Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg bh 10ls 30

Nalezeno:    2 produkty

LG 34UM88C-P

Základní parametry Úhlopříčka displeje ["]: 34 Nativní rozlišení: 3440 x 1440 (UW-QHD) Kontrast [:1]: 5 000 000 Doba odezvy [ms]: 5 Rozteč bodů [mm]: 0,232 Jas [cd/m2]: 300 Frekvence [Hz]: 60 Poměr stran: 21:9 Barva: černá Herní: Ano Zobrazovací úhly Úhel horizontálního pohledu [°]: 178 Úhel vertikálního pohledu [°]: 178 Výbava Montáž na zeď: Ano Rozměr pro VESA držák: 100 x 100 USB hub: Ano Počet...

Více informací
od 15 254 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 178 Kč
Koupit nejlevněji


Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: