Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lucernicka na cajovou svicku

Nalezeno:    620 produktů

Kovová lucernička na čajovou svíčku

Lucerny, svíčky a svícny jsou součástí našich domovů už od pradávna. Na svém kouzlu však nic neztratily, naopak jsou stále více oblíbené. Tento roztomilý domeček na čajovou svíčku může být stylovým doplňkem Vašeho domova nebo může být milým dárkem pro toho, koho máte rádi. 9x9x12 cm

Lucerna na čajovou svíčku

Kouzelná kovová lucerna na čajovou svíčku bílé barvy s patinou. Dekorativní lucernička obsahuje kroužek na zavěšení, ale úžasně vypadá také na okně, na poličce, na stole...Světlo ze svíčky vytvoří ve Vašem pokoji krásné obrazce, díky oknům a dalším otvorům na lucerně. Tento nádherný doplněk využijete po celý rok. Potěší též jako dárek. 16x9x9

Kovová svícen na čajovou svíčku "Sova"

Skrze malé ozdobné otvory po celém jejím těle se po zapálení svíčky rozline příjemné světlo, které vykouzlí pohodovou atmosféru. Lucernička je vhodná na zavěšení, v horní části najdete pevný řetízek se skobičkou na konci, která umožní umístění kdekoli v prostoru. Řetízek je možné zkrátit.

Domeček na čajovou svíčku

Keramický domeček je krásnou ozdobou Vánoc, za svitu svíček si můžete užívat tu pravou vánoční pohodu. Domeček lze použít samostatně jako dekoraci po celý rok. 14x7 cm

Rotační svícen na čajovou svíčku

Představujeme vám rotační svícen na čajovou svíčku, který se dokáže dokola otáčet.

Mramorový svícen na čajovou svíčku

Svícen z pravého mramoru na čajovou svíčku. Vhodný k relaxaci doma, při masáži apod. k dotvoření té správné atmosféry.Dárek pro: Pro ženyUdálost: Narozeniny Zakupte produkt Mramorový svícen na čajovou svíčku z kategorie Dárky | Albi | Relax | Ostatní od výrobce za cenu 69 Kč.

Puck Kolotoč na čajovou svíčku

Kolotoč na čajovou svíčku Ovečka Materiál: Kov Svíčka není součástí produktu Další informace: Výška: 13.5 cm Šířka: 6.5 cm Hloubka: 6.5 cm Instrukce: Stačí zapálit čajovou svíčku, vložit ji do stojánku a během chvilky teplý vzduch roztočí kolotoč.

Kaemingk Svícen na čajovou svíčku

Svícen určený pro jednu čajovou svíčku má válcovitý tvar a je zdobený přírodním materiálem v podobě šišek a dřevěných ozdob. Ideální dekorace pro zimní období, která nesmí chybět v žádné domácnosti!

Zahradní hvězda na čajovou svíčku

Rafinovaným náladovým osvětlením na zahradu, balkon nebo terasu je tato velká kovová hvězda s ušlechtilou rezavou povrchovou úpravu. Ve středu je integrovaný držák na čajovou svíčku, který umožňuje hvězdě zářit zevnitř. Romantické kouzlo světla pro každé roční období. Díky dvěma zápichům se snadno umístí do země do země. Krásné v předzahrádce nebo v záhonu, ve velkém květináči nebo balkonovém truhlíku. Vyrobeno z kovu, zakončeno patinou, integrovaný držák na čajovou svíčku, včetně skleněnéh...

Svícen na čajovou svíčku Sovička

Elegantní svícen ve zlaté barvě dodá domova punc noblesy. Je vyrobený ze skla s popraskaným efektem, krásně se leskne. Hodí se na klasickou čajovou svíčku, kterou lze vložit do žlábku v horní části. Sova je symbolem moudrosti a tenhle svícen se tak bude skvěle hodit jako drobný dárek pro muže nebo věčně studující kamarády.

Svícen na čajovou svíčku - Křišťál

Křišťál čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu. Nádherný křišťálový svícen na čajovou svíčku je nejen stylovou dekorací, je taktéž vynikajícím harmonizačním prvkem do každého bytu. Křišťál je kamenem nejčistšího světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní př...

Svícen na čajovou svíčku - Růženín

Růženín je kamenem lásky, soucitu, něhy a láskyplných vztahů. Tento svícen ze surového růženínu je jako stvořený pro použití v ložnici. Růženínový svícen na čajovou svíčku je nejen stylovou dekorací, je taktéž vynikajícím harmonizačním prvkem do každého bytu. Tento svícen ze surového růženínu je jako stvořený pro použití v ložnici. Růženín, jak známo, je kamenem lásky, soucitu, něhy a láskyplných vztahů. Růženín rezonuje se srdeční čakrou, kterou otevírá, harmonizuje a podporuje rozvoj jejích k...

Svícen na čajovou svíčku Elegance

Malý kousek zimní severské atmosféry vám přinese tento nádherný svícen na čajové svíčky. Filigránsky bílý vzor ve vzhledu stuhy vynikne především na této klasické červené barvě. Materiál: sklo, textil. Rozměry: Ø 8 cm, výška 6,5 cm.

Lucerna na čajovou svíčku Konvice

Stylová lampa harmonicky zapadá do každého prostředí! Tvarem připomínající nádherně zdobené konvice z časů našich babiček. Skleněná lucerna s kovovým tělem ve tvaru konvice. Zdobená ornamenty v podobě motýlů. odnímatelné víko zajištěné řetízkem. skleněný válec, vyjímatelný (ideální pro válcové svíčky). Rozměry: cca 27 x 28 x 18 cm.

Blomus Svícen na čajovou svíčku Lumen

Elegantní svícen na čajovou svíčku z nerez oceli a skla.

Blomus Svícen na čajovou svíčku Faro

Elegantní svícen na čajovou svíčku z matného skla a nerez oceli.

Puck Kolotoč na čajovou svíčku Perníček

Stojánek na čajovou svíčku Perníček Materiál: Kov Svíčka není součástí balení Další informace: Výška: 14 cm Šířka: 6.5 cm Hloubka: 6.5 cm Instrukce: Stačí zapálit čajovou svíčku, vložit ji do stojánku a během chvilky teplý vzduch roztočí kolotoč.

Puck Kolotoč na čajovou svíčku Zoo

Kolotoč na čajovou svíčku Zoo Materiál: kov Svíčka není součástí produktu Další informace: Výška: 14 cm Šířka: 6.5 cm Hloubka: 6.5 cm Instrukce: Stačí zapálit čajovou svíčku, vložit ji do stojánku a během chvilky teplý vzduch roztočí kolotoč.

Svícen na čajovou svíčku anděl 11x11 cm

<p>Svícen na čajovou svíčku anděl 11x11 cm<br></p>

Stojánek na čajovou svíčku rotační stříbrný

<p>Stojánek na čajovou svíčku rotační stříbrný<br></p>

Stojánek na čajovou svíčku rotační zlatý

<p>Stojánek na čajovou svíčku rotační zlatý<br></p>

Dekorační sklo na čajovou svíčku - stříbrné

Došly vám nápady, čím překvapit vaše nejbližší? Máme pro vás ideální tip – dekorační sklo na čajovou svíčku. Krásný dárek!

Dekorační sklo na čajovou svíčku - zlaté

Došly vám nápady, čím překvapit vaše nejbližší? Máme pro vás ideální tip – dekorační sklo na čajovou svíčku. Krásný dárek!

Wittkemper Svícen na čajovou svíčku Hades S

Stylový metalický svícen na čajovou svíčku z dílny značky Wittkemper je vyrobený z nerezové oceli a žádnému milovníkovi plápolajících světýlek nesmí doma chybět.

Seizis Svícínek na čajovou svíčku, motiv andělé

Svícínek na čajovou svíčku s motivem andělé. Romantický obraz dvou andělíčků a tlumené světýlko navodí teplou příjemnou atmosféru. Svícen je z porcelánového materiálu.

Seizis Svícínek na čajovou svíčku, motiv vločky

Svícínek na čajovou svíčku s motivem vloček. Vločky různých velikostí a tvaru a tlumené světýlko navodí teplou příjemnou atmosféru. Svícen je z porcelánového materiálu.

Seizis Svícínek na čajovou svíčku, motiv Santa

Svícínek na čajovou svíčku s motivem Santa. Zasněžená krajina se Santou a zvířátky a tlumené světýlko navodí teplou příjemnou atmosféru. Svícen je z porcelánového materiálu.

Puck Kolotoč na čajovou svíčku Londýn

Kolotoč na čajovou svíčku Londýn Materiál: Kov Svíčka není součástí produktu Další informace: Výška: 13.5 cm Šířka: 6.5 cm Hloubka: 6.5 cm Instrukce: Stačí zapálit čajovou svíčku, vložit ji do stojánku a během chvilky teplý vzduch roztočí kolotoč.

Puck Kolotoč na čajovou svíčku Kočka

Kolotoč na čajovou svíčku Kočka Materiál: Kov Svíčka není součástí produktu Další informace: Výška: 13.5 cm Šířka: 6.5 cm Hloubka: 6.5 cm Instrukce: Stačí zapálit čajovou svíčku, vložit ji do stojánku a během chvilky teplý vzduch roztočí kolotoč.

Puck Kolotoč na čajovou svíčku Sova

Kolotoč na čajovou svíčku Sova Materiál: Kov Svíčka není součástí produktu Další informace cca: Výška: 13.5 cm Šířka: 6.5 cm Hloubka: 6.5 cm Instrukce: Stačí zapálit čajovou svíčku, vložit ji do stojánku a během chvilky teplý vzduch roztočí kolotoč.

Puck Kolotoč na čajovou svíčku Včelka

Kolotoč na čajovou svíčku Včelka Materiál: Kov Svíčka není součástí produktu Další informace cca: Výška: 13.5 cm Šířka: 6.5 cm Hloubka: 6.5 cm Instrukce: Stačí zapálit čajovou svíčku, vložit ji do stojánku a během chvilky teplý vzduch roztočí kolotoč.

Puckator Kolotoč na čajovou svíčku Jednorožec

Kolotoč na čajovou svíčku Jednorožec Materiál: Kov Svíčka není součástí produktu Další informace cca: Výška: 14 cm Šířka: 6.5 cm Hloubka: 6.5 cm Instrukce: Stačí zapálit čajovou svíčku, vložit ji do stojánku a během chvilky teplý vzduch roztočí kolotoč.

Puck Kolotoč na čajovou svíčku Čarodějnice

Stojánek na čajovou svíčku Čarodějnice Materiál: Kov Svíčka není součástí produktu Další informace: Výška: 13 cm Šířka: 6.5 cm Hloubka: 6.5 cm Rozměr čarodějnice: 3x4 cm Instrukce: Stačí zapálit čajovou svíčku, vložit ji do stojánku a během chvilky teplý vzduch roztočí kolotoč.

Svícen na čajovou svíčku Faro, mat, sklo

Elegantní svícen na čajovou svíčku v kombinaci leštěného nerezu a čirého skla. Svícen můžete použít v interiéru i exteriéru. Svícen dodáváme vč. zobrazené svíčky. Do svícnu můžete vložit čajovou svíčku o max průměru 6 cm. Rozměry: - výška 18,5 cm - průměr 7 cm

Svícen na čajovou svíčku Faro, lesk, sklo

Elegantní svícen na čajovou svíčku v kombinaci leštěného nerezu a čirého skla. Svícen můžete použít v interiéru i exteriéru. Svícen dodáváme vč. zobrazené svíčky. Do svícnu můžete vložit čajovou svíčku o max průměru 6 cm. Rozměry: - průměr 7 cm - výška 17,5 cm

Svícen na čajovou svíčku Faro, beton, sklo

Elegantní svícen na čajovou svíčku v kombinaci matného nerezu, betonu a satinovaného skla. Svícen můžete použít v interiéru i exteriéru. Svícen dodáváme vč. svíčky. Do svícnu můžete vložit čajovou svíčku o max průměru 6 cm. Rozměry: - výška 18,5 cm - průměr 7 cm

Wittkemper Svícen na čajovou svíčku, M

Minimalistický svícen v podobě koule je vyrobený z poniklovaného hliníku a je určený pro jednu čajovou svíčku. Jednoduchý a moderní bytový doplněk díky svému neutrálním designu zapadne i do vaší domácnosti. Ozdobte si obývací pokoj nebo ložnici!

Puck Kolotoč na čajovou svíčku Sedící víla

Kolotoč na čajovou sedící Víla Materiál: Kov Svíčka není součástí produktu Další informace cca: Výška: cca 13.5 cm Šířka: cca 6.5 cm Hloubka: cca 6.5 cm Instrukce: Stačí zapálit čajovou svíčku, vložit ji do stojánku a během chvilky teplý vzduch roztočí kolotoč.

Puck Kolotoč na čajovou svíčku Buddha

Kolotoč na čajovou sedící Buddha Materiál: Kov Svíčka není součástí produktu Další informace cca: Výška: cca 13.5 cm Šířka: cca 6.5 cm Hloubka: cca 6.5 cm Instrukce: Stačí zapálit čajovou svíčku, vložit ji do stojánku a během chvilky teplý vzduch roztočí kolotoč.

Svícen Maroko na čajovou svíčku AINU, červený

Krásný malý svícen v marockém stylu bude nádhernou dekorací pro všechny, kdo milují orientální mystiku. Krásný malý svícen v marockém stylu bude nádhernou dekorací pro všechny, kdo milují orientální mystiku. Tělo svícnu je vyrobeno z tepaného plechu, miska na čajovou svíčku je z vysoce odolného tvrzeného skla.  Materiál kov, sklo Výška x šířka těla svícnu 8,5 x 10,5 cm Průměr (užitný) x hloubka misky 4 x 4 cm

Kovový svícen na čajovou svíčku "Srdce"

Skrze malé ozdobné otvory po celé ploše srdíčka se po zapálení svíčky rozline příjemné světlo, které vykouzlí pohodovou atmosféru. Srdíčko je vhodné na zavěšení, v horní části najdete pevný řetízek se skobičkou na konci, která umožní umístění kdekoli v prostoru.

Skeleton - svícen lebka na čajovou svíčku

Lebka je významným symbolem pomíjivosti a je vhodná pro každého, kdo se zabývá hlubším smyslem věcí a především smyslem svého života. Lebka přináší důležité poselství všem, kdo na sobě pracují. Být či nebýt?  Jak dlouho se vydržíme dívat na lidskou lebku, než v ní uvidíme sami sebe? Symbolika lidské lebky Obecně je symbol lidské lebky velmi významným symbolem, který zapůsobí na každého, bez rozdílu rasy, pohlaví, věku, vyznání a charakteru. I my jednou zemřeme a vše, co jsme měli, vše...

Svícen Selenit válec na čajovou svíčku

Selenit disponuje vysokou a velmi čistou energií. Přináší přímo nebeský klid a mír do každé duše. Selenit je zvláštní kámen, pojmenovaný po řecké měsíční bohyni Seléne (ve volném překladu znamená mléčný svit Měsíce). Starověké národy věřily, že intenzita jeho lesku závisí na aktuálních měsíčních fázích (při úplňku je lesk selenitu velmi silný), které údajně také ovlivňují jeho účinky, při dorůstajícím měsíci má moc vzbuzovat náklonnost a lásku, při přibývajícím měsíci jej lze použít k věštění b...

Vánoční dekorace Stojan na čajovou svíčku

Vánoční dekoraceRozměry: 28x12x4 cmTento stojan je vyroben z masivního kusu dřeva a zdoben jemně vyříznutým motivem. Vyzařuje jemné světlo.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, vět...

Svícen na čajovou svíčku Hübsch Mayme

Milovníci jemné krásy třeste se! Přichází Hübsch a s ním i decentní dekorace až z Dánska. Jste-li nadšenci severského minimalismu, přírodních materiálů a pastelových tónů, pak je ten správný čas, pořídit si něco nového.

Svícen na čajovou svíčku Rex London Chalet

Pamatujete si z Vánoc v dětství vůni jehličí a jemně tlumeného světla se spousty krásně zářivých světýlek ve tmě? Nejen světýlka vytvářely tu krásně tajemnou a speciální atmosféru, ovšem i tak se staly nedělitelnou součástí vánočního období. Rex London nabízí široký výběr světelných řětězů i svícnů, nejen s retro nádechem ❤Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: