Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 50pa550t

Nalezeno:    1 produkt

Baterie LG 600

baterie Li-Ion 600 mAh 7 mm stříbrná

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Baterie Samsung N400

Vlastnosti baterií Li-Ion: * Nemá paměťový efekt. * Před prvním použitím baterie doporučuje baterii naformátovat – tj. 3 x plně nabít a vybít do samovolného vypnutí telefonu. * Životnost až 1200 nabíjecích cyklů. * Baterii můžete dobíjet jakoukoliv nabíječkou k danému typu telefonu (originální nebo kompatibilní). Jak prodloužit životnost baterie: * Nenechávejte zbytečně dlouho plně nabité nebo úplné vybité baterie stát. * Optimálně skladujte záložní baterii v chladu a při tak 40% nabití. * Nevy...

Více informací
od 173 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 210 Kč
Koupit nejlevněji

CELLY Gelskin

Silikonové pouzdro CELLY GELSKIN pro iPhone růžové je vynikající ochranou pro Váš mobilní telefon. Průsvitné silikonové pouzdro pro iPhone je vyrobeno z tenkého silikonu a přesně na míru mobilního telefonu. Silikonové pouzdro pro iPhone je děláno na míru a nezakrývá žádné důležité konektory mobilu. CELLY Gelskin, silikonové pouzdro pro iPhone, růžové Silikonová pouzdra CELLY GELSKIN jsou vynikající ochranou pro Váš přístroj. Jsou vyrobena z tenkého silikonu a přesně na míru daného telefonu. Po...

Více informací
od 41 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus 2

Pouzdro z umělé kůže se zdrhovadlem Contents: • clamp holders • Mini container • 2 pcs. screw driver for slotted grub screws • 2 pcs. screw driver for recessed head screws • hexagon screw driver • IC insertion tool • IC pulling tool • Assembly tweezer • Torque driver T-15 Digitus servisní sada 11 dílů Ean: 4016032065814

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

AKB73615303 / AKB74115502 / AKB73756504 Dálkový ovladač LG originální

32LA620S, 42LA620S, 42LA640S Ovladač je určen pro tyto modely TV LG: 32LA620S, 42LA620S, 42LA640S, 47LA620S, 47LA640S, 50LA620S, 55LA620S, 55LA640S, 60LA620S, 42LA667S, 47LM670S, a další. Přímá originální náhrada za AKB73756504, AKB73615397, AKB73615303, AKB73756523 Dálkový ovladač AKB73615303 LG pro typy TV: 42PM4700, 50PM4700, 50PM670S, 60PM670S, 60PH670S, 50PM680S, 60PM680S, 42LS570S, 32LM620T 42LM620S 42LM620T 42LM660T SMART 3D TV, 32LM620, 32LM660, 37LM620, 42LM620, 42LM640, 42LM660, 42L...