Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lovecky nuz z damaskove oceli

Nalezeno:    66 produktů

Nůž Schwarzwolf 1112 lovecký

- Lovecký nůž Schwarzwolf - Čepel z nerezové oceli - Nerezová záštita - Rukojeť z tmavého dřeva - V dodávce je kožené pouzdro

Puma lovecký nůž, 440 C

Lemovaný jemným mosazným kováním. Čepel je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli 440 C, Včetně robustního koženého pláště délka násady 10,0 cm Délka čepele 10,2 cm Celková délka 20,2 cm hmotnost 175 g

Nůž Muela Rebeco 11 R lovecký

- Lovecký integrální nůž Muela - Čepel z kvalitní molybden vanadiové oceli s tvrdostí 57 - 61HRC - Malá mosazná záštita - Rukojeť je tvořena střenkami ze dřeva Pakka - V dodávce je hnědé kožené pouzdro

Nůž Muela Viper 11 S stahovací

- Lovecký nůž Muela - Čepel je z molybden vanadiové oceli s tvrdostí až 61 HRC - Na čepeli je párák a u rukojeti je vroubkování pro zapření palce - Mosazná záštita - Rukojeť z parohu s růžicí na konci - V dodávce je hnědo kožené pouzdro

Kapesní nůž Böker Damašek Jahresmesser 2016

Damašek je vyhledávaný především ve středověku a raném novověku typu oceli, která je pojmenovaná podle syrského města Damaše. Rukojeť je ze stromu Grenadill pochází z Afriky a je velmi robustní a je dost odolný, barvu má tmavě hnědou až černou barvu a je velice hustý, hladký a má mírně mastný povrch. Spojení Damaškové oceli a dřeva Grenadilla musí okouzlit každého, je opravdu velice krásný. U tohoto nože je limotovaná edice, na celém světě je vyrobených pouze 999 kusů, a každý má své sériové č...

Kapesní nůž Böker Damašek Jahresmesser 2015

Damašek je vyhledávaný především ve středověku a raném novověku typu oceli, která je pojmenovaná podle syrského města Damaše. Rukojeť je ze stromu Grenadill pochází z Afriky a je velmi robustní a je dost odolný, barvu má tmavě hnědou až černou barvu a je velice hustý, hladký a má mírně mastný povrch. Spojení Damaškové oceli a dřeva Grenadilla musí okouzlit každého, je opravdu velice krásný. U tohoto nože je limitovaná edice, na celém světě je vyrobených pouze 999 kusů, a každý má své sériové č...

Mikov 376-NH-1/Z

Mikov 376-NH-1/Z, Lovecký nůž s pilkou od české značky Mikov. Střenka je nože je z nerez oceli 420 a rukojeť z kvalitního plastu v imitaci paroží. Nůž Mikov se dodává včetně koženého pouzdra.

Magnum Lord

Magnum Lord, Originální kapesní nůž z damaškové oceli s 37 vrstvami a s rukojetí z exotického dřeva. Nůž s charakterem!

Puma TEC Gürtelmesser Damast 7333709

Puma TEC Gürtelmesser Damast 7333709, Lovecký nůž německé značky Puma s pevnou čepelí z damaškové ocele ze 63 vrstev. Rukujeť je z materiálu G10. Dodáváno v černé dárkové krabičce včetně nylonového pouzdra.

Mikov 376-NH-6

Mikov 376-NH-6, Lovecký myslivecký nůž z oceli 425 je dodáván s koženým pouzdrem. Rukojeť je plastová - imitace parohu.

Mikov 390-NP-1

Mikov 390-NP-1, Lovecký nůž s pevnou čepelí z nerez oceli 420 - 55HRC a rukojetí z parohu. Nůž je dodáván včetně koženého pouzdra.

Mikov zlatá rybička, limitovaná série

Mikov zlatá rybička, limitovaná série, Legendární kapesní zavírací nůž rybička. Střenka nože je ražena z mosazi a pozlacena 4 mikrony 24 karátového zlata, čepel je vyrobena z damaškové oceli. Rybička je dodávána v dřevěné dárkové krabičce a s cerfikátem.

Magnum Premium Skinner

Magnum Premium Skinner, Lovecký nůž s mosaznou záštitou a rukojetí, která je kombinací kosti a pakkawood. Čepel je vyrobena z oceli 440. Dodáváno včetně koženého pouzdra.

Magnum Premium Skinner

Magnum Premium Skinner, Lovecký nůž s mosaznou záštitou a rukojetí, která je kombinací kosti a pakkawood. Čepel je vyrobena z oceli 440. Dodáváno včetně koženého pouzdra.

Beaver Norris

Beaver Norris, Lovecký nůž Beaver Norris s pevnou čepelí z nerez oceli 440 a s dřevěnou rukojetí. Dodáváno včetně nylonového pouzdra.

Marttiini Condor Skinner

Marttiini Condor Skinner, Marttiini Condor Skinner je luxusní lovecký nůž s pevnou čepelí a gumovou střenkou v koženém pouzdře. Čepel je z nerezové oceli 440.

Marttiini Little Condor

Marttiini Little Condor, Marttiini Little Condor je luxusní lovecký nůž s pevnou čepelí v koženém pouzdře. Střenka nože je pryžová. Čepel je z nerezové oceli 440.

Mikov 375-NH-1

Mikov 375-NH-1, Lovecký nůž od Mikov z oceli 425 je dodáván s koženým pouzdrem. Rukojeť je plastová - imitace parohu.

Mikov 382-NH-1

Mikov 382-NH-1, Lovecký nůž Mikov 382-NH-1 s čepelí z nerez oceli 425. Plastová střenka v imitaci paroží. Dodáváno včetně koženého pouzdra.

Mikov 398-ND-13/B

Mikov 398-ND-13/B, Lovecký nůž s pevnou čepelí vyrobenou z nerez oceli 420 - 55HRC. Rukojeť je ze dřeva. Dodáváno včetně koženého pouzdra.

Magnum Premium Skinner

Magnum Premium Skinner, Lovecký nůž s mosaznou záštitou a rukojetí, která je kombinací kosti a pakkawood. Čepel je vyrobena z oceli 440. Dodáváno včetně koženého pouzdra.

Mikov 398-NP-13/B

Mikov 398-NP-13/B, Exklusivní lovecký nůž s pevnou čepelí od české značky Mikov. Čepel je vyrobena z nerez oceli 420 - 55HRC a rukojeť z parohu. Nůž je dodáván včetně koženého pouzdra.

Mikov 398-NR-13/A

Mikov 398-NR-13/A, Vysoce kvalitní lovecký nůž Mikov se střenkou z buvolího rohu. Čepel je vyrobena z nerez oceli 420 - 55HRC. Nůž je dodáván včetně koženého pouzdra.

Mikov 398-ND-13/A

Mikov 398-ND-13/A, Velmi kvalitní lovecký nůž s pevnou čepelí. Čepel je vyrobena z nerez oceli 420 - 55HRC a rukojeť je ze dřeva. Nůž je dodáván včetně koženého pouzdra.

Marttiini Lynx 129

Marttiini Lynx 129, Marttiini Lynx 129 je lovecký nůž s pevnou čepelí a zahnutým ostřím ve světlém koženém pouzdře. Střenka nože je vyrobena z břízy. Čepel je z nerezové oceli.

Marttiini Lynx 131

Marttiini Lynx 131, Marttiini Lynx 131 je lovecký nůž s pevnou čepelí a zahnutým ostřím ve světlém koženém pouzdře. Střenka nože je vyrobena z finské břízy a je lakovaná. Čepel je z nerezové oceli 440.

Marttiini Lynx 139

Marttiini Lynx 139, Marttiini Lynx 139 je lovecký nůž s pevnou čepelí, špička je lehce zaoblená. Střenka nože je vyrobena z finské břízy a je lakovaná. Čepel je z nerezové oceli 440. Dodáváno ve světlém koženém pouzdře.

Mikov 370-XP-3

Mikov 370-XP-3, Lovecký jelenářský nůž Mikov. Čepel nože je vyrobena z nerez oceli 440 A - 56HRC a střenka z parohu. Dodáváno včetně koženého pouzdra. Funkce: - čepel - pilka - párák

Mikov Hablock 220-XP-1

Mikov Hablock 220-XP-1, Klasický zavírací lovecký nůž s rukojetí z jeleního parohu. Čepel nože je vyrobena z kvalitní nerez oceli AISI 440A o tvrdosti 56HRC. Ergonomický tvar nože zajišťuje velmi příjemný a bezpečný úchop. Dodáváno včetně koženého pouzdra.

Marttiini Lapp 250

Marttiini Lapp 250, Marttiini Lapp 250 je luxusní lovecký nůž s pevnou čepelí a s dřevěnou střenkou v hnědém koženém pouzdře. Čepel je z nerezové oceli 440. Laserem vypalovaný motiv. Dodáváno v dárkové krabičce.

Marttiini Lapp 255

Marttiini Lapp 255, Marttiini Lapp 255 je luxusní lovecký nůž s pevnou čepelí a s dřevěnou střenkou v hnědém koženém pouzdře. Čepel je z nerezové oceli 440. Laserem vypalovaný motiv.

Mikov zavazák 374-NH-1

Mikov zavazák 374-NH-1, Lovecký nůž od proslulé české nožířské značky Mikov. Čepel je vyrobena z nerez oceli 425. Rukojeť je plsatová v imiraci parohu. Dodáváno včetně koženého pouzdra.

Marttiini Snow Crystal 2017 Annual

Marttiini Snow Crystal 2017 Annual, Lovecký nůž Marttiini pro rok 2017 v limitované edici. Spolehlivý nůž pro každodenní použití. Čepel je z nerezové oceli 440. Příjemně tvarovaná rukojeť je vyrobena z břízy kadeřavé, zakončení je ze sobího rohu. Zvláštností je také talisman ze sobího rohu, který je dodáván ke každému nuži. Každý nůž

Mikov 369-NP-3

Mikov 369-NP-3, Lovecký nůž Mikov má čepel z nerez oceli 420 - 55HRC a perfektně padne do ruky. Tvar čepele nože je vhodná pro snadné stahování ulovené zvěře - s páracím háčkem integrovaným do hřbetu čepele. Střenka nože je vyrobena z rohu baheního buvola. Nůž je dodáván včetně koženého pouzdra. Funkce: - čepel

Mikov Fixir 232-XH-1 KP

Mikov Fixir 232-XH-1 KP, Tradiční zavírací lovecký nůž Mikov Fixir. Čepel nože je vyrobena z velmi kvalitní nerezové oceli AISI 440A o tvrdosti 56HRC. Kónický výbrus čepele zajišťuje lepší řezivost i údržbu. Střenky nože jsou i odolného plastu v imitaci parohu. Nůž je opatřen hřbetní pojistkou "backlock". Dodáváno včetně

Marttiini Wild Boar

Marttiini Wild Boar, Krásný lovecký nůž Marttiini má na konci rukojeti kančí hlavu odlitou z bronzu. Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a je dlouhá 11 cm. Tvrdost čepele je 53-54 HRC. Rukojeť je z finské břízy se speciální povrchovou úpravou. Dodáváno v papírové krabičce a s černým koženým pouzdrem.

Marttiini King Lion

Marttiini King Lion, Krásný lovecký nůž Marttiini má na konci rukojeti bronzový odlitek lva. Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a je dlouhá 11 cm. Rukojeť je z finské břízy. Lev je zásadní postavou finského erbu a symbolizuje svobodu a vytrvalost. Dodáváno v krásné dřevěné krabičce a s koženým pouzdrem.

Mikov Fixir 232-XH-2 KP

Mikov Fixir 232-XH-2 KP, Lovecký zavírací nůž s čepelí z velmi kvalitní nerezové oceli AISI 440A o tvrdosti 56HRC. Kónický výbrus čepele nože zajišťuje lepší řezivost i údržbu. Hřbetní pojistka "backlock". Kvalitní pilka se dvěma řadami zubů. Střenky nože jsou vyrobeny z odolného plastu v imitaci parohu. Dodáváno včetně kož

Mikov Fixir 232-XH-4 KP

Mikov Fixir 232-XH-4 KP, Kapesní zavírací lovecký nůž s hřbetní pojistkou čepele "backlock". Čepel nože z velmi kvalitní nerezové oceli AISI 440A o tvrdosti 56HRC. Kónický výbrus čepele nože zajišťuje lepší řezivost i údržbu. Kvalitní pilka se dvěma řadami zubů. Střenky nože jsou vyrobeny z odolného plastu v imitaci parohu.

Mikov Fixir 232-XH-4V/KP

Mikov Fixir 232-XH-4V/KP, Multifunkční lovecký zavírací nůž od českého výrobce Mikov. Čepel nože je vyrobena z velmi kvalitní nerezové oceli AISI 440A o tvrdosti 56HRC. Kónický výbrus čepele nože zajišťuje lepší řezivost i údržbu. Hřbetní pojistka "backlock". Kvalitní pilka se dvěma řadami zubů. Střenky nože jsou vyrobeny z