Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lanca stolni lampa e14 1x40w

Nalezeno:    19 produktů

Prezent Prezent 26008

Prezent 26008 Joker stolní lampa Parametry: Patice - E14 Max. Příkon - 1x40W Napájení - 230V Výška - 430mm Šířka - 150mm Materiál - kov, plast Barva - modrá, černá, šedá Zdroj součástí balení - ne

PAULMANN P 77029 + 5 let záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu max. 1x40W. Variabilní stolní lampa k lokálnímu osvětlení, sloužící zároveň, jako příjemný doplněk interiéru. Hlavním materiálem svítidla je kov. Standardní patice E14 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky.

EGLO EG81264 + 3 roky záruka ZDARMA!

Naprostou výhodou patice E14 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Stolní lampa na klip s jednoduchou, ale praktickou konstrukcí na váš stůl. Ocel a plast jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. 1X40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.

EGLO EG85861 + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 1X40W. Variabilní stolní lampa k lokálnímu osvětlení, sloužící zároveň, jako příjemný doplněk interiéru. Ve svítidle EGLO 85861 s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: litý kov.

EGLO EG90904 + 3 roky záruka ZDARMA!

Variabilní stolní lampa k lokálnímu osvětlení, sloužící zároveň, jako příjemný doplněk interiéru. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 1X40W. ocel je většinovým materiálem tohoto svítidla. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Naprostou výhodou patice E14 je možnost použití zářivky i LED zdroje.

EGLO EG91007 + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 1X40W. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: ocel. Variabilní stolní lampa k lokálnímu osvětlení, sloužící zároveň, jako příjemný doplněk interiéru. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Ve svítidle, díky patici E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku.

EGLO EG93045 + 3 roky záruka ZDARMA!

Díky standardní patici E14 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. Variabilní stolní lampa k lokálnímu osvětlení, sloužící zároveň, jako příjemný doplněk interiéru. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 1X40W. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: keramika.

PAULMANN P 77032 + 5 let záruka ZDARMA!

Stolní lampa do interiéru pro navození doplňkového osvětlení i jako praktický pomocník při čtení knihy. V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je sklo. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu max. 1x40W. Ve svítidle, díky patici E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku.

PAULMANN P 79390 + 5 let záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - max. 1x40W. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: dřevo. Variabilní stolní lampa k lokálnímu osvětlení, sloužící zároveň, jako příjemný doplněk interiéru. Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E14.

MASSIVE MA088150 + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály kov/slo/tkanina. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 1x40W na které je svítidlo zkonstruováno. Ve svítidle, díky patici E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Stolní lampa do interiéru pro navození doplňkového osvětlení i jako praktický pomocník při čtení knihy. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech.

MASSIVE MA074856 + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1x40W. Stolní lampa do interiéru pro navození doplňkového osvětlení i jako praktický pomocník při čtení knihy. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Díky standardní patici E14 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. kov/plast/tkanina jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla.

MASSIVE MA015453 + 3 roky záruka ZDARMA!

Variabilní stolní lampa k lokálnímu osvětlení, sloužící zároveň, jako příjemný doplněk interiéru. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1x40W. Toto svítidlo je tvořeno materiály kov/křišťál/sklo/PVC fólie/nit. Díky standardní patici E14 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů.

EGLO EG92884 + 3 roky záruka ZDARMA!

Jako světelný zdroj patice E14 lze zvolit klasickou žárovku i úspornou zářivku nebo LED žárovku. Variabilní stolní lampa k lokálnímu osvětlení, sloužící zároveň, jako příjemný doplněk interiéru. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: ocel. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 1X40W na které je svítidlo zkonstruováno....

MASSIVE MA023182 + 3 roky záruka ZDARMA!

Díky standardní patici E14 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 1x40W. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou kov/křišťál/PVC fólie/nit. Variabilní stolní lampa k lokálnímu osvětlení, sloužící zároveň, jako příjemný doplněk interiéru....

MASSIVE MA035895 + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Stolní lampa do interiéru pro navození doplňkového osvětlení i jako praktický pomocník při čtení knihy. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům kov/organza textilie/sklo. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 1x40W.

MASSIVE MA014593 + 3 roky záruka ZDARMA!

Variabilní stolní lampa k lokálnímu osvětlení, sloužící zároveň, jako příjemný doplněk interiéru. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 1x40W. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou nikl/sklo/ocel. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E14....

MASSIVE MA012889 + 3 roky záruka ZDARMA!

lisovaná pryskyřice/kov jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E14. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 1x40W na které je svítidlo zkonstruováno. Stolní lampa do interiéru pro navození doplňkového osvětlení i jako praktický pomocník při čtení knihy....

MASSIVE MA074726 + 3 roky záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 1x40W. Stolní lampa do interiéru pro navození doplňkového osvětlení i jako praktický pomocník při čtení knihy. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Hlavním materiálem svítidla je foukané sklo....

MASSIVE MA024516 + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 1x40W na které je svítidlo zkonstruováno. Stolní lampa do interiéru pro navození doplňkového osvětlení i jako praktický pomocník při čtení knihy. Ve svítidle, díky patici E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. kov/sklo jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla....