Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lustr do obyvaku

Nalezeno:    665 produktů

Prezent Lustr OFINNA 22004

Tradiční klasický tvar i vzhled oblečený do nového moderního kabátu. To je lustr OFFINA. Precizní provedení doplňuje hnědé zbarvení stran svítidla. Nejčastěji se využívá jako lustr do obýváku, ložnice, dětského pokoje, pracovny či kuchyně. Výška svítidla činí 1500mm a šířka 1150mm. Žárovka je součástí dodávky.

Prezent Lustr LUMIN 12022

Dalším skvostem od firmy PREZENT svítidla je lustr LUMIN. Moderní provedení v barvě třešně spolu s elegantním designem tvoří jedinečné osvětlení do interiéru. Kompatibilita s úspornými žárovkami je zárukou snižování nákladů za elektrickou energii. Svítidlo je nejvíce využíváno jako lustr do obýváku, ložnice či kuchyně. Výška osvětlení činí 1200mm a šířka 550mm. Žárovka není součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?

Prezent Lustr VICTORIA 25006

Hnědý podklad, zlatá patina, dřevo třešeň. Lustr VICTORIA disponuje elegantním a majestátním designem, jež se bude dokonale vyjímat kdekoli v interiéru. Nejčastěji se však osvětlení využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Provedení z třešňového dřeva ještě více umocňuje celkový vzhled svítidla. Výška činí 940mm a šířka 620mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Luxera Lustr FLAMENGO 1222

Velice impozantní, elegantní a netradiční. To je lustr FLAMENGO. Osvětlení, jež vám bude závidět každá návštěva. Dlouhou životnost a vysokou odolnost zajišťuje kovové provedení svítidla. Styl a nádech moderna dodají skleněná stínítka ve tvaru plamínků. Osvětlení je nejčastěji využíváno jako lustr do obýváku, kuchyně, ložnice, pracovny či salónku. Výška činí 500mm a šířka 800mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Lustr TOKIO 15012

Lustr TOKIO je velice impozantní svítidlo. Provedení z matného chromu působí velice elegantně a skleněná stínítka podtrhují celkový design osvětlení. Díky kompatibilitě s úspornými žárovkami se nemusíte obávat velké spotřeby elektrické energie. Osvětlení se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška svítidla činí 580-880mm, šířka 720mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr SIGLO 27003

Lustr SIGLO svým designem dotvoří klidnou a příjemnou atmosféru domova. Nejvíce se uplatní jako lustr do obýváku , ložnice, dětského pokoje, salónku či pracovny. Díky kompatibilitě s úspornou žárovkou pomůže ušetřit náklady za elektrickou energii. Výška svítidla je 1170mm a šířka 500mm. Žárovka není součástí dodávky.

Prezent Lustr MONZA 25062

Lustr MONZA, to je další vysoce moderní a neotřelé svítidlo od společnosti PREZENT svítidla. Provedení z matného chromu a chromu působí velice elegantně a právě díky tomu získáte nejen vysoce kvalitní svítidlo ale také exkluzivní doplněk interiéru. Osvětlení disponuje mnoha způsoby využití, například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška svítidla činí 1000mm a šířka 760mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Lustr SYDNEY 25025

Velice neobvyklým designem zaujme lustr SYDNEY. Provedení z matného chromu zaručuje dlouhou životnost svítidla a zároveň propůjčuje vzhledu originalitu a eleganci. Díky kompatibilitě s úspornými žárovkami snížíte náklady za elektrickou energii. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, dětského pokoje či kuchyně. Výška svítidla činí 1210mm a šířka 1250mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Luxera Lustr BAIKO 1546

Jestliže fandíte modernu a netradičním vzhledům, je pro vás lustr BAIKO jako dělaný. Konstrukce svítidla je z kovu a disponuje chromovou povrchovou úpravou. Díky tomu se nemusíte bát o odolnost světla. Celému designu vévodí stínítka z křišťálového skla. Výborné osvětlení interiéru zajišťuje pět žárovek, jež jsou součástí dodávky. Svítidlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Nastavitelná výška 470-740mm....

Prezent Lustr ANKARA 382

Jestliže hledáte neobyčejně tvarované svítidlo avšak s nádechem elegance, je Lustr ANKARA ten pravý. Kombinace provedení z chromu a matného chromu a skleněných stínítek tvoří jedinečný vzhled a design svítidla. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři žárovky jež jsou kompatibilní s žárovkami úspornými. Svítidlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Svítidlo také disponuje nastavitelnou výškou, která činí 710-780mm. Šířka je 580mm. Žárovky nejsou s...

Prezent Lustr MAGNUM 25017

Lustr MAGNUM je opravdovým skvostem mezi svítidly. Provedení z chromu zaručuje dlouhou životnost a zároveň dodává svítidlu elegantní dojem. To vše spolu s moderním a vysoce originálním designem tvoří svítidlo jež upoutá pohled každé návštěvy. Vynikající osvětlení interiéru získáte díky sedmi halogenovým žárovkám. Svítidlo se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, ložnice či pracovny. Výška osvětlení činí 1170mm a šířka 1210mm. Žárovky jsou součástí dodávky....

Luxera Lustr EBONY 48003

Jestliže jste příznivcem opravdu jedinečného a originálního osvětlení, jistě vás lustr EBONY potěší. Elegantní, impozantní a netypické. Právě díky těmhle vlastnostem bude svítidlo pokaždé středem pozornosti, ať jej umístíte kamkoli. Nejvíce se však využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Kovová konstrukce svítidla skvěle ladí s černým stínítkem. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři žárovky, jež jsou zároveň součástí dodávky. Výška svítidla činí 1200mm a šířka ...

Prezent Lustr PARIS 405

Dokonalé osvětlení interiéru díky neuvěřitelnému počtu osmi žárovek nabízí lustr PARIS. Zároveň získáte i elegantní a stylový doplněk interiéru. A to díky povrchové úpravě z chromu a matného chromu a skleněným stínítkům. Halogenové žárovky, jež jsou součástí dodávky, pomáhají snižovat náklady za elektrickou energii. Svítidlo je nejčastěji využíváno jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška osvětlení činí 605-825mm a šířka 740mm....

Prezent Lustr MAJESTIC 5xE27/60W 25049

Lustr MAJESITC je dokonale propracované a jedinečné osvětlení, jež bude ozdobou vašeho interiéru. Svítidlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška činí 800mm a šířka 480mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Stahovací lustr ASPIS 1371

Lustr stahovací ASPIS disponuje vysoce elegantním designem díky bílému provedení a chromové povrchové úpravě. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška lustru je nastavitelná a to v rozmezí od 700mm do 1400mm. Šířka činí 450mm. Žárovka není součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?

Luxera Závěsný lustr Rubicon 64009

Lustr závěsný RUBICON se řadí do třídy velice elegantních a stylových svítidel. Nejvíce se uplatní například jako jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Kovová konstrukce spolu s chromovou povrchovou úpravou jsou zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti svítidla. Osvětlení interiéru je zajištěno třemi žárovkami, jež nejsou součástí dodávky. Výška činí 1340mm a šířka 550mm.

Prezent Lustr OFINNA zelená 22002

Lustr OFINNA nadchne milovníky prostých ale přesto moderních věcí. Jelikož právě tyhle dvě věci lustr splňuje. Jednoduchý ale dokonale propracovaný design skvěle doplňuje zelená barva. Osvětlení se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, ložnice, dětského pokoje či kuchyně. Výška svítidla činí 1500mm a šířka 1150mm. Žárovka je součástí dodávky.

Prezent Přisazený lustr FREGA 433

Lustr přisazený FREGA může mnohým lidem svým tvarem připomínat půlměsíc. Matně chromová povrchová úprava a stínítko ze skla a kovu dodává osvětlení nádech elegance. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška světla činí 140mm a šířka 680mm. Žárovka je součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?

Prezent Lustr VICTORIA třešeň 25007

Hnědý podklad, zlatá patina, dřevo třešeň. Lustr VICTORIA je opravdovým unikátem mezi svítidly firmy PREZENT svítidla. Jeho majestátní vzhled je podtržen provedením z třešňového dřeva. Osvětlení se velmi často využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku a pracovny. Výška svítidla činí 940mm a šířka 530mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr závěsný OMEGA 25070

Velice originální a nápadité osvětlení, to je závěsný lustr OMEGA. Ve Vaší domácnosti najde široké využití, například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Jedinečný design podtrhuje provedení z matného chromu a třešňové zabarvení. Výborné osvětlení interiéru zajišťuje pět halogenových žárovek. Výška osvětlení činí 1000mm a šířka 720mm. Žárovky jsou součástí balení.

Prezent Lustr OFINNA oranžová 22003

Mohlo by se zdát, že lustr OFINNA je klasickým standardním svítidlem. Ovšem precizní provedení a detail v podobě oranžových boků svítidla z něj činí netradiční moderní osvětlení. Využívá se nejčastěji jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně či pracovny. Výška svítidla je 1500mm a šířka 1150mm. Žárovka je součástí dodávky.

Prezent Přisazený lustr MAGNUM 25019

Velice originální a elegantní svítidlo jež vhodně dotvoří mnohý interiér. To je lustr přisazený MAGNUM. Osvětlení se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Díky provedení z chromu bude dokonale ladit s jakýmkoli zařízením interiéru. Velice jasné osvětlení zajišťují čtyři halogenové žárovky. Výška svítidla činí 100mm a šířka 230mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Luxera Lustr závěsný GALAXY 18045

Lustr závěsný GALAXY výborně prozáří a doplní váš interiér. Plastové provedení krásně podtrhne a zvýrazní celkový vzhled svítidla. Nejčastěji je využíváno jako lustr do obýváku, ložnice, pracovny či salónku. Výborné osvětlení interiéru zajišťuje jedna žárovka, jež není součástí balení. Výška činí 1490mm a šířka 550mm.

Luxera Lustr závěsný Valve 46030

Lustr závěsný VALVE disponuje neotřelým ale zároveň velice vkusným designem. Kovová konstrukce s chromovou povrchovou úpravou zajišťují vysokou odolnost a dlouhou životnost svítidla. Stínítka jsou vyrobena ze skla s hliníkovým drátem uvnitř. Světlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška činí 710mm a šířka 580mm. Žárovky jsou součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?

Luxera Lustr závěsný Rubicon 64008

Lustr závěsný RUBICON je opravdu velice elegantním a stylovým svítidel jež uvítáte například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Kovová konstrukce spolu s chromovou povrchovou úpravou je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Skleněné stínítko naprosto dokonale dotváří celkový vzhled svítidla. Výška činí 1500mm a šířka 100mm. Žárovka není součástí dodávky.

Luxera Lustr závěsný PALMIRA 68001

Závěsný lustr PALMIRA upoutá hlavně svými originálně řešenými stínítky. Jsou vyrobena ze skla a kovu a skvěle doplňují celkový design osvětlení. Povrchová úprava z chromu zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost svítidla. Konstrukce svítidla je vyvedena z kovu a stínítka ze skla. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně ,pracovny či salónku. Výška činí 1200mm a šířka 610mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Luxera Závěsný lustr PALMIRA 68000

Závěsný lustr PALMIRA zaujme originálním a neotřelým designem jež skvěle doplňuje kovové provedení svítidla a skleněné stínítko. Chromová povrchová úprava dodává osvětlení nádech elegance a stylovost. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška činí 1200mm a šířka 140mm. Žárovka není součástí dodávky.

Prezent Závěsný lustr NOSTALGIA 25082

Černý podklad, stříbrná patina, dřevo třešeň. Klasický lustr NOSTALGIA oplývá velice netradičním starobylým vzhledem, který je doplněn přírodní mědí. Osvětlení se často využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška svítidla činí 1470mm a šířka 500mm. Dokonalé osvětlení interiéru zajišťují tři žárovka, kteé však nejsou součástí dodávky.

Prezent Závěsný lustr OMEGA 25069

Jestliže hledáte například lustr do obýváku, ložnice či kuchyně, jistě Vás zaujme závěsný lustr OMEGA. Díky svému jedinečnému modernímu designu upoutá každého návštěvníka. Originální vzhled ještě více umocňuje provedení z matného chromu a třešňové zbarvení. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři halogenové žárovky, jež jsou zároveň součástí dodávky. Výška svítidla činí 680mm a šířka 520mm.

Prezent Lustr klasický NOSTALGIA 25081

Černý podklad, stříbrná patina, dřevo třešeň. Klasický lustr NOSTALGIA disponuje velice vkusným a originálním designem, který je doplněn přírodní mědí. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku a pracovny. Výška svítidla činí 1500mm a šířka 400mm. Žárovka není součástí dodávky.

Prezent Lustr SALYX 14016

Důmyslný design lustr SALYX ohromí nejen vás, ale kohokoli kdo přijde na návštěvu. Červené sklo podtrhuje opravdu impozantní vzhled svítidla a povrchová úprava z chromu zaručuje jeho dlouhou životnost. Kvalitní osvětlení interiéru zajišťuje neuvěřitelný počet deseti žárovek. Svítidlo je nejčastěji využíváno jako lustr do ložnice, obýváku, kuchyně, pracovny či salónku. Výška osvětlení činí 1200mm a šířka 530mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Luxera Lustr SKYCRISTAL 18010

Jestliže sháníte moderní a jedinečné osvětlení interiéru, určitě vás zaujme lustr SKYCRISTAL. Jeho nekonvenční design zaujme každého návštěvníka vašeho domu. Využití najde například jako lustr do kuchyně, obýváku, ložnice, pracovny či salónku. Osvětlení interiéru zajišťuje jedna žárovka, jež není součástí dodávky. Průhledně matné zabarvení svítidla dodává celkovému vzhledu šmrnc a stylovost. Výška činí 1290mm a šířka 600mm.

Prezent Lustr POMPEZ 881

Jestliže hledáte doslova pompézní svítidlo, jež vás okouzlí hned na první pohled, je lustr POPMEZ to pravé řešení. Dokonalý design doplněný kombinací hnědého a zlatého zbarvení dodává svítidlu eleganci a nápaditě zdobená stínítka styl. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do kuchyně, obýváku, ložnice, pracovny či salónku. Výška svítidla činí 1490mm a šířka 580mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr POMPEZ 2xE27/60W 642

Lustr POMPEZ je velice netradiční osvětlení jež dodá vašemu interiéru nový svěží nádech. Již na první pohled osvětlení upoutá originálním zdobením stínítek. Svítidlo disponuje tmavě hnědým a zlatým zbarvením. Nejčastěji se využívá jako lustr do lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška činí 1500mm a šířka 490mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Luxera Lustr SAMBA 1559

Velice elegantní a stylové, i tak by se dal popsat vzhled lustru SAMBA. Díky kovové konstrukci s matně chromovou povrchovou úpravou osvětlení disponuje vysokou odolností a dlouhou životností. Skleněná stínítka dokonale podtrhují jedinečný design svítidla. Nejčastěji se využívá jako lustr do ložnice, obýváku, kuchyně, pracovny či salónku. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři žárovky, jež jsou součástí dodávky. Výška činí 175mm a šířka 500mm....

Luxera Lustr přisazený ARAGONIT 1577

S lustrem ARAGONIT budete mít doma neustále připomínku jiskřivé zimy. Konstrukce svítidla vyrobená z kovu disponuje chromovou povrchovou úpravou, jež zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost osvětlení. Celkovému vzhledu svítidla vévodí stínítka z křišťálového skla seskupená do tvaru vločky. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Jasné osvětlení interiéru vámi zvoleného, zajišťuje osm žárovek, jež jsou součástí dodávky. Výška činí 400m...

Luxera Lustr přisazený PASSADENA 64003

Lustr přisazený PASSADENA potěší svými elegantními liniemi a vysoce moderním designem. Kovová konstrukce s chromovou povrchovou úpravou zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost svítidla. Osvětlení interiéru je zajištěno dvanácti žárovkami, jež nejsou součástí dodávky. Svítidlo je možno využít například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Díky svému atypickému tvaru může světlo sloužit i jako bytový doplněk. Výška činí 260mm a šířka 720mm....

Luxera Lustr BAIKO chrom 1545

Ať jej umístíte kamkoli, lustr BAIKO díky svému impozantnímu a jedinečnému designu uchvátí naprosto každého. Povrchová úprava z chromu zajišťuje dlouhou životnost a odolnost svítidla, a zároveň skvěle dotváří celkový vzhled. Avšak tou pomyslnou tečkou na konec jsou jednoznačně stínítka z křišťálového skla. Svítidlo lze využít v mnoha interiérech. Nejčastěji se však používá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Dokonalé osvětlení interiéru zajišťuje osm žárovek jež jsou s...

Prezent Lustr CARO 15009

Možnost výběru stínidel. V případě zájmu o červeno-bílá skla (ve žlutém rámečku na obrázku) uvést při objednávce do poznámky! Opravdu exkluzivní osvětlení spojené s jedinečným designem svítidla. To vše nabízí lustr CARO. Provedení z matného chromu ještě více podtrhuje decentní a elegantní vzhled osvětlení. Kompatibilita s úspornými žárovkami pomůže ušetřit náklady za elektrickou energii. Svítidlo najde mnohá uplatnění, například jako lustr do ložnice, obýváku, kuchyně, pracovny či salónku. Výšk...

Prezent Lustr CARRAT 12038

Velice elegantní, vkusný a nápaditý. To je lustr CARRAT. Skleněná stínítka v oranžovém provedení výborně doplňují celkový vzhled svítidla. Povrchová úprava z kombinace chromu a matného chromu zaručuje dlouhou životnost svítidla. Jasné osvětlení interiéru má na starost pět žárovek, které jsou zároveň kompatibilní s žárovkami úspornými. Osvětlení je nejvíce využíváno jako lustr do kuchyně, obýváku, ložnice či pracovny. Výška svítidla činí 690-825mm a šířka 510mm. Žárovky nejsou součástí dodávky....