Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lustr kristal

Nalezeno:    36 produktů

Středně velký závěsný lustr CRYSTALINE Lene Bjerre

Produkt: Lustr, Materiál: Křišťál, Velikost: 21 cm x 36 cm, :

Malý závěsný lustr CRYSTALINE Lene Bjerre

Produkt: Lustr, Materiál: Křišťál, Velikost: 15 cm x 23 cm, :

Velký závěsný lustr CRYSTALINE Lene Bjerre

Produkt: Lustr, Materiál: Křišťál, Velikost: 30 cm x 57 cm, :

MASSIVE MA073132 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

kov/křišťál/samet dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 12x40W.

MASSIVE MA073149 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/sametPro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E14. Závěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 16x40W.

MASSIVE MA073156 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou kov/křišťál/samet. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 8x40W na které je svítidlo zkonstruováno. Ve svítidle, díky patici E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách.

EGLO 94897 BONARES 1 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 3x60. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály ocel/ocel a křišťál. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Díky standardní patici E27 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku.

EGLO 93625 CARDITO 1 Lustr, závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí LED. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 24W. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Toto svítidlo je tvořeno materiály hliník a ocel a chrom a sklo a křišťál.

EGLO 93708 MONTEFIO 1 Lustr, závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 1X5W. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů ocel a chrom a sklo a křišťál a bílá a čiráToto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí LED.

EGLO 93709 MONTEFIO 1 Lustr, závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 3X5W. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice LED. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Toto svítidlo je tvořeno materiály ocel a chrom a sklo a křišťál a bílá a čirá. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí.

EGLO 31668 VARRAZO Lustr/závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 16.8. ocel/křišťál dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

EGLO 31669 VARRAZO Lustr/závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům ocel/křišťál. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 17.

EGLO 95543 TELLUGIO-S Lustr/závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 36. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. ocel/plast a křišťál dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

EGLO 49847 GILLINGHAM Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 1x60. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Hlavními materiály svítidla jsou ocel/ocel a křišťál. Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku.

Rabalux RA 2453 Emma Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 21.6. Kov / Sklo / Skleněný křišťál dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí LED. Závěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.

Rabalux RA 2760 Samantha Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E14. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 40. Toto svítidlo je tvořeno materiály Kov / Sklo / Skleněný křišťál. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop.

MASSIVE MA026022 ACCADEMY SP3 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 3x40W. Patice E14 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/PVC fólie/nit

MASSIVE MA020600 ACCADEMY SP5 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům kov/křišťál/PVC fólie/nit. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 5x40W. Standardní patice E14 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru.

MASSIVE MA080437 ADMIRAL SP1 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

kov/křišťál/ocel jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. 1x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí G9. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře.

MASSIVE MA018744 AUDI-60 SP11 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 11x20W. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Svítidlo MASSIVE lze osadit světelným zdrojem patice G4. kov/křišťál/sklo/ocel dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

MASSIVE MA016856 AUDI-60 SP8 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 8x20W na které je svítidlo zkonstruováno. Svítidlo MASSIVE lze osadit světelným zdrojem patice G4. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/sklo/ocel

MASSIVE MA020556 AUDI-77 SP8 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů kov/křišťál/ocelK finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje G9Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. 8x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.

EGLO 95286 CLEMENTE Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo je tvořeno materiály ocel/křišťál. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Závěsné svítidlo s umístěním na strop místnosti ve které bude použito, s přímým napojením el. rozvod 230V. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 1x60. Díky standardní patici E27 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku.

EGLO 95287 CLEMENTE Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 3x60. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Závěsné svítidlo s umístěním na strop místnosti ve které bude použito, s přímým napojením el. rozvod 230V. ocel/křišťál jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Jako světelný zdroj patice E27 lze zvolit klasickou žárovku i úspornou zářivku nebo LED žárovku.

EGLO 31667 VARRAZO Lustr/závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Toto svítidlo je tvořeno materiály ocel/křišťál. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 29.6. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Závěsné svítidlo s umístěním na strop místnosti ve které bude použito, s přímým napojením el. rozvod 230V.

Rabalux RA 2442 Carrie Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou Kov / Skleněný křišťál. Toto svítidlo, je určené k zavěšení na strop, jako centrální svítidlo místnosti. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 36. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice LED. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech.

MASSIVE MA020594 ACCADEMY SP8 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 8x40W. kov/křišťál/PVC fólie/nit dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E14. Toto svítidlo, je určené k zavěšení na strop, jako centrální svítidlo místnosti.

MASSIVE MA080369 ADMIRAL SP7 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům kov/křišťál. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí G9. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 7x40W. Toto svítidlo, je určené k zavěšení na strop, jako centrální svítidlo místnosti.

EGLO 93626 CARDITO 1 Lustr, závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. hliník a ocel a chrom a sklo a křišťál jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice LED. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 32W. Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop.

EGLO 93784 MONTEFIO 1 Lustr, závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

ocel a chrom a sklo a křišťál a bílá a čirá jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice LED. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 3X5W. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři....

EGLO 94896 BONARES 1 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

ocel/ocel a křišťál jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 1x60. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Jako světelný zdroj patice E27 lze zvolit klasickou žárovku i úspornou zářivku nebo LED žárovku.

EGLO 96072 VETRO Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou plast/sklo matné a křišťál. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 1x60. Ve svítidle EGLO s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku....

MASSIVE MA019499 AUDI-77 SP6 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. 6x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí G9. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály kov/křišťál/ocel.

MASSIVE MA013923 AURORA SP5 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop. 5x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům kov/křišťál/ocel.

EGLO 94898 BONARES 1 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo s umístěním na strop místnosti ve které bude použito, s přímým napojením el. rozvod 230V. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 5x60 na které je svítidlo zkonstruováno. Naprostou výhodou patice E27 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Hlavními materiály svítidla jsou ocel/ocel a křišťál.

EGLO 96073 VETRO Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E27. plast/sklo matné a křišťál jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Závěsné svítidlo s umístěním na strop místnosti ve které bude použito, s přímým napojením el. rozvod 230V. 1x60 je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena....