Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lavor sprinter

Nalezeno:    5 produktů

LAVOR Sprinter 5 l

Podlahový mycí stroj LAVOR Sprinter - AKCE - 5 l chemie zdarma Malý podlahový mycí automat vhodný pro byty, domy, malé garáže, autosalony, malé obchody a sklady, dílny. Nejnižší cena za mycí automat na trhu. Velmi jednoduchá obsluha a manipulace. Stroj se vejde opravdu všude mezi vaše regály, stoly a uličky. Možno dokoupit příslušenství na oživení koberců skládající se z měkého kartáče a plastových sacích lišt. * Robustní konstrukce z odolných materiálů. * Konstantní přítlak na kartáč...

Více informací
od 20 085 Kč
Koupit nejlevněji

LAVOR Kartáč mycí pro mycí stroj Sprinter

Kartáč mycí pro mycí stroj Lavor Sprinter Kartáč mycí pro mycí stroj Lavor Sprinter - kartáč na mytí podlahy pro stroje Sprinter a Crystal Lavor

Více informací
od 1 179 Kč
Koupit nejlevněji

LAVOR Kartáč na koberce pro mycí stroj Sprinter

Kartáč na koberce pro mycí stroj Lavor Sprinter Kartáč na koberce pro mycí stroj Lavor Sprinter - kartáč na koberce pro stroje Sprinter a Crystal Lavor . Nutno kombinovat se sací lištou na koberce.

Více informací
od 846 Kč
Koupit nejlevněji

LAVOR Kit sací lišta Sprinter gumová na podlahy

Kit sací lišta Sprinter gumová na podlahy Kit sací lišta Sprinter gumová na podlahy - sací lišta s gumou pro stroje Sprinter a Crystal Lavor na pevné podlahy. Cena je za 1 pár.

Více informací
od 1 088 Kč
Koupit nejlevněji

LAVOR Kit sací lišta Sprinter ová na koberce

Kit sací lišta Sprinter plastová na koberce Kit sací lišta Sprinter plastová na koberce - sací lišta s plastem pro stroje Sprinter a Crystal Lavor na koberce. Cena je za sadu. Nutno kombinovat s kartáčem na koberce.

Více informací
od 963 Kč
Koupit nejlevněji