Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lustr do obyvaku

Nalezeno:    3979 produktů

Prezent Lustr LUMIN 12022

Dalším skvostem od firmy PREZENT svítidla je lustr LUMIN. Moderní provedení v barvě třešně spolu s elegantním designem tvoří jedinečné osvětlení do interiéru. Kompatibilita s úspornými žárovkami je zárukou snižování nákladů za elektrickou energii. Svítidlo je nejvíce využíváno jako lustr do obýváku, ložnice či kuchyně. Výška osvětlení činí 1200mm a šířka 550mm. Žárovka není součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?

Prezent Lustr OFINNA 22004

Tradiční klasický tvar i vzhled oblečený do nového moderního kabátu. To je lustr OFFINA. Precizní provedení doplňuje hnědé zbarvení stran svítidla. Nejčastěji se využívá jako lustr do obýváku, ložnice, dětského pokoje, pracovny či kuchyně. Výška svítidla činí 1500mm a šířka 1150mm. Žárovka je součástí dodávky.

Luxera Lustr FLAMENGO 1222

Velice impozantní, elegantní a netradiční. To je lustr FLAMENGO. Osvětlení, jež vám bude závidět každá návštěva. Dlouhou životnost a vysokou odolnost zajišťuje kovové provedení svítidla. Styl a nádech moderna dodají skleněná stínítka ve tvaru plamínků. Osvětlení je nejčastěji využíváno jako lustr do obýváku, kuchyně, ložnice, pracovny či salónku. Výška činí 500mm a šířka 800mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Lustr SIGLO 27003

Lustr SIGLO svým designem dotvoří klidnou a příjemnou atmosféru domova. Nejvíce se uplatní jako lustr do obýváku , ložnice, dětského pokoje, salónku či pracovny. Díky kompatibilitě s úspornou žárovkou pomůže ušetřit náklady za elektrickou energii. Výška svítidla je 1170mm a šířka 500mm. Žárovka není součástí dodávky.

Prezent Lustr MONZA 25062

Lustr MONZA, to je další vysoce moderní a neotřelé svítidlo od společnosti PREZENT svítidla. Provedení z matného chromu a chromu působí velice elegantně a právě díky tomu získáte nejen vysoce kvalitní svítidlo ale také exkluzivní doplněk interiéru. Osvětlení disponuje mnoha způsoby využití, například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška svítidla činí 1000mm a šířka 760mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Lustr VICTORIA 25006

Hnědý podklad, zlatá patina, dřevo třešeň. Lustr VICTORIA disponuje elegantním a majestátním designem, jež se bude dokonale vyjímat kdekoli v interiéru. Nejčastěji se však osvětlení využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Provedení z třešňového dřeva ještě více umocňuje celkový vzhled svítidla. Výška činí 940mm a šířka 620mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr SYDNEY 25025

Velice neobvyklým designem zaujme lustr SYDNEY. Provedení z matného chromu zaručuje dlouhou životnost svítidla a zároveň propůjčuje vzhledu originalitu a eleganci. Díky kompatibilitě s úspornými žárovkami snížíte náklady za elektrickou energii. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, dětského pokoje či kuchyně. Výška svítidla činí 1210mm a šířka 1250mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr TOKIO 15012

Lustr TOKIO je velice impozantní svítidlo. Provedení z matného chromu působí velice elegantně a skleněná stínítka podtrhují celkový design osvětlení. Díky kompatibilitě s úspornými žárovkami se nemusíte obávat velké spotřeby elektrické energie. Osvětlení se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška svítidla činí 580-880mm, šířka 720mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Luxera Lustr BAIKO 1546

Jestliže fandíte modernu a netradičním vzhledům, je pro vás lustr BAIKO jako dělaný. Konstrukce svítidla je z kovu a disponuje chromovou povrchovou úpravou. Díky tomu se nemusíte bát o odolnost světla. Celému designu vévodí stínítka z křišťálového skla. Výborné osvětlení interiéru zajišťuje pět žárovek, jež jsou součástí dodávky. Svítidlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Nastavitelná výška 470-740mm....

Luxera Lustr EBONY 48003

Jestliže jste příznivcem opravdu jedinečného a originálního osvětlení, jistě vás lustr EBONY potěší. Elegantní, impozantní a netypické. Právě díky těmhle vlastnostem bude svítidlo pokaždé středem pozornosti, ať jej umístíte kamkoli. Nejvíce se však využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Kovová konstrukce svítidla skvěle ladí s černým stínítkem. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři žárovky, jež jsou zároveň součástí dodávky. Výška svítidla činí 1200mm a šířka ...

Prezent Lustr MAGNUM 25017

Lustr MAGNUM je opravdovým skvostem mezi svítidly. Provedení z chromu zaručuje dlouhou životnost a zároveň dodává svítidlu elegantní dojem. To vše spolu s moderním a vysoce originálním designem tvoří svítidlo jež upoutá pohled každé návštěvy. Vynikající osvětlení interiéru získáte díky sedmi halogenovým žárovkám. Svítidlo se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, ložnice či pracovny. Výška osvětlení činí 1170mm a šířka 1210mm. Žárovky jsou součástí dodávky....

Prezent Lustr PARIS 405

Dokonalé osvětlení interiéru díky neuvěřitelnému počtu osmi žárovek nabízí lustr PARIS. Zároveň získáte i elegantní a stylový doplněk interiéru. A to díky povrchové úpravě z chromu a matného chromu a skleněným stínítkům. Halogenové žárovky, jež jsou součástí dodávky, pomáhají snižovat náklady za elektrickou energii. Svítidlo je nejčastěji využíváno jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška osvětlení činí 605-825mm a šířka 740mm....

Prezent Lustr ANKARA 382

Jestliže hledáte neobyčejně tvarované svítidlo avšak s nádechem elegance, je Lustr ANKARA ten pravý. Kombinace provedení z chromu a matného chromu a skleněných stínítek tvoří jedinečný vzhled a design svítidla. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři žárovky jež jsou kompatibilní s žárovkami úspornými. Svítidlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Svítidlo také disponuje nastavitelnou výškou, která činí 710-780mm. Šířka je 580mm. Žárovky nejsou s...

GLOBO 16002 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo s umístěním na strop místnosti ve které bude použito, s přímým napojením el. rozvod 230V. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku a do ložnice

Prezent Lustr MAJESTIC 5xE27/60W 25049

Lustr MAJESITC je dokonale propracované a jedinečné osvětlení, jež bude ozdobou vašeho interiéru. Svítidlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška činí 800mm a šířka 480mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Luxera Závěsný lustr Rubicon 64009

Lustr závěsný RUBICON se řadí do třídy velice elegantních a stylových svítidel. Nejvíce se uplatní například jako jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Kovová konstrukce spolu s chromovou povrchovou úpravou jsou zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti svítidla. Osvětlení interiéru je zajištěno třemi žárovkami, jež nejsou součástí dodávky. Výška činí 1340mm a šířka 550mm.

Prezent Stahovací lustr ASPIS 1371

Lustr stahovací ASPIS disponuje vysoce elegantním designem díky bílému provedení a chromové povrchové úpravě. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška lustru je nastavitelná a to v rozmezí od 700mm do 1400mm. Šířka činí 450mm. Žárovka není součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?

Prezent Závěsný lustr OMEGA 25069

Jestliže hledáte například lustr do obýváku, ložnice či kuchyně, jistě Vás zaujme závěsný lustr OMEGA. Díky svému jedinečnému modernímu designu upoutá každého návštěvníka. Originální vzhled ještě více umocňuje provedení z matného chromu a třešňové zbarvení. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři halogenové žárovky, jež jsou zároveň součástí dodávky. Výška svítidla činí 680mm a šířka 520mm.

Luxera Lustr závěsný Valve 46030

Lustr závěsný VALVE disponuje neotřelým ale zároveň velice vkusným designem. Kovová konstrukce s chromovou povrchovou úpravou zajišťují vysokou odolnost a dlouhou životnost svítidla. Stínítka jsou vyrobena ze skla s hliníkovým drátem uvnitř. Světlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška činí 710mm a šířka 580mm. Žárovky jsou součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?

Luxera Závěsný lustr PALMIRA 68000

Závěsný lustr PALMIRA zaujme originálním a neotřelým designem jež skvěle doplňuje kovové provedení svítidla a skleněné stínítko. Chromová povrchová úprava dodává osvětlení nádech elegance a stylovost. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška činí 1200mm a šířka 140mm. Žárovka není součástí dodávky.

Prezent Lustr klasický NOSTALGIA 25081

Černý podklad, stříbrná patina, dřevo třešeň. Klasický lustr NOSTALGIA disponuje velice vkusným a originálním designem, který je doplněn přírodní mědí. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku a pracovny. Výška svítidla činí 1500mm a šířka 400mm. Žárovka není součástí dodávky.

Prezent Lustr závěsný OMEGA 25070

Velice originální a nápadité osvětlení, to je závěsný lustr OMEGA. Ve Vaší domácnosti najde široké využití, například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Jedinečný design podtrhuje provedení z matného chromu a třešňové zabarvení. Výborné osvětlení interiéru zajišťuje pět halogenových žárovek. Výška osvětlení činí 1000mm a šířka 720mm. Žárovky jsou součástí balení.

Luxera Lustr závěsný GALAXY 18045

Lustr závěsný GALAXY výborně prozáří a doplní váš interiér. Plastové provedení krásně podtrhne a zvýrazní celkový vzhled svítidla. Nejčastěji je využíváno jako lustr do obýváku, ložnice, pracovny či salónku. Výborné osvětlení interiéru zajišťuje jedna žárovka, jež není součástí balení. Výška činí 1490mm a šířka 550mm.

Luxera Lustr závěsný Rubicon 64008

Lustr závěsný RUBICON je opravdu velice elegantním a stylovým svítidel jež uvítáte například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Kovová konstrukce spolu s chromovou povrchovou úpravou je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Skleněné stínítko naprosto dokonale dotváří celkový vzhled svítidla. Výška činí 1500mm a šířka 100mm. Žárovka není součástí dodávky.

Luxera Lustr závěsný PALMIRA 68001

Závěsný lustr PALMIRA upoutá hlavně svými originálně řešenými stínítky. Jsou vyrobena ze skla a kovu a skvěle doplňují celkový design osvětlení. Povrchová úprava z chromu zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost svítidla. Konstrukce svítidla je vyvedena z kovu a stínítka ze skla. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně ,pracovny či salónku. Výška činí 1200mm a šířka 610mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Závěsný lustr NOSTALGIA 25082

Černý podklad, stříbrná patina, dřevo třešeň. Klasický lustr NOSTALGIA oplývá velice netradičním starobylým vzhledem, který je doplněn přírodní mědí. Osvětlení se často využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška svítidla činí 1470mm a šířka 500mm. Dokonalé osvětlení interiéru zajišťují tři žárovka, kteé však nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr VICTORIA třešeň 25007

Hnědý podklad, zlatá patina, dřevo třešeň. Lustr VICTORIA je opravdovým unikátem mezi svítidly firmy PREZENT svítidla. Jeho majestátní vzhled je podtržen provedením z třešňového dřeva. Osvětlení se velmi často využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku a pracovny. Výška svítidla činí 940mm a šířka 530mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Přisazený lustr MAGNUM 25019

Velice originální a elegantní svítidlo jež vhodně dotvoří mnohý interiér. To je lustr přisazený MAGNUM. Osvětlení se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Díky provedení z chromu bude dokonale ladit s jakýmkoli zařízením interiéru. Velice jasné osvětlení zajišťují čtyři halogenové žárovky. Výška svítidla činí 100mm a šířka 230mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Přisazený lustr FREGA 433

Lustr přisazený FREGA může mnohým lidem svým tvarem připomínat půlměsíc. Matně chromová povrchová úprava a stínítko ze skla a kovu dodává osvětlení nádech elegance. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška světla činí 140mm a šířka 680mm. Žárovka je součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?

LAMKUR 27906 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavním materiálem svítidla je plast. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E27. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku a do ložnice

LAMKUR 19710 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. sklo je většinovým materiálem tohoto svítidla. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Díky standardní patici E27 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, kuchyně, jídelny, ložnice a na chalupu

LAMKUR 21614 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E27. sklo je převažující materiál v tomto svítidle. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, ložnice a do kuchyně, jídelny

LAMKUR 19154 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou sklo/ kov. Díky standardní patici E27 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, na chalupu, ložnice a do kuchyně, jídelny

LAMKUR 18867 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici 3xE27. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Toto svítidlo je tvořeno materiály textil/ kov/ dřevo. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku a k jídelnímu stolu

LAMKUR 15095 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů sklo/ chromPro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E27. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, k jídelnímu stolu, kuchyně, jídelny a do ložnice

NOWODVORSKI 9674 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály kov/ plast. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Svítidlo NOWODVORSKI lze osadit světelným zdrojem patice GU10. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, k jídelnímu stolu a do restaurace

LAMKUR 28224 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Hlavním materiálem svítidla je drát. Naprostou výhodou patice E27 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, jídelny a k jídelnímu stolu

LAMKUR 10342 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle LAMKUR s paticí 4xE14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Toto svítidlo je tvořeno materiály dřevo/ sklo. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku a k jídelnímu stolu

LAMKUR 27784 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Ve svítidle, díky patici 5xE27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály sklo/ kov. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, jídelny, k jídelnímu stolu a na chalupu

Prezent Lustr POMPEZ 881

Jestliže hledáte doslova pompézní svítidlo, jež vás okouzlí hned na první pohled, je lustr POPMEZ to pravé řešení. Dokonalý design doplněný kombinací hnědého a zlatého zbarvení dodává svítidlu eleganci a nápaditě zdobená stínítka styl. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do kuchyně, obýváku, ložnice, pracovny či salónku. Výška svítidla činí 1490mm a šířka 580mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr SALYX 14016

Důmyslný design lustr SALYX ohromí nejen vás, ale kohokoli kdo přijde na návštěvu. Červené sklo podtrhuje opravdu impozantní vzhled svítidla a povrchová úprava z chromu zaručuje jeho dlouhou životnost. Kvalitní osvětlení interiéru zajišťuje neuvěřitelný počet deseti žárovek. Svítidlo je nejčastěji využíváno jako lustr do ložnice, obýváku, kuchyně, pracovny či salónku. Výška osvětlení činí 1200mm a šířka 530mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Luxera Lustr SKYCRISTAL 18010

Jestliže sháníte moderní a jedinečné osvětlení interiéru, určitě vás zaujme lustr SKYCRISTAL. Jeho nekonvenční design zaujme každého návštěvníka vašeho domu. Využití najde například jako lustr do kuchyně, obýváku, ložnice, pracovny či salónku. Osvětlení interiéru zajišťuje jedna žárovka, jež není součástí dodávky. Průhledně matné zabarvení svítidla dodává celkovému vzhledu šmrnc a stylovost. Výška činí 1290mm a šířka 600mm.

Luxera Lustr SAMBA 1559

Velice elegantní a stylové, i tak by se dal popsat vzhled lustru SAMBA. Díky kovové konstrukci s matně chromovou povrchovou úpravou osvětlení disponuje vysokou odolností a dlouhou životností. Skleněná stínítka dokonale podtrhují jedinečný design svítidla. Nejčastěji se využívá jako lustr do ložnice, obýváku, kuchyně, pracovny či salónku. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři žárovky, jež jsou součástí dodávky. Výška činí 175mm a šířka 500mm....

Prezent Lustr POMPEZ 2xE27/60W 642

Lustr POMPEZ je velice netradiční osvětlení jež dodá vašemu interiéru nový svěží nádech. Již na první pohled osvětlení upoutá originálním zdobením stínítek. Svítidlo disponuje tmavě hnědým a zlatým zbarvením. Nejčastěji se využívá jako lustr do lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška činí 1500mm a šířka 490mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Luxera Lustr přisazený ARAGONIT 1577

S lustrem ARAGONIT budete mít doma neustále připomínku jiskřivé zimy. Konstrukce svítidla vyrobená z kovu disponuje chromovou povrchovou úpravou, jež zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost osvětlení. Celkovému vzhledu svítidla vévodí stínítka z křišťálového skla seskupená do tvaru vločky. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Jasné osvětlení interiéru vámi zvoleného, zajišťuje osm žárovek, jež jsou součástí dodávky. Výška činí 400m...

Luxera Lustr BAIKO chrom 1545

Ať jej umístíte kamkoli, lustr BAIKO díky svému impozantnímu a jedinečnému designu uchvátí naprosto každého. Povrchová úprava z chromu zajišťuje dlouhou životnost a odolnost svítidla, a zároveň skvěle dotváří celkový vzhled. Avšak tou pomyslnou tečkou na konec jsou jednoznačně stínítka z křišťálového skla. Svítidlo lze využít v mnoha interiérech. Nejčastěji se však používá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Dokonalé osvětlení interiéru zajišťuje osm žárovek jež jsou s...

Luxera Lustr přisazený PASSADENA 64003

Lustr přisazený PASSADENA potěší svými elegantními liniemi a vysoce moderním designem. Kovová konstrukce s chromovou povrchovou úpravou zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost svítidla. Osvětlení interiéru je zajištěno dvanácti žárovkami, jež nejsou součástí dodávky. Svítidlo je možno využít například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Díky svému atypickému tvaru může světlo sloužit i jako bytový doplněk. Výška činí 260mm a šířka 720mm....

Prezent Lustr CARO 15009

Možnost výběru stínidel. V případě zájmu o červeno-bílá skla (ve žlutém rámečku na obrázku) uvést při objednávce do poznámky! Opravdu exkluzivní osvětlení spojené s jedinečným designem svítidla. To vše nabízí lustr CARO. Provedení z matného chromu ještě více podtrhuje decentní a elegantní vzhled osvětlení. Kompatibilita s úspornými žárovkami pomůže ušetřit náklady za elektrickou energii. Svítidlo najde mnohá uplatnění, například jako lustr do ložnice, obýváku, kuchyně, pracovny či salónku. Výš...

Luxera Lustr CASSABLANCA 48001

Neuvěřitelně elegantní, vhodný pro jakékoli osvětlení interiéru. To je lustr na lanku CASSABLANCA. Kovová konstrukce osvětlení zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost. Stínítka z opálového skla výborně doplňují celkový design svítidla a zaručeně zaujmou jakoukoli návštěvu. Jasné a intenzivní osvětlení mají na starost tři žárovky, jež nejsou součástí dodávky. Světlo se nejčastěji využívá jako lustr do ložnice, obýváku, kuchyně, pracovny či salónku. Výška činí 1200mm a šířka 610mm....

Prezent Lustr CARRAT 12038

Velice elegantní, vkusný a nápaditý. To je lustr CARRAT. Skleněná stínítka v oranžovém provedení výborně doplňují celkový vzhled svítidla. Povrchová úprava z kombinace chromu a matného chromu zaručuje dlouhou životnost svítidla. Jasné osvětlení interiéru má na starost pět žárovek, které jsou zároveň kompatibilní s žárovkami úspornými. Osvětlení je nejvíce využíváno jako lustr do kuchyně, obýváku, ložnice či pracovny. Výška svítidla činí 690-825mm a šířka 510mm. Žárovky nejsou součástí dodávky....

WOFI 6997.01.32.0000 TOULOUSE lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo stmívatelné v provedení matná mosaz. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, k jídelnímu stolu a do kuchyně, jídelny

WOFI 6997.01.64.0000 TOULOUSE lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo v provedení matný nikl. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, kuchyně, jídelny a k jídelnímu stolu

Prezent Lustr CORTINA 34001

Elegance, moderna a vznešenost. Takováhle a mnohá jiná slova vyjadřují vzhled lustru CORTINA. Jedinečné osvětelní interiéru, jež upoutá zrak každého návštěvníka. Provedení z matného chromu zajišťuje dlouhou životnost svítidla. Osvětelní se nejvíce využívá jako lustr do kuchyně či obýváku. Výška svítidla činí 975mm a šířka 450mm. Žárovky nejsou součástí dodávky

BIG WHITE LA 132650 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, ložnice a k jídelnímu stolu

BIG WHITE LA 152361 Helia lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Jako světelný zdroj ve svítidle je pevně definovál LED zdroj s vysokou svítivostí a životností až 50000h! Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku a do ložnice

BIG WHITE LA 155714 Lisenne lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Naprostou výhodou patice E27 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, ložnice a do restaurace

LAMKUR 22673 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. kov je většinovým materiálem tohoto svítidla. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice 6xE14, vyloučen ale není i LED zdroj. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, restaurace, k jídelnímu stolu, kuchyně, jídelny, na chalupu a do ložnice...

LAMKUR 22017 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. sklo je většinovým materiálem tohoto svítidla. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, ložnice, k jídelnímu stolu a do kuchyně, jídelny

RENDL DESIGN RE SS4001 NORM lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Skládačka z fólie. Příkon 60 W. Nutno dokoupit závěsnou sadu. Oceněno za design. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, chodby a předsíně, kuchyně, jídelny a do ložnice

BIG WHITE LA 132660 Fenda lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E27. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, ložnice a k jídelnímu stolu

Prezent Lustr na řetězu NOSTALGIA 1xE14/40W/230V 25080

Černý podklad, stříbrná patina, dřevo třešeň. Klasický lustr NOSTALGIA využijete kupříkladu jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Jeho design je vkusně doplněn přírodní mědí. Výška svítidla činí 1470mm a šířka 200mm. Žárovka není součástí dodávky.

BIG WHITE LA 132662 Fenda lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo, je určené k zavěšení na strop, jako centrální svítidlo místnosti. Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, ložnice a k jídelnímu stolu

LAMKUR 24134 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Ve svítidle LAMKUR s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál sklo. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, kuchyně, jídelny a do ložnice

LAMKUR 25575 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Hlavním materiálem svítidla je sklo. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, k jídelnímu stolu a do kuchyně, jídelny

LAMKUR 21591 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E27. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: sklo. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, ložnice a do kuchyně, jídelny

LAMKUR 28095 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavním materiálem svítidla je sklo. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, ložnice a do kuchyně, jídelny

LAMKUR 21607 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Standardní patice E27 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. sklo je převažující materiál v tomto svítidle. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, jídelny a do dětského pokoje

LAMKUR 24110 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Standardní patice E27 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je sklo. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, kuchyně, jídelny a do ložnice

LAMKUR 14722 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. sklo/ kov jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Standardní patice 5xE27 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, na chalupu, k jídelnímu stolu a do kuchyně, jídelny

LAMKUR 02361 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. sklo/ kov jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Ve svítidle, díky patici 3xE27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, jídelny a na chalupu

LAMKUR 02170 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Patice 3xE27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů sklo/ kov Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, kuchyně, jídelny a do ložnice

LAMKUR 22499 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Hlavním materiálem svítidla je kov. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice 10xE14, vyloučen ale není i LED zdroj. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, restaurace, na chalupu, k jídelnímu stolu a do kuchyně, jídelny

LAMKUR 03429 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Hlavními materiály svítidla jsou sklo/ kov. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Ve svítidle LAMKUR s paticí 5xE14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, ložnice a do kuchyně, jídelny

LAMKUR 10298 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Toto svítidlo je tvořeno materiály dřevo/ sklo. Ve svítidle, díky patici 3xE14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, k jídelnímu stolu a do ložnice

LAMKUR 10250 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. Standardní patice 2xE14 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou dřevo/ sklo. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, k jídelnímu stolu a do ložnice

LAMKUR 18430 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Naprostou výhodou patice 2xE27 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Toto svítidlo je tvořeno materiály sklo/ dřevo. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, k jídelnímu stolu a do ložnice

LAMKUR 23779 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle LAMKUR s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: sklo. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, kuchyně, jídelny, dětského pokoje a do ložnice

LAMKUR 27920 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Jako světelný zdroj patice E27 lze zvolit klasickou žárovku i úspornou zářivku nebo LED žárovku. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál plast. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku a do ložnice

LAMKUR 27982 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop. Hlavním materiálem svítidla je plast. Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, k jídelnímu stolu a do kuchyně, jídelny

LAMKUR 26145 lustr + 3 roky záruka ZDARMA!

Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. plast je většinovým materiálem tohoto svítidla. Standardní patice E27 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Toto svítidlo je vhodné použít jako lustr do obýváku, dětského pokoje a do ložnicePodobné fráze na Nejrychlejší.cz: