Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 50pa450c

Nalezeno:    6 produktů

LG 34UC98

Model 34UC98 je 34" zakřivený monitor s WQHD IPS displejem s poměrem stran 21:9 Disponuje dvěma konektory Thounderbold, HDMI, USB 3.0 a jedním konektorem Display Port Technické parametry* Úhlopříčka: 34" * Formát obrazu: Panorama 21:9 * Rozteč bodů: 0.2325mm * Typ obrazovky: LCD IPS * Jas: 300 cd/m2 * LED podsvícení * Kontrast: 5M:1 dynamický * Doba odezvy: 5ms * Rozlišení: 3440 x 1440 * Úhel pohledu: 178 x 178 * VESA standard Vstupy a výstupy* DisplayPort * 2 x USB * ...

Více informací
od 21 796 Kč
Koupit nejlevněji

LG 55UH6507

55" Televizor LG 55UH6507 Televizor LG 55UH6507 je 55“ SMART televizor s úhlopříčkou 139 cm s rozlišením 4K Ultra HD díky kterému si užijete opravdu kvalitní zpracování obrazu. Kromě špičkového obrazu si vaše oblíbené pořady a filmy vychutnáte i s prvotřídním zvukem. Televizor v sobě kombinuje řadu technologií a funkcí v dokonale stylovém, moderním metalickém designu. Užijte si chvíle pohody s rodinou i přáteli s touto SMART televizí od LG. 4K rozlišení 4K rozlišení, známé také jako Ultra ...

Více informací
od 18 699 Kč
Koupit nejlevněji

LG 49UH6507

49" Televizor LG 49UH6507 Televizor LG 49UH6507 je 49“ SMART televizor s úhlopříčkou 123 cm s rozlišením 4K Ultra HD díky kterému si užijete opravdu kvalitní zpracování obrazu. Kromě špičkového obrazu si vaše oblíbené pořady a filmy vychutnáte i s prvotřídním zvukem. Televizor v sobě kombinuje řadu technologií a funkcí v dokonale stylovém, moderním metalickém designu. Užijte si chvíle pohody s rodinou i přáteli s touto SMART televizí od LG. 4K rozlišení 4K rozlišení, známé také jako Ultra ...

Více informací
od 15 399 Kč
Koupit nejlevněji

LG 24MB37PM

Popis produktu Monitor LG 24MB37PM Jasný IPS monitor 24MB37PMB od výrobce LG určený pro práci s textem a grafikou. Ergonomický design, LED podsvícení, IPS matice, široké pozorovací úhly, Full HD rozlišení, pivot podstavec a úspora energie je kombinace, kterou splňuje profesionální IPS monitor. Získejte výkonný přístroj s vysokým jasem a IPS panelem pro vysokou kvalitu obrazu. Bohaté barvy, výjimečný design IPS technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoli...

Více informací
od 4 176 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 188 Kč
Koupit nejlevněji