Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 50pa450t

Nalezeno:    9 produktů

Panasonic TX-55DS500E

55" Panasonic TX-55DS500E Televizor Panasonic TX-55DS500E je 55“ SMART televizor s úhlopříčkou 139 cm a s rozlišením Full HD 1920 x 1080.  Užijte si skvělou domácí pohodu s televizorem s jasným obrazem a inteligentními funkcemi, které můžete snadno využít pro pobavení sebe nebo své rodiny a známých. Čistý obraz plný detailů Vychutnejte si skvělý obraz po každém zapnutí vašeho televizoru díky rozlišení FullHD. Obrazovka s rozlišením FullHD zcela snadno zvládá výbornou kvalitu zobrazení. Uží...

Více informací
od 14 787 Kč
Koupit nejlevněji

Intel Pentium G4500

Popis produktu Intel Pentium G4500 Firmu Intel není třeba příliš představovat. Společnost již několik let vyrábí jedny z nejlepších čipových sad a procesorů na trhu vůbec. Tento procesor představuje nejnovější procesory 6. generace s architekturou jádra Skylake. Je určen pro základní desky vybavené novým moderním socketem LGA 1151. Procesory nové architektury Skylake jsou postavené na 14 nm, jednou z mnoha funkcí je nižší spotřeba energie i při vysokém výkonu procesoru, aniž by výkon klesl....

Více informací
od 1 628 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 192 Kč
Koupit nejlevněji

Intel Xeon E5-2620v2

Popis produktu Intel přichází s inovovanou řadou serverových procesorů Xeon E ve verzi v2, která přináší především přechod na pokročilejší výrobní proces 22 nm (starší verze 32 nm). Z toho také vyplívá, že se jedná o architekturu známou pod označením Ivy Bridge, v tomto případě Ivy Bridge-EP. Přínosem nové architektury je také podpora rychlejších DDR3 paměťových modulů proti starším modelům Intel Xeon procesorů. Procesor Intel Xeon E5-2620v2 je dalším členem rodiny procesorů Intel, který je po...

Více informací
od 10 568 Kč
Koupit nejlevněji

MSI Interceptor DS B1

* Popis produktu:MYOE028 MSI Interceptor DS B1 GAMING Mouse Typ myši Optická Ergonomická Herní Typ konektoru USB Počet tlačítek 6 Skrolovací kolečko 1 Barva Černá Další vlastnosti Pozlacený konektor 1600 dpi Čistá hmotnost 108 g  

Více informací
od 1 747 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 151 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:



lg 50pa450t    •