Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 50pa450c

Nalezeno:    15 produktů

LG 24MB37PM

Popis produktu Monitor LG 24MB37PM Jasný IPS monitor 24MB37PMB od výrobce LG určený pro práci s textem a grafikou. Ergonomický design, LED podsvícení, IPS matice, široké pozorovací úhly, Full HD rozlišení, pivot podstavec a úspora energie je kombinace, kterou splňuje profesionální IPS monitor. Získejte výkonný přístroj s vysokým jasem a IPS panelem pro vysokou kvalitu obrazu. Bohaté barvy, výjimečný design IPS technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoli...

Více informací
od 4 176 Kč
Koupit nejlevněji

Intel Pentium G4500

Popis produktu Intel Pentium G4500 Firmu Intel není třeba příliš představovat. Společnost již několik let vyrábí jedny z nejlepších čipových sad a procesorů na trhu vůbec. Tento procesor představuje nejnovější procesory 6. generace s architekturou jádra Skylake. Je určen pro základní desky vybavené novým moderním socketem LGA 1151. Procesory nové architektury Skylake jsou postavené na 14 nm, jednou z mnoha funkcí je nižší spotřeba energie i při vysokém výkonu procesoru, aniž by výkon klesl....

Více informací
od 1 617 Kč
Koupit nejlevněji

Panasonic TX-55DS500E

55" Panasonic TX-55DS500E Televizor Panasonic TX-55DS500E je 55“ SMART televizor s úhlopříčkou 139 cm a s rozlišením Full HD 1920 x 1080.  Užijte si skvělou domácí pohodu s televizorem s jasným obrazem a inteligentními funkcemi, které můžete snadno využít pro pobavení sebe nebo své rodiny a známých. Čistý obraz plný detailů Vychutnejte si skvělý obraz po každém zapnutí vašeho televizoru díky rozlišení FullHD. Obrazovka s rozlišením FullHD zcela snadno zvládá výbornou kvalitu zobrazení. Uží...

Více informací
od 15 147 Kč
Koupit nejlevněji

Baterie Samsung N400

Vlastnosti baterií Li-Ion: * Nemá paměťový efekt. * Před prvním použitím baterie doporučuje baterii naformátovat – tj. 3 x plně nabít a vybít do samovolného vypnutí telefonu. * Životnost až 1200 nabíjecích cyklů. * Baterii můžete dobíjet jakoukoliv nabíječkou k danému typu telefonu (originální nebo kompatibilní). Jak prodloužit životnost baterie: * Nenechávejte zbytečně dlouho plně nabité nebo úplné vybité baterie stát. * Optimálně skladujte záložní baterii v chladu a při tak 40% nabití. * Nevy...

Více informací
od 180 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 191 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 193 Kč
Koupit nejlevněji

Panasonic TX-65EX613E

Přejděte na vyšší úroveň obrazu v kvalitě 4K HDR a prvotřídní provedení s TX-65EX613E > Řada EX613 přináší obraz 4K HDR plný života a funkce inteligentní televize. Její flexibilní provedení Switch Design navíc dobře zapadne do každého prostředí. Přesné realistické barvy díky vylepšenému zpracování obrazu Naše technologie 4K HDR využívá veškeré know-how společnosti Panasonic v oblasti kvality zobrazení, a přináší tak krásný, realistický a přesný obraz. my Home Screen 2.0 Nová úvodní...

Více informací
od 29 999 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 210 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS ROG Gladius

Ergonomická profesionální herní myš s rozlišením 6 400 dpi a možností nastavení odporu stisku tlačítek Vlastnosti produktu: * Ergonomický tvar pro všechny druhy držení v pravé ruce – ideální pro FPS hry * Exkluzivní design patice pro snadný upgrade spínačů; obsahuje 2 další spínače Omron japonské výroby * Samostatné levé a pravé tlačítko; se 2 speciálně vytvořenými, programovatelnými „posuvnými“ tlačítky * Odnímatelný kabel a cestovní kapsa ROG pro uskladnění a přenášení * Integrov...

Více informací
od 2 259 Kč
Koupit nejlevněji

CNB tenisky

* Velikost: Dl. vložky * 35: 22 cm * 36: 22,5 cm * 37: 23,5 cm * 38: 24 cm * 39: 24,5 cm * 40: 25 cm * 41: 25,5 cm * tato tabulka představuje přibližné hodnoty Materiál: textil Barva: hnědá Barva: béžová Typ podpatku: bez podpatku Výška podpatku: 0cm - 3cm Typ špičky: plná Sezóna: Jaro/léto Pohlaví: dámské Platforma: 3cm Vložka: textil Příležitost: denní nošení Módní styl: sportovní Zápatí: zabudované Podešev: tvarovaná Typ zapínání: šněrování

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

OEM aku typ BP-8050(P) stríbrná 7200mAh

Údaje: Napětí: 11,1V Kapacita: 7200mAh/80Wh Typ/model: Li-Ion Barva: stříbrná Rozměry: 206mm x67mm x21mm

Více informací
od 548 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

lg 50pa450c    •  benq mu686 dlp    •  lapy profi    •  pracovni stolek pro pc    •  sony xperia e5 ultra pouzdro    •  odrazedlo zelene    •  lg 50ln540v    •  lg 50ln575s    •  lg 50ln575v    •  lg 50lw570s    •  lg 50mp1ma    •  lg 50pa450t    •  lg 50pa550c    •  lg 50pa550t    •  lg 50pa650t    •  lg 50pb560v    •