Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lego bugina do dzungle 70755

Nalezeno:    8 produktů

Stavebnice LEGO® City 60156 Bugina do džungle

Dětská stavebnice LEGO® - LEGO® Bugina do džungle. Stavebnice pro děti od 5 do 12 let. Kostičky LEGO® jsou stálobarevné, dobře se skládají a jsou prakticky nezničitelné. Rozvíjí psychickou i fyzickou odolnost dítěte.

LEGO City 60156 Bugina do džungle

Naskoč do buginy a vydej se na dobrodružství v tajemné džungli LEGO City. Popadni mačetu, prosekej se porostem a uvidíš, co všechno můžeš objevit... jen dej pozor na obřího pavouka.Součástí stavebnice Bugina do džungle je kabina pro minifigurku a v zadní části prostor pro mačetu a dalekohled, navíc sestavitelná socha se skrytým diamantem, pohyblivý list a figurka červeného pavouka. Součástí je dále minifigurka průzkumníka a figurka pavouka.Sháníte návod pro LEGO 60156...

LEGO City 60156 Bugina do džungle

Naskoč do buginy a vydej se na dobrodružství v tajemné džungli LEGO® City! Popadni mačetu, prosekej se porostem a uvidíš, co všechno můžeš objevit... jen dej pozor na obřího pavouka!

Lego City 60156 Bugina do džungle

Naskoč do buginy a vydej se na dobrodružství v tajemné džungli LEGO® City! Popadni mačetu, prosekej se porostem a uvidíš, co všechno můžeš objevit… jen dej pozor na obřího pavouka!

LEGO® City 60156 Bugina do džungle

LEGO® City 60156 Bugina dodžunglePopis:Vydej se prozkoumat tajuplnou džungli od LEGO® City v této parádníbugině. Sada obsahuje sochu s pohyblivým listem a skrytý diamant, navícfigurku pavouka a minifigurku.Vyraz na průzkum divoké džungle od LEGO® Cityv Bugině do džungle.Součástí je kabina pro minifigurku a v zadní části prostor pro mačetua dalekohled, navíc sestavitelná socha se skrytým diamantem, pohyblivý lista figurka červeného pavouka. Součástí je minifigurka.Rozměry balení a specifikace:So...