Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 50pa450c

Nalezeno:    9 produktů

LG 24MB37PM

Popis produktu Monitor LG 24MB37PM Jasný IPS monitor 24MB37PMB od výrobce LG určený pro práci s textem a grafikou. Ergonomický design, LED podsvícení, IPS matice, široké pozorovací úhly, Full HD rozlišení, pivot podstavec a úspora energie je kombinace, kterou splňuje profesionální IPS monitor. Získejte výkonný přístroj s vysokým jasem a IPS panelem pro vysokou kvalitu obrazu. Bohaté barvy, výjimečný design IPS technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoli...

Více informací
od 4 161 Kč
Koupit nejlevněji

Intel Pentium G4500

Popis produktu Intel Pentium G4500 Firmu Intel není třeba příliš představovat. Společnost již několik let vyrábí jedny z nejlepších čipových sad a procesorů na trhu vůbec. Tento procesor představuje nejnovější procesory 6. generace s architekturou jádra Skylake. Je určen pro základní desky vybavené novým moderním socketem LGA 1151. Procesory nové architektury Skylake jsou postavené na 14 nm, jednou z mnoha funkcí je nižší spotřeba energie i při vysokém výkonu procesoru, aniž by výkon klesl....

Více informací
od 1 624 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 194 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 172 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 163 Kč
Koupit nejlevněji