Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lustr do obyvaku

Nalezeno:    353 produktů

GLOBO 67032-60 Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 1WW.

Lamkur 27906 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavním materiálem svítidla je plast. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E27.

GLOBO 69003-8 Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 40WW. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Díky standardní patici 8xE14 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku.

RENDL RED R12228 FIT Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech.

EGLO 92784 TARUGO Lustr, závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: ocel. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 1X4,5W. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí LED.

RABALUX 2898 Kubu Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Kov / Plast. Naprostou výhodou patice E14 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu MAX 40W. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

RABALUX 2899 Kubu Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Kov / Plast jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu MAX 60W. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku.

Lamkur 22024 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je sklo. Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů.

Lamkur 28309 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům textil/ dřevo. Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů.

EGLO 86814 OPTICA Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 2X60W. Hlavním materiálem svítidla je ocel.

EGLO 89114 ALMERA Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

ocel je většinovým materiálem tohoto svítidla. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 6X40W na které je svítidlo zkonstruováno. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Jako světelný zdroj patice E14 lze zvolit klasickou žárovku i úspornou zářivku nebo LED žárovku.

EGLO 90007 MILAGRO Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E27. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály Plast a ocel. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 1X60W.

EGLO 91004 MURCIA Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E27. Hlavním materiálem svítidla je ocel. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 2X60W. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů.

EGLO 91925 SEGADA Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál ocel. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 3X60W. Díky standardní patici E27 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku.

RABALUX 6337 Aurel Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu MAX 60W na které je svítidlo zkonstruováno. Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E27. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Kov / Sklo. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí.

RABALUX 8615 Odett Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo je tvořeno materiály Kov/ wood / Sklo. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - MAX 60W. Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách.

RABALUX 2923 Jafar Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Naprostou výhodou patice E27 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě MAX 60W. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Kov / Kov/ Sklo dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

Lamkur 19710 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. sklo je většinovým materiálem tohoto svítidla. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Díky standardní patici E27 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku.

Lamkur 24158 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: sklo. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku.

Lamkur 28859 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál sklo. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E27. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře.

Lamkur 28880 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: sklo. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Naprostou výhodou patice E27 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách.

Lamkur 25889 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Patice 5xE27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Toto svítidlo je tvořeno materiály plast/ kov.

Lamkur 18867 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici 3xE27. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Toto svítidlo je tvořeno materiály textil/ kov/ dřevo.

Lamkur 2668 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Toto svítidlo je tvořeno materiály textil/ kov. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice 3xE27, vyloučen ale není i LED zdroj. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře.

Lamkur 21324 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Jako světelný zdroj patice 3xE27 lze zvolit klasickou žárovku i úspornou zářivku nebo LED žárovku. sklo/ kov jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla.

RENDL RED R10633 Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí 2GX13. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 55 na které je svítidlo zkonstruováno.

Lamkur 25612 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Díky standardní patici E27 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je sklo. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře.

Lamkur 22984 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům dřevo/ sklo/ kov. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici 5xE27.

Lamkur 25599 Lustr/závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Ve svítidle LAMKUR s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je sklo.

EGLO 89897 DIONIS Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Jako světelný zdroj patice E14 lze zvolit klasickou žárovku i úspornou zářivku nebo LED žárovku. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je ocel. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 5X40W.

EGLO 90928 CARDITO Lustr, závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí LED. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů Hliník a ocelSvítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 4X6W (4X12 LED).

EGLO 92136 DEBED Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je ocel. Standardní patice E27 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 1X60W.

RABALUX 6338 Aurel Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

MAX 60W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů Kov / SkloOblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E27.

RABALUX 6446 Waterfall Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Kov / Sklo/ Křišťálové sklo. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E14. MAX 40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře.

RABALUX 7203 Tristan Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě MAX 40W. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Toto svítidlo je tvořeno materiály Kov / Sklo. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Díky standardní patici E14 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku.

RABALUX 7773 Dorothea Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Kov / Sklo. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Standardní patice E27 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu MAX 60W.

EGLO 93525 TREVELO Lustr, závěsné svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Toto svítidlo je tvořeno materiály ocel a chrom a sklo a hliník a bílá a hliník. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí LED. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. 24W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.

RABALUX 2800 Oz Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě MAX 60W. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Kov / Kov dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

GLOBO 56620-10H Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře. 10x 40WW je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí G9.

GLOBO 6900-3 Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 3x40WW. Oblíbený typ závěsného svítidla (lustr) pro použití do obýváku, kuchyně, ložnice, ale i do kanceláře.