Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 50pq30c

Nalezeno:    12 produktů

LG 29UB67

Popis produktu Monitor LG 29UB67 LG 29UB67 je panoramatický monitor s poměrem stran 21:9, vysokou obrazovou kvalitou či vysokým rozlišením 2560 x 1080. Pořiďte si jej pro práci i pro zábavu k Vašemu počítači. Monitor přináší eleganci, ladnost, ultra-široký rozhled a prémiový zvuk. Díky IPS panelu získáte bohatší barvy a širší pozorovací úhly.   IPS obrazovka IPS technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoliv části místnosti. IPS obrazovka rovněž posk...

Více informací
od 8 027 Kč
Koupit nejlevněji

LG 34UC88

Technické parametry* Úhlopříčka: 34" * Rozteč bodů: 0,2325mm * Formát obrazu: Panorama 21:9 * Jas:300 cd/m2 * Kontrast: 1000:1 * Úhel pohledu: 178x178 * sRGB přes 99% * Repro Rozměry a hmotnost* Rozměry: 818x252x448 * Hmotnost: 8,3 kg Ergonomie* VESA standard * Výškově nastavitelný stojan * Naklápění: -5-20 st Vstupy a výstupy* DisplayPort * 2 x USB * 2 x HDMI Speciální vlatnosti* PIP * Game Mode * Black Stabilizer * Flicker Safe * Smart Energy saving * ...

Více informací
od 19 026 Kč
Koupit nejlevněji

LG 34UC98

Model 34UC98 je 34" zakřivený monitor s WQHD IPS displejem s poměrem stran 21:9 Disponuje dvěma konektory Thounderbold, HDMI, USB 3.0 a jedním konektorem Display Port Technické parametry* Úhlopříčka: 34" * Formát obrazu: Panorama 21:9 * Rozteč bodů: 0.2325mm * Typ obrazovky: LCD IPS * Jas: 300 cd/m2 * LED podsvícení * Kontrast: 5M:1 dynamický * Doba odezvy: 5ms * Rozlišení: 3440 x 1440 * Úhel pohledu: 178 x 178 * VESA standard Vstupy a výstupy* DisplayPort * 2 x USB * ...

Více informací
od 21 653 Kč
Koupit nejlevněji

LG 27UD68P-B

LG 27UD68P-B 27"W IPS 3840x2160 5ms 5M:1 300cd 2xHDMI DP pivot

Více informací
od 12 571 Kč
Koupit nejlevněji

Intel Core i5-6600

Popis produktu Intel Core i5-6600 Firmu Intel není třeba příliš představovat. Společnost již několik let vyrábí jedny z nejlepších čipových sad a procesorů na trhu vůbec. Tento procesor představuje nejnovější procesory 6. generace s architekturou jádra Skylake. Je určen pro základní desky vybavené novým moderním socketem LGA 1151. Procesory nové architektury Skylake jsou postavené na 14 nm, jednou z mnoha funkcí je nižší spotřeba energie i při vysokém výkonu procesoru, aniž by výkon klesl. ...

Více informací
od 5 687 Kč
Koupit nejlevněji

Asus M50

* Originální akumulátor: NE * Kapacita aku (mAh): 5200 * Určen pro značku: Asus * Napětí akumulátoru (V): 11.1 * Tvar baterie: akumulátorový blok * Typ baterií: Li-Ion akumulátor * Oblast použití AKU: noteboky a PDA A32-M50, A33-M50, 15G10N373800, 90-NED1B2100Y, 90-NED1B2100Y, SQU-706, 07G016C71875, 07G016WC1865, 15G10N373800, 70-NED1B1200Z, 70NED1B1200Z, 90-NED1B1000Y, 90-NED1B2100Y, 90NED1B1000Y, 90NED1B2100Y, 90R-NED2B1000Y, 90RNED2B1000Y ASUS: Pro64VG series, Rozměry výrobku: * Hmotnost (kg...

Více informací
od 683 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 194 Kč
Koupit nejlevněji

Piz Buin fluid na opalování obličeje Ultra Light SPF30 50ml

Ultra lehký fluid od Piz Buin® je novou senzací v ochraně proti slunci. Na pokožce okamžitě schne, lehká textura se velmi lehce roztírá a samozřejmostí je spolehlivá a účinná ochrana proti slunečnímu záření! Výhody: * první fluid na opalování s pocitem suchého dotyku (je formulovaný se speciálními pudry, které dodávají pocit suchého doteku), * kombinuje okamžitě a efektivně UVA/UVB ochranu s ultra lehkým složením, které se ihned vstřebává, * hydratační fluid se snadno roztírá po celé...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Intel Core i5-3570

Model Výrobce procesoru: Intel Modelové označení: Core i5 Patice: 1155 socket Kódové označení: Ivy Bridge Boxovaný procesor: Ano Chladič v balení: Ano Frekvence Pracovní frekvence [MHz]: 3 400 Turbo frekvence [MHz]: 3 800 Cache Velikost L2 cache [kB] (součet): 1 024 Velikost L3 cache [kB]: 6 144 Ostatní p...

Více informací
od 5 585 Kč
Koupit nejlevněji

AKASA AK-786 chladič CPU pro AMD s.A (462pin)

AK-786 je vykonný a cenově přijatelný chladič. Při nízké hlučnosti zaručuje vynikající chladící výkon. 6 bodový klip zabezpečuje jednoduchou instalaci a bezpečné přichycení. Je aplikována teplovodivá pasta AK-450. CPU: AMD Athlon XP &a Sempron Socket: A Hraniční výkon [MHz]: 3400 Typ pasivu: Hlink Rozměry pasivu [mm]: 69 x 80 x 43 Rozměry ventilátoru [mm]: 70 x 70 x 15 Typ ložiska: Ball Bearing Typ regulace: - Otáčky (RPM): 3200 Průtok vzduchu [CFM]: 20.0 Úroveň hluku [dBA]: 28.5 Životnost [hod...

Více informací
od 83 Kč
Koupit nejlevněji

Garmin - Forerunner 25

Dámské hodinky Garmin. Materiál řemínku a jeho zapínání je vybíráno velice pečlivě.Hodinky Garmin nejsou odolné proti vlhkosti. V případě že přijdou do přímého styku s vodou, dojde k závažnému poškození strojku, poťažmo celých hodinek. Snažte se je tedy před zvýšenou vlhkostí , vodou a sněhem chránit.Stejně jako vše ostatní, i hodinky vyžadují občasnou péči. Neuškodí jim občasné povrchové čištění v podobě odstranění prachu a jiných drobných nečistot. Ty pak ve spojení s lidským potem vytvářejí...

Více informací
od 2 771 Kč
Koupit nejlevněji

Leopard - šaty

Sexy leopardí šaty se zdobením v pase a výstřihu obsahující i rukávy. Ouška nejsou součástí.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji