Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Little live pets ptacek

Nalezeno:    148 produktů

Cobi Little Live Pets Ptáček Hrdlinka

Cobi Little Live Pets Ptáček Hrdlinka Mluvící a cvrlikající ptáček

Cobi Little Live Pets Ptáček Přáničko

Cobi Little Live Pets Ptáček Přáničko Mluvící a cvrlikající ptáček

Cobi Little Live Pets Ptáček Tajňulka

Cobi Little Live Pets Ptáček Tajňulka Mluvící a cvrlikající ptáček

Cobi Little Live Pets Ptáček Věrník

Cobi Little Live Pets Ptáček Věrník Mluvící a cvrlikající ptáček

Cobi Little Live Pets Ptáček Šeptalka

Cobi Little Live Pets Ptáček Šeptalka Mluvící a cvrlikající ptáček

Cobi Little Live Pets Ptáček Hvězdílek

Cobi Little Live Pets Ptáček Hvězdílek Mluvící a cvrlikající ptáček

Cobi LITTLE LIVE PETS Ptáček s klecí, Bílý s kamínky

Cobi LITTLE LIVE PETS Ptáček s klecí, Bílý s kamínky Mluvící a cvrlikající ptáček

Cobi Little Live Pets Ptáček Hrdlinka

Mluvící a zpívající ptáček Hrdlinka s kouzelným klíčkem na krku ze serie Little Live Pets je zábavná a milá hračka, kterou si děti zamilují. Ptáček je jako živý, čím více ho hladíte, tím více cvrliká. Když se vloží kouzelný klíček do zámečku v hrudi ptáčka, nahraje tajnou zprávu a zopakuje ji pouze tomu, kdo má kouzelný klíček.Dva ptáčci stojící u sebe spolu cvrlikají, jeden začne a druhý se přidá.Ptáček je napájen 2 ks ...

Cobi Little Live Pets Ptáček Přáničko

Mluvící a zpívající ptáček Přáničko s kouzelným klíčkem na krku ze serie Little Live Pets je zábavná a milá hračka, kterou si děti zamilují. Ptáček je jako živý, čím více ho hladíte, tím více cvrliká. Když se vloží kouzelný klíček do zámečku v hrudi ptáčka, nahraje tajnou zprávu a zopakuje ji pouze tomu, kdo má kouzelný klíček.Dva ptáčci stojící u sebe spolu cvrlikají, jeden začne a druhý se přidá.Ptáček je napájen 2 ks ...

Cobi Little Live Pets Ptáček Tajňulka

Mluvící a zpívající ptáček Tajňulka s kouzelným klíčkem na krku ze serie Little Live Pets je zábavná a milá hračka, kterou si děti zamilují. Ptáček je jako živý, čím více ho hladíte, tím více cvrliká. Když se vloží kouzelný klíček do zámečku v hrudi ptáčka, nahraje tajnou zprávu a zopakuje ji pouze tomu, kdo má kouzelný klíček.Dva ptáčci stojící u sebe spolu cvrlikají, jeden začne a druhý se přidá.Ptáček je napájen 2 ks ...

Cobi Little Live Pets Ptáček Věrník

Mluvící a zpívající ptáček Věrník s kouzelným klíčkem na krku ze serie Little Live Pets je zábavná a milá hračka, kterou si děti zamilují. Ptáček je jako živý, čím více ho hladíte, tím více cvrliká. Když se vloží kouzelný klíček do zámečku v hrudi ptáčka, nahraje tajnou zprávu a zopakuje ji pouze tomu, kdo má kouzelný klíček.Dva ptáčci stojící u sebe spolu cvrlikají, jeden začne a druhý se přidá.Ptáček je napájen 2 ks ba...

Cobi Little Live Pets Ptáček Šeptalka

Mluvící a zpívající ptáček Šeptalka s kouzelným klíčkem na krku ze serie Little Live Pets je zábavná a milá hračka, kterou si děti zamilují. Ptáček je jako živý, čím více ho hladíte, tím více cvrliká. Když se vloží kouzelný klíček do zámečku v hrudi ptáčka, nahraje tajnou zprávu a zopakuje ji pouze tomu, kdo má kouzelný klíček.Dva ptáčci stojící u sebe spolu cvrlikají, jeden začne a druhý se přidá.Ptáček je napájen 2 ks ...

Cobi Little Live Pets Ptáček Hvězdílek

Mluvící a zpívající ptáček Hvězdílek s kouzelným klíčkem na krku ze serie Little Live Pets je zábavná a milá hračka, kterou si děti zamilují. Ptáček je jako živý, čím více ho hladíte, tím více cvrliká. Když se vloží kouzelný klíček do zámečku v hrudi ptáčka, nahraje tajnou zprávu a zopakuje ji pouze tomu, kdo má kouzelný klíček.Dva ptáčci stojící u sebe spolu cvrlikají, jeden začne a druhý se přidá.Ptáček je napájen 2 ks...

LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Perlička

LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Perlička Mluvící a cvrlikající ptáček

LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Zlatilka

LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Zlatilka Mluvící a cvrlikající ptáček

LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Hvězdík

LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Hvězdík Mluvící a cvrlikající ptáček

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Cvrlikáček

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Cvrlikáček Mluvící a cvrlikající ptáček

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Medíček

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Medíček Mluvící a cvrlikající ptáček

LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Sněžná kráska

LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Sněžná kráska Mluvící a cvrlikající ptáček

Cobi LITTLE LIVE PETS Ptáček s klecí, Bílý s kamínky

LITTLE LIVE PETS je mluvící a zpávající ptáček s krásnými kamínky na křídlech s klecí., který je jako živý. Čím více bude ptáčka hladit, tím více bude cvrlikat. Když mu stiskneš bříško, nahraje vaši větu a bude ji opakovat. Dva ptáčci cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá.Balení obsahuje jednoho ptáčka a jednu klec, do které dáta dva ptáčky.

COBI LITTLE LIVE PETS Ptáček série 6 (6 druhů)

Nová řada ptáčků Little Live Pets přiletěli s krásnými kamínky (drahokamy) na křídlech. Ptáčci si zapamatují a zopakují co jim řekneš. Balení obsahuje 1xptáčka, návod. 2 AAA/LR03 ( nejsou součástí ).

COBI LITTLE LIVE PETS Ptáček série 5 (6 druhů)

Ptáček jako živý. Čím více ho hladíš, tím více cvrliká. Když mu stiskneš bříško, nahraje tvou větu a bude ji opakovat. Dva ptáčci cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Baterie: 2x AAA (nejsou součástí balení).

COBI LITTLE LIVE PETS Ptáček série 7 (6 druhů)

Ptáček jako živý s kouzelným klíčkem na krku. Čím více ho hladíš, tím více cvrliká. Když vložíš kouzelný klíček do zámečku v hrudi, nahraje tajnou zprávu a zopakuje ji pouze tomu, kdo má kouzelný klíček. Dva ptáčci cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Baterie: 2x AAA (nejsou součástí balení).

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Andílek Alice

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Andílek Alice Mluvící a cvrlikající ptáček

Cobi LITTLE LIVE PETS Bílý ptáček s klecí Andělka

Cobi LITTLE LIVE PETS Bílý ptáček s klecí Andělka Mluvící a cvrlikající ptáček

Cobi LITTLE LIVE PETS Fialový ptáček s klecí Snílka

Cobi LITTLE LIVE PETS Fialový ptáček s klecí Snílka Mluvící a cvrlikající ptáček

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Perlička

LITTLE LIVE PETS Perlička je mluvící, cvrlikající a zpávající ptáček, který je jako živý. Čím více bude ptáčka hladit, tím více bude zpívat.Když mu stiskneš bříško, nahraje vaši větu a bude ji opakovat. Dva ptáčci vedle sebe cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Výška ptáčka je cca 9 cm.

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Medíček

LITTLE LIVE PETS Medíček je mluvící, cvrlikající a zpávající ptáček, který je jako živý. Čím více bude ptáčka hladit, tím více bude zpívat.Když mu stiskneš bříško, nahraje vaši větu a bude ji opakovat. Dva ptáčci vedle sebe cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Výška ptáčka je cca 9 cm.

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvíví ptáček Zlatilka

LITTLE LIVE PETS Zlatilka je mluvící, cvrlikající a zpávající ptáček, který je jako živý. Čím více bude ptáčka hladit, tím více bude zpívat.Když mu stiskneš bříško, nahraje vaši větu a bude ji opakovat. Dva ptáčci vedle sebe cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Výška ptáčka je cca 9 cm.

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvíví ptáček Hvězdík

LITTLE LIVE PETS Hvězdík je mluvící, cvrlikající a zpávající ptáček, který je jako živý. Čím více bude ptáčka hladit, tím více bude zpívat.Když mu stiskneš bříško, nahraje vaši větu a bude ji opakovat. Dva ptáčci vedle sebe cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Výška ptáčka je cca 9 cm.

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Alka

LITTLE LIVE PETS Alka je mluvící, cvrlikající a zpávající ptáček, který je jako živý. Čím více bude ptáčka hladit, tím více bude zpívat.Když mu stiskneš bříško, nahraje vaši větu a bude ji opakovat. Dva ptáčci vedle sebe cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Výška ptáčka je cca 9 cm.

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Cvrlikáček

LITTLE LIVE PETS Cvrlikáček je mluvící, cvrlikající a zpávající ptáček, který je jako živý. Čím více bude ptáčka hladit, tím více bude zpívat.Když mu stiskneš bříško, nahraje vaši větu a bude ji opakovat. Dva ptáčci vedle sebe cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Výška ptáčka je cca 9 cm.

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Sárinka

LITTLE LIVE PETS Sárinka je mluvící, cvrlikající a zpávající ptáček, který je jako živý. Čím více bude ptáčka hladit, tím více bude zpívat.Když mu stiskneš bříško, nahraje vaši větu a bude ji opakovat. Dva ptáčci vedle sebe cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Výška ptáčka je cca 9 cm.

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Drahokamka

LITTLE LIVE PETS Drahokamka je mluvící, cvrlikající a zpávající ptáček, který je jako živý. Čím více bude ptáčka hladit, tím více bude zpívat.Když mu stiskneš bříško, nahraje vaši větu a bude ji opakovat. Dva ptáčci vedle sebe cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Výška ptáčka je cca 9 cm.

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Polinka

LITTLE LIVE PETS Polinka je mluvící, cvrlikající a zpávající ptáček, který je jako živý. Čím více bude ptáčka hladit, tím více bude zpívat.Když mu stiskneš bříško, nahraje vaši větu a bude ji opakovat. Dva ptáčci vedle sebe cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Výška ptáčka je cca 9 cm.

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvící ptáček Květínek

LITTLE LIVE PETS Květínek je mluvící, cvrlikající a zpávající ptáček, který je jako živý. Čím více bude ptáčka hladit, tím více bude zpívat.Když mu stiskneš bříško, nahraje vaši větu a bude ji opakovat. Dva ptáčci vedle sebe cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Výška ptáčka je cca 9 cm.

Cobi LITTLE LIVE PETS Mluvíví ptáček Sněžná kráska

LITTLE LIVE PETS Sněžná kráska je mluvící, cvrlikající a zpávající ptáček, který je jako živý. Čím více bude ptáčka hladit, tím více bude zpívat.Když mu stiskneš bříško, nahraje vaši větu a bude ji opakovat. Dva ptáčci vedle sebe cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Výška ptáčka je cca 9 cm.

Cobi LITTLE LIVE PETS Bílý ptáček s klecí Andělka

LITTLE LIVE PETS je mluvící a zpávající ptáček s krásnou klecí, který je jako živý. Čím více budete ptáčka hladit, tím více bude cvrlikat. Ptáček je jako živý a má kouzelný klíček, který když vložíte do zámečku v hrudi ptáčka, nahraje si ptáček do paměti tajnou zprávu a zopakuje ji pouze tomu, kdo má kouzelný klíček.Dva ptáčci v kleci cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Do klece se vejdou 2 ptáčci.Balení obsahuje jednoho ptáčka a jednu klec. Ptáčka napáje...

Cobi LITTLE LIVE PETS Fialový ptáček s klecí Snílka

LITTLE LIVE PETS je mluvící a zpávající ptáček s krásnou klecí, který je jako živý. Čím více budete ptáčka hladit, tím více bude cvrlikat. Ptáček je jako živý a má kouzelný klíček, který když vložíte do zámečku v hrudi ptáčka, nahraje si ptáček do paměti tajnou zprávu a zopakuje ji pouze tomu, kdo má kouzelný klíček.Dva ptáčci v kleci cvrlikají spolu, jeden začne a druhý se přidá. Do klece se vejdou 2 ptáčci.Balení obsahuje jednoho ptáčka a jednu klec. Ptáčka napáje...

COBI LITTLE LIVE PETS Ptačí klec MO-28351 2 druhy

LITTLE LIVE PETS je mluvící a zpávající ptáček, který je jako živý. Čím více bude ptáčka hladit, tím více bude cvrlikat.