Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 50pa550c

Nalezeno:    9 produktů

LG LAS550H

Soundbar LAS550H je vhodným doplňkem např. k vaší LG Smart TV, se kterým se hudební či filmové zážitky stanou příjemnějšími a kvalitnějšími. S elegantním a štíhlým stříbrno-šedý designem se dvěma vestavěnými reproduktory a jedním bezdrátovým aktivním subwooferem jej s radostí přijmete do vaši domácnosti. Plných 320 W výkonu zvukově vás posadí do sedačky, nechá vás vychutnávat si filmy, hudbu či hry. Díky 3D Surround Processoru, vytvářejícím prostorový zvuk vás tak naplno vtáhne do děje. Je p...

Více informací
od 5 199 Kč
Koupit nejlevněji

LG 24MB37PM

Popis produktu Monitor LG 24MB37PM Jasný IPS monitor 24MB37PMB od výrobce LG určený pro práci s textem a grafikou. Ergonomický design, LED podsvícení, IPS matice, široké pozorovací úhly, Full HD rozlišení, pivot podstavec a úspora energie je kombinace, kterou splňuje profesionální IPS monitor. Získejte výkonný přístroj s vysokým jasem a IPS panelem pro vysokou kvalitu obrazu. Bohaté barvy, výjimečný design IPS technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoli...

Více informací
od 4 029 Kč
Koupit nejlevněji

Baterie LG 600

baterie Li-Ion 600 mAh 7 mm stříbrná

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 206 Kč
Koupit nejlevněji

CELLY ochranná fólie pro 5" displej

* Hlavní parametry: GPS(navigace): Ano * GSM(mobilní telefony): Ne * Další informace: Velikost displeje 5 " · Ochranná fólie CELLY spolehlivě ochrání displej vašeho mobilního telefonu před mechanickým poškozením, prachem, mastnotou a jinými nečistotami. Ochranná fólie CELLY vyniká antireflexní a antistatickou vrstvou, nepoškrábe se a nejsou na něm vidět otisky prstů. Při aplikaci na displej nevznikají vzduchové bubliny. Zároveň zlepšuje odezvu displeje a snižuje o 90% UV záření způsobené odraze...

Více informací
od 48 Kč
Koupit nejlevněji

CELLY Gelskin

Silikonové pouzdro CELLY GELSKIN pro iPhone růžové je vynikající ochranou pro Váš mobilní telefon. Průsvitné silikonové pouzdro pro iPhone je vyrobeno z tenkého silikonu a přesně na míru mobilního telefonu. Silikonové pouzdro pro iPhone je děláno na míru a nezakrývá žádné důležité konektory mobilu. CELLY Gelskin, silikonové pouzdro pro iPhone, růžové Silikonová pouzdra CELLY GELSKIN jsou vynikající ochranou pro Váš přístroj. Jsou vyrobena z tenkého silikonu a přesně na míru daného telefonu. Po...

Více informací
od 48 Kč
Koupit nejlevněji

OEM aku typ BP-8050(P) stríbrná 7200mAh

Údaje: Napětí: 11,1V Kapacita: 7200mAh/80Wh Typ/model: Li-Ion Barva: stříbrná Rozměry: 206mm x67mm x21mm

Více informací
od 699 Kč
Koupit nejlevněji