Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lionel messi kniha

Nalezeno:    15 produktů

Lionel Andrés Messi - Luca Caioli

Autor : Luca Caioli, Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou Celosvětový bestseller Nejlepší hráč světa roku 2009 a 2010 a nejlepší fotbalista hrající v Evropě Lionel Messi je rychlý, pružný a rtuťovitý. Jako nositel Maradonova dresu číslo 10 je v argentinském národním týmu předurčen stát se fotbalovým bohem. Je mu pouze třiadvacet let a je všeobecně považován za nejnadanějšího hráče planety – je hrdinou Barcelony a klenotem Argentiny. Stal se držitelem Zlatého míče za rok 2009 a svůj t...

Lionel Messi úžasný příběh - Michael Part

Autor : Michael Part, Fascinující příběh fotbalové legendy Lionela Messiho od prvního kontaktu s míčem v ulicích argentinského Rosaria do prvního gólu na hřišti stadionu Camp Nou ve španělské Barceloně. Leo Messi: úžasný příběh je strhující vyprávění o chlapci, který byl zrozen k tomu, aby hrál krásnou hru, a jehož osudem bylo stát se nejlepším fotbalovým hráčem světa. Bestseller Michaela Parta je povinnou četbou každého fotbalového fanouška! Aktuálně hraje Lionel Messi za katalánský klub FC Ba...

Lionel Messi: úžasný príbeh (SK) (978-80-750-5360-2)

Elektronická kniha - autor Michael Part, 152 stran Fascinujúci príbeh futbalovej legendy Lionela Messiho od prvého kontaktu s loptou v uliciach argentínskeho Rosaria do prvého gólu na ihrisku štadióna Camp Nou v španielskej Barcelone. Kniha Lionel Messi: Úžasný príbeh je strhujúce rozprávanie o chlapcovi, ktorý bol zrodený pre to, aby hral krásnu hru, a ktorého osudom bolo stať sa najlepším futbalovým hráčom sveta. Bestseller Michaela Parta je povinným čítaním každého futbalového fanúšika! Ak...

Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal le...

Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou Celosvětový bestseller Nejlepší hráč světa roku 2009 a 2010 a nejlepší fotbalista hrající v Evropě Lionel Messi je rychlý, pružný a rtuťovitý. Jako nositel Maradonova dresu číslo 10 je v argentinském národním týmu předurčen stát se fotbalovým bohem. Je mu pouze třiadvacet let a je všeobecně považován za nejnadanějšího hráče planety – je hrdinou Barcelony a klenotem Argentiny. Stal se držitelem Zlatého míče za rok 2009 a svůj triumf zopakoval i v roce...

Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou - Caioli Luca

Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou - Caioli Luca Důvěrný příběh kluka, který se stal legendouCelosvětový bestsellerNejlepší hráč světa roku 2009 a 2010 a nejlepší fotbalista hrající v Evropě Lionel Messi je rychlý, pružný a rtuťovitý. Jako nositel Maradonova dresu číslo 10 je v argentinském národním týmu předurčen stát se fotbalovým bohem.Je mu pouze třiadvacet let a je všeobecně považován za nejnadanějšího hráče planety – je hrdinou Barcelony a klenotem Argentin...

Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou - Caioli Luca

Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou Celosvětový bestseller Nejlepší hráč světa roku 2009 a 2010 a nejlepší fotbalista hrající v Evropě Lionel Messi je rychlý, pružný a rtuťovitý. Jako nositel Maradonova dresu číslo 10 je v argentinském národním týmu předurčen stát se fotbalovým bohem. Je mu pouze třiadvacet let a je všeobecně považován za nejnadanějšího hráče planety – je hrdinou Barcelony a klenotem Argentiny. Stal se držitelem Zlatého míče za rok 2009 a svůj triumf zopakoval i v roce...

Messi - Luca Caioli

Autor : Luca Caioli, „Radšej získavam tímové trofeje ako tie individuálne. Viac ma teší, keď ma vnímajú ako dobrého kamaráta, nie najlepšieho futbalistu na svete. Keď sa skončí moja futbalová kariéra, čo mi zostane? Chcem, aby si ma po nej pamätali ako slušného človeka. Rád dávam góly, ale ešte radšej sa priatelím s ľuďmi, s ktorými prichádzam do styku,“ – Lionel Messi Lionel Messi je najväčším futbalistom našich čias: je to čarodejník s neopakovateľnou schopnosťou prekonávať obranu sú...

Messi - Leonardo Faccio

Autor : Leonardo Faccio, Lionel Messi už ve svých 24 letech ovládl klub FC Barcelona a v současnosti vládne celému fotbalovému světu. Na mistrovství světa v Brazílii v roce 2014 dovedl Argentinu sice jen ke stříbrným medailím, ale rozhodně chce víc, chce se neustále zlepšovat a nic ho přitom nezastaví. Jak se z plachého kluka s poruchou růstu stal nejznámější fotbalista? Co všechno ho provázelo na cestě na fotbalový trůn? Kolik úsilí a dřiny ho to stálo? Co všechno musel obětovat, abychom dnes ...

Messi - Petr Čermák

Autor : Petr Čermák, “Bůh sestoupil na Zemi a jmenuje se Messi.” Vzkázal světu Lionelův bývalý spoluhráč a střelec Barcelony Samuel Eto´o krátce po té, Messi zapsal 23. dubna 2017 v El Clásiku proti Realu svůj gól s číslem 500, a navíc gól vítězný. Lionel Messi, dnes společně s Cristianem Ronaldem po boku Pelého, Maradadony a Cruiffa jeden z nejlepších fotbalistů historie a technicky nepochybně nejvybavenější hráč nepřestává za svou úžasnou kariéru děkovat také dvěma obyčejným a zároveň výj...

Fenomén Messi - Petr Čermák

Autor : Petr Čermák, Lionel Messi, možná už dnes nejlepší fotbalista historie, nepřestává za svou úžasnou kariéru děkovat také dvěma obyčejným a zároveň výjimečným ženám. Matce, a především babičce. Obě nesou pro Lea vzácné jméno Célia. „Posílám vzkaz mojí babičce, která mě k fotbalu přivedla, ale už se nemůže dívat, kam jsem se díky němu dostal.“ Maminka, vynikající kuchařka, o své matce, tedy oné skvělé babičce, mimochodem umné cukrářce, prozradí: „Trvala na tom, aby Leovi dovolili ...

Fotbalový Bůh Messi - Petr Čermák

Autor : Petr Čermák, Věřící fotbalisté vbíhají na trávník a na prsou vykreslí rukou pověstný křížek. Jako by říkali: ‚Bože, prosím, ochraňuj mě a přej mi štěstí. Lionel by takový obrázek malovat nemusel, protože fotbalový bůh, ač není, tak v jeho případě snad někde existuje a zázračného chlapce stráží snad od kolébky, aby ho zároveň obdařil geny umělce. Ano, tam někde v argentinském Rosariu se před šestadvaceti lety narodil fotbalový Einstein. Jak Albert automaticky řešil matematické a fyzikáln...

I am Zlatan Ibrahimovic - Zlatan Ibrahimovic, Ruth Urbom, David Lagercrantz

Autor : Zlatan Ibrahimovic, Ruth Urbom, David Lagercrantz, Shocking, hilarious, and eye-wateringly frank, Ibrahimovic's critically-acclaimed memoir dishes the dirt on everyone from Pep Guardiola and Jose Mourinho, to David Beckham and Lionel Messi. A no-holds barred football memoir for fans of "The Secret Footballer" and "Footballer Manager Stole My Life". Shortlisted for the August Prize, the Swedish equivalent of the Booker Prize.Druh sortimentu : Kniha, I am Zlatan Ibrahimovic, Jazyk : Angli...

Motivační lži - Steffen Kirchner

Autor : Steffen Kirchner, Chcete změnit svůj život, ale jste již alergičtí na věty typu „Myslete pozitivně!“, „Naprogramujte se na úspěch!“, „Prvním krokem k úspěchu je vaše sebevědomí!“? Kouč Steffen Kirchner bourá mýty a odhaluje lživá motivační tvrzení, která často nejenže nepomáhají k úspěchu, ale naši situaci naopak ještě zhoršují. Místo nich nabízí konkrétní alternativy a řešení, která mohou postupně, krůček po krůčku, ovlivnit váš život k lepšímu. Zapomeňte na to, že klíčem k úspě...

Ikony fotbalu - Petr Čermák

Autor : Petr Čermák, Fotbalový svět i samotný jeho fanoušek se poměrně často ptají: Kdo že je skutečně nejlepším jedincem v historii fenomenální hry, která se před půldruhým stoletím narodila v Anglii a postupně začala ovládat planetu Zemi? PELÉ - vysloví jméno fotbalového poloboha polovina fanoušků, vždyť třikrát přivedl Brazílii ke Zlaté Niké (1958, 1962, 1970), dobrá čtvrtina doslova vynese do nebe argentinského fantoma MARADONU, strůjce argentinského triumfu v roce 1986. Současně vyslechnem...

Hvězdy fotbalu - Petr Čermák

Autor : Petr Čermák, Fotbalový svět i jeho samotný fanoušek se poměrně často ptají: Kdo že je skutečně nejlepším jedincem v historii fenomenální hry, která se před půldruhým stoletím narodila v Anglii a postupně začala ovládat planetu Zemi? PELÉ - vysloví jméno fotbalového poloboha polovina fanoušků, vždyť třikrát přivedl Brazílii ke Zlaté Niké (1958, 1962, 1970), dobrá čtvrtina doslova vynese do nebe argentinského fantoma MARADONU, strůjce argentinského triumfu v roce 1986. Současně vys...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: