Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 15lc1rb

Nalezeno:    7 produktů

LG 19MB15T

Popis produktu Monitor LG 19MB15T s dotykovým panelem poskytuje flexibilitu a široké možnosti použití. Používá IPS (In plane switching) panel dodávající široké pozorovací úhly a reálný obraz. Je ideální pro použití v prostředí Windows 8, v podnikové sféře či státních institucích. LG 19MB15T má úhlopříčku obrazovky 19" v klasickém poměru stran a doporučené a současně fyzické rozlišení je SXGA 1280 x 1024 bodů. Doba odezvy je 5 ms, jas 250 cd/m2 a kontrast 20 000:1. Tyto vlastnosti spolu s výbor...

Více informací
od 6 005 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 191 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 193 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 165 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 210 Kč
Koupit nejlevněji

Ostatní Case Logic

Elegantní řešení pro každého, kdo hledá efektivní způsob sbalit svou elektroniku i věci každodenní potřeby. Integrovaný oddíl pro 15,6“ notebook, kapsa pro 10,1“ tablet a organizér na elektroniku udržují pořádek a vše je při ruce. Přední kapsa s rychlým přístupem pro věci, které často potřebujete. Integrovaný oddíl pro 15,6“ notebook s kapsou pro 10,1“ tablet Přední kapsa s rychlým přístupem pro věci které často vytahujete ať již je to mobil, průkazka nebo balíček žvýkaček Vnitřní kapsa pro růz...

Více informací
od 342 Kč
Koupit nejlevněji