Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lezecka stena

Nalezeno:    6 produktů

Hračka křeček lezecká stěna 12cm KAR 1ks

Hračka křeček lezecká stěna 12cm KAR - je krásná a bezpečná hračka pro křečky a myšky - dřevěná lezecká stěna se špalíčky a domečkem. Rozšíří aktivní vyžití v kleci. Součástí je i materiál na pelíšek. Rozměry: 12 cm.

Hračka křeček lezecká stěna dřevo 12cm KAR

Hračka křeček lezecká stěna dřevo 12cm KAR, Hračka křeček lezecká stěna KAR je krásná a bezpečná hračka pro křečky a myšky, která kombinuje zábavu s fyzickou aktivitou. Hračka obsahuje lezeckou stěnu se špalíčky a domeček. Součástí je i materiál na pelí

Hračka křeček lezecká stěna dřevo 12cm KAR

Wonderland hračka pro aktivní zábavu z pravého dřeva.

Hračka křeček lezecká stěna 12cm KAR 1ks

Wonderland hračka pro aktivní zábavu z pravého dřeva.

Dřevěné hřiště BIRGER 36x33x26 cm

Dřevěné hřiště BIRGER 36x33x26 cm Zábavné hřiště pro malé hlodavce, které nabídne spoustu možností k prolézání a šplhání. Na boku věže je lezecká stěna. Hřiště má dvě patra k obývání. Součástí je visutý most a věž se žebříkem.

Dětské hřiště Bridge 1AXLX

Velká robustní sestava, která je vhodná pro větší hřiště a MŠ. Cena celé sestavy se zobrazí po zakliknutí 2 ks skluzavek. Součástí sestavy je dvakrát lezecká stěna, tři věže z toho jedna zastřešená a celá sestava je dopněna žebříkem určeným k ručkování. Jako dopadová plocha je dostačující udržovaný trávník.Skluzavka je za příplatek.