Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 50pa550c

Nalezeno:    20 produktů

LG LAS550H

Soundbar LAS550H je vhodným doplňkem např. k vaší LG Smart TV, se kterým se hudební či filmové zážitky stanou příjemnějšími a kvalitnějšími. S elegantním a štíhlým stříbrno-šedý designem se dvěma vestavěnými reproduktory a jedním bezdrátovým aktivním subwooferem jej s radostí přijmete do vaši domácnosti. Plných 320 W výkonu zvukově vás posadí do sedačky, nechá vás vychutnávat si filmy, hudbu či hry. Díky 3D Surround Processoru, vytvářejícím prostorový zvuk vás tak naplno vtáhne do děje. Je p...

Více informací
od 4 999 Kč
Koupit nejlevněji

LG 24MB37PM

Popis produktu Monitor LG 24MB37PM Jasný IPS monitor 24MB37PMB od výrobce LG určený pro práci s textem a grafikou. Ergonomický design, LED podsvícení, IPS matice, široké pozorovací úhly, Full HD rozlišení, pivot podstavec a úspora energie je kombinace, kterou splňuje profesionální IPS monitor. Získejte výkonný přístroj s vysokým jasem a IPS panelem pro vysokou kvalitu obrazu. Bohaté barvy, výjimečný design IPS technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoli...

Více informací
od 4 168 Kč
Koupit nejlevněji

LG 55LH545V

55" Televizor LG 55LH545V Televizor LG 55LH545V je 55“ televizor s úhlopříčkou 139 cm s rozlišením FullHD 1920 x 1080. Díky rozlišení Full HD zajišťujícímu ostrý detail a vysoký jas vzniká neuvěřitelný kontrast a realistické barvy, které dodají obrazu na opravdovosti. Kromě skvělého rozlišení FullHD, zajišťuje skvělý obraz televizoru také technologie Triple XD Engine a Picture Wizard III. Pozadu nezůstává ani velmi kvalitní zvukový zážitek, díky technologii Prostorový režim Plus a ClearVoice I...

Více informací
od 13 299 Kč
Koupit nejlevněji

LG 34UC88

Technické parametry* Úhlopříčka: 34" * Rozteč bodů: 0,2325mm * Formát obrazu: Panorama 21:9 * Jas:300 cd/m2 * Kontrast: 1000:1 * Úhel pohledu: 178x178 * sRGB přes 99% * Repro Rozměry a hmotnost* Rozměry: 818x252x448 * Hmotnost: 8,3 kg Ergonomie* VESA standard * Výškově nastavitelný stojan * Naklápění: -5-20 st Vstupy a výstupy* DisplayPort * 2 x USB * 2 x HDMI Speciální vlatnosti* PIP * Game Mode * Black Stabilizer * Flicker Safe * Smart Energy saving * ...

Více informací
od 19 026 Kč
Koupit nejlevněji

LG 34UC98

Model 34UC98 je 34" zakřivený monitor s WQHD IPS displejem s poměrem stran 21:9 Disponuje dvěma konektory Thounderbold, HDMI, USB 3.0 a jedním konektorem Display Port Technické parametry* Úhlopříčka: 34" * Formát obrazu: Panorama 21:9 * Rozteč bodů: 0.2325mm * Typ obrazovky: LCD IPS * Jas: 300 cd/m2 * LED podsvícení * Kontrast: 5M:1 dynamický * Doba odezvy: 5ms * Rozlišení: 3440 x 1440 * Úhel pohledu: 178 x 178 * VESA standard Vstupy a výstupy* DisplayPort * 2 x USB * ...

Více informací
od 21 653 Kč
Koupit nejlevněji

Baterie LG 510

baterie Li-Ion 500 mAh 7 mm modrá

Více informací
od 400 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 194 Kč
Koupit nejlevněji

Asus M50

* Originální akumulátor: NE * Kapacita aku (mAh): 5200 * Určen pro značku: Asus * Napětí akumulátoru (V): 11.1 * Tvar baterie: akumulátorový blok * Typ baterií: Li-Ion akumulátor * Oblast použití AKU: noteboky a PDA A32-M50, A33-M50, 15G10N373800, 90-NED1B2100Y, 90-NED1B2100Y, SQU-706, 07G016C71875, 07G016WC1865, 15G10N373800, 70-NED1B1200Z, 70NED1B1200Z, 90-NED1B1000Y, 90-NED1B2100Y, 90NED1B1000Y, 90NED1B2100Y, 90R-NED2B1000Y, 90RNED2B1000Y ASUS: Pro64VG series, Rozměry výrobku: * Hmotnost (kg...

Více informací
od 709 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 172 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 163 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Intel Xeon E5-2630 v3

Intel Xeon E5-2630v3 / Octa-core 2.40GHz LGA2011 / 20MB cache / 85W Intel® Xeon® E5 v3 procesory jsou konstruovány pro základní desky se socketem LGA1150 a jsou primárně určené pro servery a počítačové nadšence. Vyvíjeny jsou pro tu nejvyšší možnou zátěž a permanentní chod. Ohromí vás jejich maximální výkon a spolehlivost. Řada Haswell Refresh navíc nabízí vyšší výkon a větší prostor k přetaktování, při zachování vysoké stability a nízké spotřeby. Procesor patří do rodiny produktů pro z...

Více informací
od 17 061 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS ROG Gladius

Ergonomická profesionální herní myš s rozlišením 6 400 dpi a možností nastavení odporu stisku tlačítek Vlastnosti produktu: * Ergonomický tvar pro všechny druhy držení v pravé ruce – ideální pro FPS hry * Exkluzivní design patice pro snadný upgrade spínačů; obsahuje 2 další spínače Omron japonské výroby * Samostatné levé a pravé tlačítko; se 2 speciálně vytvořenými, programovatelnými „posuvnými“ tlačítky * Odnímatelný kabel a cestovní kapsa ROG pro uskladnění a přenášení * Integrov...

Více informací
od 2 057 Kč
Koupit nejlevněji

CELLY ochranná fólie pro 5" displej

* Hlavní parametry: GPS(navigace): Ano * GSM(mobilní telefony): Ne * Další informace: Velikost displeje 5 " · Ochranná fólie CELLY spolehlivě ochrání displej vašeho mobilního telefonu před mechanickým poškozením, prachem, mastnotou a jinými nečistotami. Ochranná fólie CELLY vyniká antireflexní a antistatickou vrstvou, nepoškrábe se a nejsou na něm vidět otisky prstů. Při aplikaci na displej nevznikají vzduchové bubliny. Zároveň zlepšuje odezvu displeje a snižuje o 90% UV záření způsobené odraze...

Více informací
od 39 Kč
Koupit nejlevněji

AKASA AK-786 chladič CPU pro AMD s.A (462pin)

AK-786 je vykonný a cenově přijatelný chladič. Při nízké hlučnosti zaručuje vynikající chladící výkon. 6 bodový klip zabezpečuje jednoduchou instalaci a bezpečné přichycení. Je aplikována teplovodivá pasta AK-450. CPU: AMD Athlon XP &a Sempron Socket: A Hraniční výkon [MHz]: 3400 Typ pasivu: Hlink Rozměry pasivu [mm]: 69 x 80 x 43 Rozměry ventilátoru [mm]: 70 x 70 x 15 Typ ložiska: Ball Bearing Typ regulace: - Otáčky (RPM): 3200 Průtok vzduchu [CFM]: 20.0 Úroveň hluku [dBA]: 28.5 Životnost [hod...

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Drape drape

Tato kniha nabízí inspirující nápady a velmi praktické techniky pro každého, kdo se chce dozvědět o technice drape drape, se dvěma složenými vzory na zadní straně.

Více informací
od 605 Kč
Koupit nejlevněji

Nike Graphic Šortky

Nike Grafické Šortky dámské Ideální pro práci ven, Nike Grafické Šortky mají vysokou, stahovací šňůrkou pas pro bezpečné a pohodlné nošení spolu s kruhovými lemů. Dámy šortky mají také kolegiátní stylu logo Nike na stehna teamed s Nike Swoosh níže. > Dámská cvičení šortky > High, elastickou stahovací šňůrkou v pase > Collegiate Nike logo > 100% bavlna > Lze prát v pračce

Více informací
od 180 Kč
Koupit nejlevněji