Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Led semafor

Nalezeno:    3 produkty

My World LED Semafor

Semafor na baterie s LED světly. Barva světla se přepíná buď tlačítkem nebo automaticky po uplynutí 7 sekund. Výška semaforu 12 cm.Řada My World to jsou dokonale propracované vláčkové sety na baterie s IRC ovládáním. V pozadí nezůstávají ani na doplňky. Sety lze vzájemně kombinovat. Vlak jezdí nejen na kolejích, ale i na rovné, hladké ploše. Řada vlakových setů My World je vhodná pro děti již od 3 let.

Velleman MK131 Semafor s 12 LED Stavebnice

*Termín naskladnění: 6. týden roku 2017* Semafor se čtyřmi směry signalizace. 12 LED, nastavitelné zpoždění. Vhodné pro použití například u modelů železnic atd.. Napájení: 9V baterie (není součástí balení) Spotřeba: 15mA Hlavní vypínač. Rozměry: 50x35x115mm

MAX 1 BLIKAČKA ZADNÍ PANTHER USB 5 LED

blikačka MAX1 Panther USB 5LED zadní Superlehká multifunkční blikačka MAX1 Panther s 5ti LED. Díky systému uchycení pomocí gumiček možnost montáže na kolo, hůlky, kočárek, apod. - Viditelnost až 600m - Voděodolná - USB dobíjení (napájecí kabel součástí balení) - Hmotnost pouze 15g - funkce: blikání, svícení, semafor, rychlé blikání, off - rozměry blikačky: 7,3cmx2,1cmx2cm (vxšxh)

Podobné fráze: