Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 50pa550t

Nalezeno:    11 produktů

LG 49UH6107

49" Televizor LG 49UH6107 Televizor LG 49UH6107 je 49“ SMART televizor s úhlopříčkou 123 cm s rozlišením 4K Ultra HD s podporou technologie IPS 4K. Kromě špičkového obrazu v kvalitě 4K si vaše oblíbené pořady a filmy vychutnáte také s prvotřídním zvukem. Tento televizor společnosti LG se může pochlubit řadou technologií a funkcí pro opravdu dokonalý zážitek při sledování vašich oblíbených filmů. Kromě špičkového obrazu a zvuku určitě oceníte také moderní designové provedení, díky němuž se tele...

Více informací
od 12 599 Kč
Koupit nejlevněji

LG 55LH6047

55" Full HD Smart televizor • rozlišení 1920×1080 pixelů • Triple XD Engine • Picture Wizard II • stereo reproduktory 20 W • Wi-Fi • WiDi • Miracast • DLNA • frekvence 900 Hz PMI • 3× HDMI • 2× USB s možností nahrávání obsahu na externí disky • DVB-T2/C/S2 • prostředí webOS 3.0 • Clear Voice II • prostorový režim zvuku Plus LG 55LH6047 Stylový televizor s nádherným obrazem, chytrými funkcemi a příjemnou cenou. Pokud přesně takový hledáte, máte vyhráno. LG se navíc soustředilo i na kvalitní zv...

Více informací
od 14 699 Kč
Koupit nejlevněji

LG 49UH6207

49" Ultra HD Smart televizor • rozlišení 3840×2160 pixelů • technologie HDR-Pro • 3D-Color-Maping • stereo reproduktory 10 W • Wi-Fi • WiDi • Miracast • MagicZoom • Magic Mobile Connection • DLNA • frekvence 1 200 Hz PMI • 3× HDMI • 1× USB s možností nahrávání obsahu na externí disky • DVB-T2/C/S2 • prostředí webOS 3.0 • zvuk Ultra Surround LG 49UH6207 Udělejte si radost a dopřejte sobě i své rodině to nejlepší díky Ultra HD televizoru. LG navíc přidává i inovované prostředí webOS 3.0 a rozum...

Více informací
od 13 999 Kč
Koupit nejlevněji

LG 49LH6047

49" Full HD Smart televizor • rozlišení 1920×1080 pixelů • Triple XD Engine • Picture Wizard II • stereo reproduktory 20 W • Wi-Fi • WiDi • Miracast • DLNA • frekvence 900 Hz PMI • 3× HDMI • 2× USB s možností nahrávání obsahu na externí disky • DVB-T2/C/S2 • prostředí webOS 3.0 • Clear Voice II • prostorový režim zvuku Plus LG 49LH6047 Stylový televizor s nádherným obrazem, chytrými funkcemi a příjemnou cenou. Pokud přesně takový hledáte, máte vyhráno. LG se navíc soustředilo i na kvalitní zv...

Více informací
od 11 796 Kč
Koupit nejlevněji

LG 49UH661V

Informace o pořadech v hlavním vysílacím čase.* Grafické uživatelské rozhraní systému webOS se může lišit podle konkrétní země. SPECIFIKACE:ZÁKLADNÍ ÚDAJEModelová řada 20163D TV NeCinema 3D NeSmart TV AnoTyp displeje LEDVelikost obrazovky (inch) 49Velikost obrazovky (cm) 123Typ podsvícení Direct LEDDynamické PMI 1200 (100Hz)Rozlišení 3840x2160 pxLokální stmívání NeDRUHY PŘÍJMU SIGNÁLUPříjem digitální TV Ano -- Pozemní - terestriální (DVB-T) DVB-T2 -- Kabelový (DVB-C) Ano -- Satelitní (DVB-S) D...

Více informací
od 15 999 Kč
Koupit nejlevněji

Baterie LG 600

baterie Li-Ion 600 mAh 7 mm stříbrná

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Baterie Samsung N400

Vlastnosti baterií Li-Ion: * Nemá paměťový efekt. * Před prvním použitím baterie doporučuje baterii naformátovat – tj. 3 x plně nabít a vybít do samovolného vypnutí telefonu. * Životnost až 1200 nabíjecích cyklů. * Baterii můžete dobíjet jakoukoliv nabíječkou k danému typu telefonu (originální nebo kompatibilní). Jak prodloužit životnost baterie: * Nenechávejte zbytečně dlouho plně nabité nebo úplné vybité baterie stát. * Optimálně skladujte záložní baterii v chladu a při tak 40% nabití. * Nevy...

Více informací
od 174 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 182 Kč
Koupit nejlevněji

INTEL Core i7-5930K

Popis produktu Intel Core i7-5830K Firmu Intel není třeba příliš představovat. Společnost již několik let vyrábí jedny z nejlepších čipových sad a procesorů na trhu vůbec. Procesor Intel Core i7-5830K je dalším členem rodiny procesorů Intel. Je určen pro základní desky vybavené novým moderním socketem LGA 2011-V3. Procesory nové architektury Haswell-E, do které patří i procesor Intel Core i7-5830K, nabídnou oproti svému předchůdci (procesory s architekturou Haswell) znatelné zvýšení výkonu dík...

Více informací
od 16 975 Kč
Koupit nejlevněji

Intel Core i5-6600

Popis produktu Intel Core i5-6600 Firmu Intel není třeba příliš představovat. Společnost již několik let vyrábí jedny z nejlepších čipových sad a procesorů na trhu vůbec. Tento procesor představuje nejnovější procesory 6. generace s architekturou jádra Skylake. Je určen pro základní desky vybavené novým moderním socketem LGA 1151. Procesory nové architektury Skylake jsou postavené na 14 nm, jednou z mnoha funkcí je nižší spotřeba energie i při vysokém výkonu procesoru, aniž by výkon klesl. ...

Více informací
od 6 271 Kč
Koupit nejlevněji

CELLY ochranná fólie pro 5" displej

* Hlavní parametry: GPS(navigace): Ano * GSM(mobilní telefony): Ne * Další informace: Velikost displeje 5 " · Ochranná fólie CELLY spolehlivě ochrání displej vašeho mobilního telefonu před mechanickým poškozením, prachem, mastnotou a jinými nečistotami. Ochranná fólie CELLY vyniká antireflexní a antistatickou vrstvou, nepoškrábe se a nejsou na něm vidět otisky prstů. Při aplikaci na displej nevznikají vzduchové bubliny. Zároveň zlepšuje odezvu displeje a snižuje o 90% UV záření způsobené odraze...

Více informací
od 48 Kč
Koupit nejlevněji