Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lego friends olivia a kocka

Nalezeno:    9 produktů

LEGO® Friends 41307 Olivia a tvůrčí laboratoř

Společně s Olivií pracuj na výrobě nových robotů! Prostuduj plán a začni stavět s pomocí všech nářadí. Robot Zobo bude mít společnost v robotce Zuzu a malém robotu Zobitovi. Vlož roboty do nabíjecích stanic, ať jsou připraveni k další práci. Počet dílků: 91 Stavebnice LEGO® vyrábí rodinná dánská společnost LEGO® Group. Kostičky LEGO® jsou stálobarevné, dobře se skládají a jsou prakticky nezničitelné. LEGO® nabízí dlouhé hodiny zábavného stavění a pozorování, jak se utváří fantazie V...

Lego LEGO Friends 41307 Olivia a tvůrčí laboratoř

LEGO Friends 41307 Olivia a tvůrčí laboratoř LEGO Friends - Olivia a tvůrčí laboratoř je kreativní sada pro mladé dívky, které mají rádi seriál Friends. Pomoz Olivii vytvořit rodinu robotů pro Zoba.LEGO Friends Oliviina tvůrčí laboratoř je místem, kde Olivie vyrábí všechny své vynálezy! Je zde pracovní stů...

LEGO Friends - Olivia a tvůrčí laboratoř 41307 - 41307

Pracuj v Oliviině laboratoři a pomoz jí vynaleznout nové roboty! Pečlivě si prohlédni plán na jejím výtvarnickém prkně, a potom použij všechno nářadí a začni stavět.

Lego Friends - Olivia

Dopřejte si opravdu originální klíčenku s puncem kvality značky LEGO. Zaujměte na první pohled a pobavte své přátele nápaditostí a smyslem pro humor. Příjemným bonusem pak je možnost rozsvícení LED světla, které vám pomůže při mnoha různých příležitostech.

LEGO® Friends Úložný box veľkosť 3 fialový

LEGO® Friends Úložný box veľkosť3 fialovýPopis:Snívajte vo veľkom s kockami LEGO Storage. Úložný box LEGO nie je lenobyčajný obal! Je to tiež obria LEGO® kocka, ktorú môžete pripojiťk ostatným a vytvárať tak obrovské výtvory!Zdvihnite hornú časť kocky a odhaľte úložný priestor pre hračky,topánky, hry alebo knihy. Mixujte a spájajte rôzne veľkosti týchtomodulárnych tehál na základe vašich potrieb a priestoru.

LEGO® Friends Úložný box veľkosť 4 fialový

LEGO® Friends Úložný box veľkosť4 fialovýPopis:Náš najväčší LEGO úložný box na vás urobí obrovský dojem, akchcete, aby vaše veci boli upratané a zábavné. Nie je to totiž len obal, jeto aj funkčná LEGO kocka, s ktorou môžete stavať!Zdvihnite hornú časť a odhaľte úložný priestor na hračky, knihy atd.Mixujte a pridávajte rôzne veľkosti týchto modulárnych tehál podľavašich potrieb a veľkosti priestoru.

LEGO Friends Ahoj, městečko Heartlake!

, Městečko Heartlake skrývá spoustu míst, kde se Andrea, Mia, Ema, Stephanie a Olivia mohou věnovat svým koníčkům, hrát si s mazlíčky a trávit společně čas. Přečti si o tom, co holky baví, mrkni na roztomilý komiks, vyřeš úkoly a aktivity a zjisti, co je v městečku Heartlake nového. Druh sortimentu : Kniha, LEGO Friends Ahoj, městečko Heartlake!, Jazyk : Čeština, Počet stran : 32

Lego Friends Ahoj, městečko Heartlake! - kol.

Ministavebnice s pejskem zdarma! Městečko Heartlake skrývá spoustu míst, kde se Andrea, Mia, Ema, Stephanie a Olivia mohou věnovat svým koníčkům, hrát si s mazlíčky a trávit společně čas.

LEGO® Friends Ahoj, městečko Heartlake! | kolektiv

Městečko Heartlake skrývá spoustu míst, kde se Andrea, Mia, Ema, Stephanie a Olivia mohou věnovat svým koníčkům, hrát si s mazlíčky a trávit společně čas. Přečti si o tom, co holky baví, mrkni na roztomilý komiks, vyřeš úkoly a aktivity a zjisti, co je v městečku Heartlake nového.