Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lek na bolest zubu

Nalezeno:    196 produktů

NALGESIN S 275 mg 30 potahovaných tablet

Lék na bolest hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační bolesti a bolesti spojené s nachlazením. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje naproxen.

DULCIA natural Sérum na zuby Dulcia

zlepšuje celkové zdraví chrupu i ústní dutiny bojuje proti zubnímu kazu má antivirový a antibakteriální účinek perfektní bělicí účinek potlačují různé infekce v ústech, krvácení dásní, paradontózu, zubní kaz, bolesti zubů, afty, záněty ... dezinfikuje celou ústní dutinu vhodné i pro děti od 7 let Aplikace: Sérum na zuby Dulcia aplikujte 3-4 krát týdně. Ostatní dny používejte přírodní nebo bio pasty na zuby. Návod na použití: Malou lžičkou, nebo špachtličkou nanést malé množství pasty na zubní k...

MUELLER Ice Bag, sáček na led

Speciální textilní sáček bez latexu na led či studenou vodu. Šikovná pomůcka na chladovou terapii. Příjemný sáček s hrdlem širokým 7,5 cm na drcený led nebo kostky ledu. Snadná aplikace na všechny části těla díky skládané struktuře sáčku na led. Tuto p...

Nobilis Tilia Masážní olej na zoubky Jakoubek 10 ml

Olej na zoubky Nobilis Tilia ulevuje od bolesti a mírní případné záněty při růstu mléčných zoubků. Obsažené éterické oleje působí protizánětlivě, mírní bolest při prořezávání zubů a zároveň mají zklidňující účinky. Výborným pomocníkem proti vzniku zánětů je olej z heřmánku římského a levandule, které navíc rozbolavělé dásně zklidňují. Levandulový olej má výborné protizánětlivé a antiseptické účinky, ulevuje od bolesti a současně chrání ústní dutinu před vznikem zánětu. Stejné pozitivní účinky ...

Vitabalans OY, Hämeenlinna | Dicuno 25mg tbl.30

Nesteroidní protizánětlivý lék (NSAID). Má protizánětlivé, analgetické a horečku snižující účinky. Používá se k symptomatické léčbě akutní mírné a středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, menstruační bolesti, bolesti zubů, horečka a bolesti svalů.

Saridon, por.tbl.nob.(10x)

Čtěte pečlivě příbalovou informaci! Saridon® je lék k vnitřnímu užití. Analgetikum s rychlým nástupem účinku, které je určeno speciálně na bolest hlavy. Bolest zmírní již 15 minut po užití. Obsahuje vyváženou kombinaci 3 účinných látek.

Saridon, por.tbl.nob.(20x)

Analgetikum s rychlým nástupem účinku, které je určeno speciálně na bolest hlavy. Bolest zmírní již 15 minut po užití. Obsahuje vyváženou kombinaci 3 účinných látek. Čtěte pečlivě příbalovou informaci! Saridon® je lék k vnitřnímu užití.

Valetol por.tbl.nob.12

Analgetikum s obsahem propyfenazonu, kofeinu a paracetamolu. Na bolest zubů a hlavy, menstruační bolesti a na snížení horečky.

Elmex Zubní pasta Sensitive Professional 75 ml

Zubní pasta Sensitive byla vyvinuta speciálně pro péči, na silnou bolest citlivých zubů. Při každodenním čistění zubů dvakrát denně dochází ke snížení citlivosti již po 1 týdnu.

Elmex Zubní pasta Sensitive Professional 75 ml

Zubní pasta Sensitive byla vyvinuta speciálně pro péči, na silnou bolest citlivých zubů. Při každodenním čistění zubů dvakrát denně dochází ke snížení citlivosti již po 1 týdnu.

Elmex Zubní pasta Sensitive Professional 75 ml

Zubní pasta Sensitive byla vyvinuta speciálně pro péči, na silnou bolest citlivých zubů. Při každodenním čistění zubů dvakrát denně dochází ke snížení citlivosti již po 1 týdnu.

Elmex Zubní pasta Sensitive Professional 75 ml

Zubní pasta Sensitive byla vyvinuta speciálně pro péči, na silnou bolest citlivých zubů. Při každodenním čistění zubů dvakrát denně dochází ke snížení citlivosti již po 1 týdnu.

Elmex Zubní pasta Sensitive Professional 75 ml

Zubní pasta Sensitive byla vyvinuta speciálně pro péči, na silnou bolest citlivých zubů. Při každodenním čistění zubů dvakrát denně dochází ke snížení citlivosti již po 1 týdnu.

3M Nexcare ColdHot Mini 11 x 12 cm

Malý gelový obklad v textilním obalu, pro svou velikost ideální na obličej (bolest zubů, hlavy). Pro opakované použití.

Lacalut Aktiv zubní kartáček měkký 1ks

Zubní kartáček pro jemné a důkladné čištění zubů citlivých na bolest a obnažené zubní krčky. Barva dle aktuální nabídky.

AKH Coffea Cruda tbl.60

Pomáhá jako lék na bolest pro lidi euforické, přecitlivělé a povznešené, při problémech se soustředěním a při poruchách pozornosti, při pocitu silně bušícího srdce vyvolaného emocemi, proti neurologickým bolestem, které se zhorší vlivem emocí.

Vesmír v nás III.díl - Michal Burda

Ve třetím díle svého rozhovoru se čtenáři s podtitulem Obecný lék na bolest a utrpení jednotlivce i světa Michal Burda pokračuje v seznámení s vesmírnými zákonitostmi a Cestě za životem ve zdraví a r

ASPIRIN C šumivé tablety 20 kusů

Na chřipku a nachlazení. Snižuje horečku a tlumí bolest. Rychlý nástup účinku. Vitamin C posiluje imunitu. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití.

ASPIRIN C šumivé tablety 10 kusů

Na chřipku a nachlazení. Snižuje horečku a tlumí bolest. Rychlý nástup účinku. Vitamin C posiluje imunitu. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití.

Vesmír v nás III.díl - Michal Burda

Ve třetím díle svého rozhovoru se čtenáři s podtitulem Obecný lék na bolest a utrpení jednotlivce i světa Michal Burda pokračuje v seznámení s vesmírnými zákonitostmi a Cestě za životem ve zdraví a r

Elmex Sensitive Professional zubní pasta 75ml

Zubní pasta Sensitive byla vyvinuta speciálně pro péči, na silnou bolest citlivých zubů. Při každodenním čistění zubů dvakrát denně dochází ke snížení citlivosti již po 1 týdnu.; Aktivní látky: unikátní patentovaná Pro Argin technologie je založena

Sensodyne Repair & Protect Whitening 75ml

Klinicky ověřená úleva od bolesti a každodenní ochrana citlivých zubů. Sensodyne Repair & Protect Whitening je revoluční zubní pasta, která dokáže opravit oslabená místa na zubech. Využívá vyspělou technologii NovaMin®, která vyhledá a opraví místa, odkud někdy vystřeluje ostrá, bodavá bolest.

Vesmír v nás III.díl - Žena třetího tisíciletí - Michal Burd...

Ve třetím díle svého rozhovoru se čtenáři s podtitulem Obecný lék na bolest a utrpení jednotlivce i světa Michal Burda pokračuje v seznámení s vesmírnými zákonitostmi a Cestě za životem ve zdraví a radosti. Opět oslovuje Ženu, ale jako tvořivý a láskou nadaný princip v nás, jemuž se v novém tisíciletí otevírají netušené obzory.

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg kapsle 10x400mg

APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Rychlý nástup účinku. Přípravek Apo-Ibuprofen 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Apo-Ibuprofen 400mg užívá při hor...

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg kapsle 20x400mg

APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Rychlý nástup účinku. Přípravek Apo-Ibuprofen 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Apo-Ibuprofen 400mg užívá při hor...

Ibalgin 400 tablety 48x400mg

Ibalgin 400mg 48 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibalgin rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibalgin 400 se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibalgin 400 užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocnění...

Nurofen Rapid 400mg kapsle 10x400mg

Nurofen Rapid 400mg 10 kapslí Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Rychlý nástup účinku. Přípravek Nurofen Rapid se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Nurofen Rapid užívá při horečnatých stavech při chřip...

Nurofen 400 mg 24 tablet

Nurofen 400mg Forte 24 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Nurofen 400mg Forte se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Nurofen 400mg Forte užívá při horečnatých stavech při chřipkových one...

Nurofen 200mg tablety 24x200mg

Nurofen 200mg 24 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Nurofen 200mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Nurofen 200mg užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako d...

Ibumax 400mg tablety 30x400mg

Ibumax 400mg 30 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibumax 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibumax 400mg užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a j...

Ibumax 400mg tablety 100x400mg

Ibumax 400mg 100 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibumax 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibumax 400mg užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a ...

Apo-Ibuprofen 400mg tablety 30x400mg

APO-IBUPROFEN 400 MG Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Apo-Ibuprofen 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Apo-Ibuprofen 400mg užívá při horečnatých stavech při chřipko...

Apo-Ibuprofen 400mg tablety 100x400mg

APO-IBUPROFEN 400 MG Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Apo-Ibuprofen 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Apo-Ibuprofen 400mg užívá při horečnatých stavech při chřipk...

Ibalgin 200 tablety 24x200mg

Ibalgin 200mg 24 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibalgin rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibalgin 200 se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibalgin 200 užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocnění...

Ibalgin 400 tablety 100x400mg

Ibalgin 400mg 100 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibalgin rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibalgin 400 se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibalgin 400 užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocněn...

Ibalgin Rapid tablety 12x400mg

Ibalgin Rapid 400mg 12 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibalgin Rapid 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Má rychlý nástup účinku., Dále se Ibalgin Rapid 400mg užívá při horečn...

Ibalgin 400 tablety 24x400mg

Ibalgin 400mg 24 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibalgin rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibalgin 400 se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibalgin 400 užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocnění...

Ibalgin 400 tablety 36x400mg

Ibalgin 400mg 36 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibalgin rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibalgin 400 se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibalgin 400 užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocnění...

Zubní pasta ELMEX Sensitive Professional 75 ml (8718951025998)

Zubní pasta na citlivé zuby  Trápí vás bolesti citlivých zubů? Vyzkoušejte zubní pastu Elmex Sensitive Professional, která byla vyvinuta tak, aby přinášela okamžitou a dlouhotrvající úlevu od bolesti citlivých zubů. PRO-ARGIN technologie zaceluje dentinové tubuly, které vedou k nervovým zakončením, a tím blokuje bolest. Pravidelným používáním přispějete k vytvoření ochranné bariéry, která chrání před přecitlivělostí zubů.Objem: 75 mlKlíčové vlastnostiUnikátní technologie PRO-ARG...

Nurofen pro děti čípky 60mg 10 čípků

CO JE PŘÍPRAVEK NUROFEN PRO DĚTI ČÍPKY 60 mg A K ČEMU SE POUŽÍVÁ? Přípravek Nurofen pro děti čípky 60 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tlumí bolest, snižuje horečku a působí protizánětlivě (nesteroidní antiflogistikum/ analgetikum). Přípravek Nurofen pro děti čípky 60 mg se používá: ke zmírnění mírných až středně silných bolestí jako jsou bolesti hlavy, bolesti zubů, bolesti uší, bolesti v krku, bolesti při prořezávání zubů, pooperační bolesti a bolesti při zranění měkkých tkání; při ...