA087764 NEGRESCO SP8 Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA087764 + 3 roky záruka ZDARMA!

Díky standardní patici E14 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. kov/sklo/křišťál/samet jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 8x40W. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře.

MASSIVE MA087771 NEGRESCO SP10 Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA087771 + 3 roky záruka ZDARMA!

Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 10x40W. Ve svítidle MASSIVE s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům kov/sklo/křišťál/samet. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

MASSIVE MA081540 COLOSSAL SP6 AVORIO Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA081540 + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů chrom/sklo/křišťál/sametSvětelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 6x40W. Naprostou výhodou patice E14 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů.

MASSIVE MA081502 COLOSSAL SP6 GRIGIO Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA081502 + 3 roky záruka ZDARMA!

Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 6x40W. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů chrom/sklo/křišťál/sametPoužívat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E14.

MASSIVE MA081557 COLOSSAL SP8 AVIRIO Lustr/závěsné svítidlo MASSIVE MA081557 + 3 roky záruka ZDARMA!

Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Toto svítidlo je tvořeno materiály chrom/sklo/křišťál/samet. 8x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Patice E14 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí.