Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Les petits bonbons

Nalezeno:    8 produktů

Les Petits Bonbons - Tickle Me Tickler

Lechtejte svého milence na celém těle. Jemný dotek peříček Vás zavede do zcela nových světů požitků. Lechtátko má rukojeť ovinutou saténovou stužkou.

Les Petits Bonbons - Good Vibrations Bullet

Projíždějte tímto malým vibrátorem po těle Vašeho partnera a objevte svět nových vjemů. Jeho silné vibrace Vám zaručí hodiny potěšení.

Les Petits Bonbons - Silky Sensual Handcuffs

Dva měkké popruhy, které skrývají překvapivé tajemství. Převlečením konce přes díru získáte silná, ale přesto příjemně jemná pouta na zápěstí. Každý popruh cca 70 cm x 5 cm.

Les Petits Bonbons - Blind Passion Mask

Saténová maska na oči. Materiál: 100% polyester.

Les Petits Bonbons - Lucky Love Dice

Nekonečné možnosti pro Vaše hry. Tři kostky, které určí, co se bude dít. Kostky určují části těla, kde se to má stát a co se má dělat. Hoďte kostkami a užívejte si. Otazník nechává prostor pro Vaši fantazii.

Les Petits Bonbons - Rose Petal Explosion

Chcete-li připravit romantickou atmosféru, použijte růžové lístky. Svůdný způsob, jak proměnit Váš dům v nečekané překvapení. Balení obsahuje 100 ks parfémovaných lístků.

Les Petits Bonbons - Sensations Massage Candle

Bohatá směs rostlinných olejů ve formě svíčky. Vychutnejte si její teplé světlo, pokud čekáte, až roztaje. Následně oleje, jenž budou jen mírně teplejší než tělo, použijte pro masáž, tělo zůstane hezky voňavé.

Les Petits Bonbons Tickle Me Tickler ep/e21776

Lechtání, hlazení a jemný dotek rozhodně patří k technikám, které dokážou vzbudit vášeň. Proto by ve vaší výbavě pro erotické hrátky neměla chybět tahle smyslná pomůcka určená k nejjemnějším dotekům na těle partnera či partnerky. Dodáváno v elegantním balení, černá barva.Připoutejte svou polovičku pouty o postel a elegantní smyslná hra burcující vášeň na obou stranách může začít…