Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Led cajove svicky

Nalezeno:    6 produktů

VIVANCO V-37689, Čajové sviečky

LED čajové svíčky VIVANCO V-37689, bez plamene a kouře. Teplé žluto-oranžové světlo, blikáním imituje skutečný plamen. Tlačítko zapnutí / vypnutí na spodní straně svíčky. Napájení na knoflíkovou baterii CR2032 (v balení). Provozní doba cca 100 hodin. Balení obsahuje 4 ks LED svíček.

LED Joi

JOI LED lampa na čajovou svíčku je unikátní kanadská termoelektrická lampa, která díky patentované technologii Peltierova článku, umožňuje pohánět teplem čajové svíčky 8 LED diod. Díky této technologii Vám jedna čajová svíčka zajistí svítivost až neuvěřitelných 70 lumenů - což je stejné jako 18 čajových svíček najednou. JOI lampička na čajovou svíčku je jedinečným řešením pro venkovní osvětlení, bez nutnosti elektrické energie. Stříška je výsuvná na teleskopických ramenech a lze ji nastavit ta...

MiPow Playbulb Candle chytrá LED Bluetooth svíčka - MP-BTL300

Chytrá LED svíčka jako bezpečná náhrada klasické čajové svíčky – svítí, voní, nepálí a můžete ji sfouknout. Volně stažitelná aplikace pro iOS a Android k ovládání intenzity a barvy světla, bezdrátové připojení Bluetooh 4.0 SMART, napájení 3x AA baterie s výdrží až 2 měsíce při využití 4 hodiny denně.

Eglo EGLO 51693 - LED Svíčka/stolní lampa 1xLED/0,2W/9V EG51693

Do lampičky se používají čajové svíčky, které lze po dohoření jednodušše vyměnit. Svítidlo obsahuje LED diodu, která svítí různými barvami, které se mění. Diodu lze vypnout. Lampička je vyrobena z vosku a je k nerozeznání od klasické svíčky. Svítí celý její povrch, protože led dioda je uvnitř svíčky. Lampička je napájena 9V baterií, která je součástí svítidla a její výměna je velmi snadná.

Eglo EGLO 51699 - LED Svíčka/stolní lampa 1xLED/0,2W/9V EG51699

Do lampičky se používají čajové svíčky, které lze po dohoření jednodušše vyměnit. Svítidlo obsahuje LED diodu, která svítí pastelovými barvami, červená, žlutá, modrá, zelená, které se plynule mění. Diodu lze vypnout a tehdy se stává z lampičky normální svíčka. Lampička je vyrobena celá z vosku a je k nerozeznání od normální svíčky. Svítí celý její povrch, protože LED-zdroj je uvnitř svíčky. Vše napájí 9V baterie, která je součástí lampičky a lze ji jednodušše vyměnit....

Sada 8 čajových svíček

Sada 8 čajových svíček zlaté barvy. Vypadají jako opravdové z vosku, ale na místo knotu mají LED světlo, které připomíná plamínek. Jsou vyrobené z plastu. Ve spodní části mají vypínač ON/OFF. Napájení na knoflíkové baterie (součástí balení). Rozměry: 5 čajových svíček cca Ø 3,8x3,8v + 3 čajové svíčky cca Ø 3,8x5,7v cm.