Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 50pq30c

Nalezeno:    7 produktů

Intel Core i7-4770

Popis produktu Intel Core i7-4770 Firmu Intel není třeba příliš představovat. Společnost již několik let vyrábí jedny z nejlepších čipových sad a procesorů na trhu vůbec. Procesor Intel Core i7-4770 je dalším členem rodiny procesorů Intel. Je určen pro základní desky vybavené novým moderním socketem LGA1150. Procesory nové architektury Haswell, do které patří i procesor Intel Core i7-4770, nabídnou oproti svému předchůdci (procesory s architekturou Ivy Bridge) plnou podporu bezdrátové technolo...

Více informací
od 7 503 Kč
Koupit nejlevněji

Intel Core i5-6600

Popis produktu Intel Core i5-6600 Firmu Intel není třeba příliš představovat. Společnost již několik let vyrábí jedny z nejlepších čipových sad a procesorů na trhu vůbec. Tento procesor představuje nejnovější procesory 6. generace s architekturou jádra Skylake. Je určen pro základní desky vybavené novým moderním socketem LGA 1151. Procesory nové architektury Skylake jsou postavené na 14 nm, jednou z mnoha funkcí je nižší spotřeba energie i při vysokém výkonu procesoru, aniž by výkon klesl. ...

Více informací
od 5 568 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 191 Kč
Koupit nejlevněji

Piz Buin fluid na opalování obličeje Ultra Light SPF30 50ml

Ultra lehký fluid od Piz Buin® je novou senzací v ochraně proti slunci. Na pokožce okamžitě schne, lehká textura se velmi lehce roztírá a samozřejmostí je spolehlivá a účinná ochrana proti slunečnímu záření! Výhody: * první fluid na opalování s pocitem suchého dotyku (je formulovaný se speciálními pudry, které dodávají pocit suchého doteku), * kombinuje okamžitě a efektivně UVA/UVB ochranu s ultra lehkým složením, které se ihned vstřebává, * hydratační fluid se snadno roztírá po celé...

Více informací
od 390 Kč
Koupit nejlevněji

AKASA AK-786 chladič CPU pro AMD s.A (462pin)

AK-786 je vykonný a cenově přijatelný chladič. Při nízké hlučnosti zaručuje vynikající chladící výkon. 6 bodový klip zabezpečuje jednoduchou instalaci a bezpečné přichycení. Je aplikována teplovodivá pasta AK-450. CPU: AMD Athlon XP &a Sempron Socket: A Hraniční výkon [MHz]: 3400 Typ pasivu: Hlink Rozměry pasivu [mm]: 69 x 80 x 43 Rozměry ventilátoru [mm]: 70 x 70 x 15 Typ ložiska: Ball Bearing Typ regulace: - Otáčky (RPM): 3200 Průtok vzduchu [CFM]: 20.0 Úroveň hluku [dBA]: 28.5 Životnost [hod...

Více informací
od 101 Kč
Koupit nejlevněji

CNB tenisky

* Velikost: Dl. vložky * 35: 22 cm * 36: 22,5 cm * 37: 23,5 cm * 38: 24 cm * 39: 24,5 cm * 40: 25 cm * 41: 25,5 cm * tato tabulka představuje přibližné hodnoty Materiál: textil Barva: hnědá Barva: béžová Typ podpatku: bez podpatku Výška podpatku: 0cm - 3cm Typ špičky: plná Sezóna: Jaro/léto Pohlaví: dámské Platforma: 3cm Vložka: textil Příležitost: denní nošení Módní styl: sportovní Zápatí: zabudované Podešev: tvarovaná Typ zapínání: šněrování

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Leopard - šaty

Sexy leopardí šaty se zdobením v pase a výstřihu obsahující i rukávy. Ouška nejsou součástí.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: