Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 15lc1rb

Nalezeno:    10 produktů

LG 19MB15T

Popis produktu Monitor LG 19MB15T s dotykovým panelem poskytuje flexibilitu a široké možnosti použití. Používá IPS (In plane switching) panel dodávající široké pozorovací úhly a reálný obraz. Je ideální pro použití v prostředí Windows 8, v podnikové sféře či státních institucích. LG 19MB15T má úhlopříčku obrazovky 19" v klasickém poměru stran a doporučené a současně fyzické rozlišení je SXGA 1280 x 1024 bodů. Doba odezvy je 5 ms, jas 250 cd/m2 a kontrast 20 000:1. Tyto vlastnosti spolu s výbor...

Více informací
od 5 999 Kč
Koupit nejlevněji

LG 60UH6157

60" Televizor LG 60UH6157 Televizor LG 60UH6157 je 60“ SMART televizor s úhlopříčkou 151 cms rozlišením 4K Ultra HD s podporou technologie IPS 4K. Kromě špičkového obrazu v kvalitě 4K si vaše oblíbené pořady a filmy vychutnáte také s prvotřídním zvukem. Tento televizor společnosti LG se může pochlubit řadou technologií a funkcí pro opravdu dokonalý zážitek při sledování vašich oblíbených filmů. Kromě špičkového obrazu a zvuku určitě oceníte také moderní designové provedení, díky němuž se telev...

Více informací
od 27 499 Kč
Koupit nejlevněji

LG 60UH605V

Televize LED s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px). Úhlopříčka 60"/151 cm. SMART TV s OS webOS 3.0. Technologie HDR Pro, 4K Upscaler, Ultra Surround. Frekvence 1200/100 Hz. Typ tuneru DVB-C/T/T2/S/S2. Wi-Fi. Energetická třída A+.

Více informací
od 26 990 Kč
Koupit nejlevněji

LG 60UH6257

60" Ultra HD Smart televizor • rozlišení 3840×2160 pixelů • 3D-Color-Maping • technologie HDR-Pro • MagicZoom • Magic Mobile Connection • stereo reproduktory 20 W • Ultra Surround • Wi-Fi • WiDi • Miracast • frekvence 1 200 Hz PMI • 3× HDMI • 1× USB s možností nahrávání obsahu na externí disky • 1× CI • DVB-T2/C/S2 • prostředí webOS 3.0 LG 60UH6257 Špičkový televizor od LG, který nadchne i náročné diváky kombinací luxusního Ultra HD rozlišení a nadstandardních chytrých funkcí. Stejně skvěle s...

Více informací
od 29 990 Kč
Koupit nejlevněji

LG 60UH7707

Popis produktu * Modelová řada 2016 * 3D TV Ne * Cinema 3D Ne * Smart TV Ano * Typ displeje LED * Velikost obrazovky (inch) 60 * Velikost obrazovky (cm) 151 * Typ podsvícení EDGE LED * Dynamické PMI 2500 (200Hz) * Rozlišení 3840x2160 px * Lokální stmívání Ano * Druhy příjmu signálu * Příjem digitální TV Ano * -- Pozemní - terestriální (DVB-T) DVB-T2 * -- Kabelový (DVB-C) Ano * -- Satelitní (DVB-S) DVB-S2 * Obraz * HDR Ano * HEVC (H.265 kodek) /4K Upscaler Ano / Ano * Mag...

Více informací
od 38 999 Kč
Koupit nejlevněji

LG 60UH8507

Informace o pořadech v hlavním vysílacím čase. * Grafické uživatelské rozhraní systému webOS se může lišit podle konkrétní země.Magic ZoomMagic Zoom dokáže zvětšit záběry přímo při sledování. Stisknutím tlačítka Zoom na dálkovém ovládání lze zvětšit scénu pro prohlížení detailů.Magic Mobile ConnectionMagic Mobile Connection umožňuje divákům snadno si vychutnat obsah jejich chytrého telefonu v televizi. Pomocí Wi-Fi připojení si mohou pouštět hudbu a video aplikace na velké obrazovce.SPECIFIKAC...

Více informací
od 44 900 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 184 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 206 Kč
Koupit nejlevněji

Asus M50

* Originální akumulátor: NE * Kapacita aku (mAh): 5200 * Určen pro značku: Asus * Napětí akumulátoru (V): 11.1 * Tvar baterie: akumulátorový blok * Typ baterií: Li-Ion akumulátor * Oblast použití AKU: noteboky a PDA A32-M50, A33-M50, 15G10N373800, 90-NED1B2100Y, 90-NED1B2100Y, SQU-706, 07G016C71875, 07G016WC1865, 15G10N373800, 70-NED1B1200Z, 70NED1B1200Z, 90-NED1B1000Y, 90-NED1B2100Y, 90NED1B1000Y, 90NED1B2100Y, 90R-NED2B1000Y, 90RNED2B1000Y ASUS: Pro64VG series, Rozměry výrobku: * Hmotnost (kg...

Více informací
od 717 Kč
Koupit nejlevněji

Asus M5

* Originální akumulátor: NE * Kapacita aku (mAh): 4600 * Určen pro značku: Asus * Napětí akumulátoru (V): 11.1 * Tvar baterie: akumulátorový blok * Typ baterií: Li-Ion akumulátor * Oblast použití AKU: noteboky a PDA M5000NP Series, M5000 Series, M5200N Series, M52N, M5600N, M5N, M5 Series, S5000 Series, S5200Ne, S5200N Series, S52N, S5N, S5Ne, W5000A Series, W5600A, W5A Rozměry výrobku: * Hmotnost (kg): * Výška (cm): * Šířka (cm): * Hloubka (cm): Rozměry balení: * Hmotnost (kg): 1.000 * Výška (...

Více informací
od 889 Kč
Koupit nejlevněji