Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lustr crystal

Nalezeno:    11 produktů

Lustr "Crystal", 6-ti ramenný

Nádech Versailles… Tento elegantní lustr nadchne svým romantickým, ale zároveň hravým vzhledem, a impozantní velikostí (Ø cca 52 cm) bude pastvou pro oko v každé místnosti. Vyroben z kovu s kapkami a řetízky z transparentního akrylu. 6 ramen pro 6 x W14, maximálně 25W (žárovky nejsou součástí dodávky) Rozměry: Ø cca 52 cm, výška cca 64 cm

WOFI WO 725809010000 CRYSTAL Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to max. 40. Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop. Díky standardní patici E14 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí.

WOFI WO 725805010000 CRYSTAL Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsný typ svítidla, známé také pod názvem lustr, k instalaci na strop. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Ve svítidle, díky patici E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - max. 40.

Lustr Prezent Tamtam 65104

Lustr klasický Prezent Tamtam 65104; max. příkon: 3*E14/40W; Krytí: IP20; materiál: kov/sklo/textil; povrchová úprava: crystal/bílá; rozměry: výška: 1200; šířka: 400

Lustr Prezent Tamtam 65103 Doprava zdarma

Lustr Prezent Tamtam 65103; max. příkon: 5*E14/40W; Krytí: IP20; materiál: kov/sklo/textil; povrchová úprava: crystal/černá; rozměry: výška: 1200; šířka: 500

RABALUX 4517 Nidia Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Textilie/ Pryskyřičný crystal/ Kov dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku.

RABALUX 4515 Nelida Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Závěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.Plast/ Pryskyřičný crystal/ Kov dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

RABALUX 4586 Marita Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů Pryskyřičný crystal/ Textilie/ KovPro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E27. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě MAX 11W. Závěsné svítidlo - lustr, navržené na efektivní produkci světla vrámci celé místnosti.

RABALUX 4577 Amina Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů Plast/ Pryskyřičný crystal/ KovVe svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon MAX 11W. Lustr, sloužící jako kvalitní stropní svítidlo k vám domů i do kanceláře. Širm, který je potřeba kompletovat se stojanem na lampu RA 1300, pro stropní svítidlo RA 1301 nebo závěsné svítidlo RA 1331.

RABALUX 4583 Hermina Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Plast/ Pryskyřičný crystal/ Kov dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Závěsné svítidlo s umístěním na strop místnosti ve které bude použito, s přímým napojením el. rozvod 230V. MAX 11W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Širm, který je potřeba kompletovat se stojanem na lampu RA 1300, pro stropní svítidlo RA 1...

KARE DESIGN Závěsné svítidlo Gioiello Crystal Feudal Doprava zdarma

KARE DESIGN Závěsné svítidlo Gioiello Crystal Feudal: Závěsné svítidlo Gioiello Crystal je okázalý lustr, který se neztratí v žádném interiéru. Je vyroben ze skla, kovu a akrylu a je ukázkou dokonalého zpracování, jemnosti detailů a atraktivního stylu, který je nadčasový. Ideální do prostorných místností žádající okázalost a vytříbenost, výborně se tento model bude vyjímat také v halách hotelů a dalších komerčních prostor.