Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lustr crystal

Nalezeno:    18 produktů

WOFI WO 725805010000 CRYSTAL Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Ve svítidle, díky patici E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - max. 40.

WOFI WO 725809010000 CRYSTAL Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to max. 40. Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop. Díky standardní patici E14 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí.

Lustr Prezent Tamtam 65103

Lustr Prezent Tamtam 65103; max. příkon: 5*E14/40W; Krytí: IP20; materiál: kov/sklo/textil; povrchová úprava: crystal/černá; rozměry: výška: 1200; šířka: 500

Lustr Prezent Tamtam 65104

Lustr klasický Prezent Tamtam 65104; max. příkon: 3*E14/40W; Krytí: IP20; materiál: kov/sklo/textil; povrchová úprava: crystal/bílá; rozměry: výška: 1200; šířka: 400

RABALUX 4517 Nidia Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Textilie/ Pryskyřičný crystal/ Kov dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku.

RABALUX 4514 Farah Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály Plast/ Pryskyřičný crystal/ Kov.

RABALUX 4515 Nelida Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.Plast/ Pryskyřičný crystal/ Kov dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

RABALUX 4516 Nola Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů Plast/ Pryskyřičný crystal/ KovZávěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.

RABALUX 4585 Larina Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Pryskyřičný crystal/ Kov dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu MAX 11W. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku.

RABALUX 4586 Marita Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů Pryskyřičný crystal/ Textilie/ KovPro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E27. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě MAX 11W. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti.

RABALUX 4577 Amina Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů Plast/ Pryskyřičný crystal/ KovVe svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon MAX 11W. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Širm, který je potřeba kompletovat se stojanem na lampu RA 1300, pro stropní svítidlo RA 1301 nebo závěsné svítidlo RA 1331.

RABALUX 4580 Marina Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Plast/ Pryskyřičný crystal/ Kov dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. MAX 11W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti. Širm, který je potřeba kompletovat se stojanem na lampu RA 1300, pro stropní svítidlo RA 1301 nebo závěsné svítidlo RA 1331....

RABALUX 4588 Dalida Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě MAX 11W. Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Toto svítidlo je tvořeno materiály Plast/ Pryskyřičný crystal/ Kov. Kvalitně zpracovaný lustr pro každodenní užití vrámci interiéru. Širm, který je potřeba kompletovat se stojanem na lampu RA 1300, pro stropní svítidlo RA 1301 nebo závěsné svítidlo RA 1331.

RABALUX 4583 Hermina Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Plast/ Pryskyřičný crystal/ Kov dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Závěsné svítidlo s umístěním na strop místnosti ve které bude použito, s přímým napojením el. rozvod 230V. MAX 11W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Širm, který je potřeba kompletovat se stojanem na lampu RA 1300, pro stropní svítidlo RA 1...

RABALUX 4587 Delila Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Plast/ Pryskyřičný crystal/ Kov. Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu MAX 11W. Toto svítidlo, je určené k zavěšení na strop, jako centrální svítidlo místnosti. Širm, který je potřeba kompletovat se stojanem na lampu RA 1300, pro stropní svítidlo RA 1301 nebo závěsné svítidlo RA 1331.

RABALUX 8627 Lolita Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou Kov/ Pryskyřičný crystal. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu MAX 40W na které je svítidlo zkonstruováno. Jako světelný zdroj patice E14 lze zvolit klasickou žárovku i úspornou zářivku nebo LED žárovku. Závěsné svítidlo s umístěním na strop místnosti ve které bude použito, s přímým napojením el. rozvod 230V. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí....

KARE DESIGN Závěsné svítidlo Gioiello Crystal Feudal Doprava zdarma

KARE DESIGN Závěsné svítidlo Gioiello Crystal Feudal: Závěsné svítidlo Gioiello Crystal je okázalý lustr, který se neztratí v žádném interiéru. Je vyroben ze skla, kovu a akrylu a je ukázkou dokonalého zpracování, jemnosti detailů a atraktivního stylu, který je nadčasový. Ideální do prostorných místností žádající okázalost a vytříbenost, výborně se tento model bude vyjímat také v halách hotelů a dalších komerčních prostor.

KARE DESIGN Závěsné svítidlo Gioiello Crystal Feudal B Doprava zdarma

KARE DESIGN Závěsné svítidlo Gioiello Crystal Feudal B: Pokud milujete okázalost anebo jen vlastníte prostory, které si žádají zámecký styl, závěsné svítidlo Gioiello Crystal Feudal je výbornou volbou. Nádherné provedení z kovu ve třech patrech garantuje dostatek světla i respekt, který budou návštěvníci pociťovat při pohledu ke stromu, kde bude viset tento lustr.