Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lampa do obyvaciho pokoje

Nalezeno:    7499 produktů

Dřevěný nábytek do obývacího pokoje

Dřevěný nábytek do obývacího pokoje je vhodný pro děti od 3 let. Souprava obsahuje 2 křesla, pohovku a 2 stolky.

Dřevěný nábytek do obývacího pokoje

Dřevěný nábytek do obývacího pokoje je vhodný pro děti od 3 let. Souprava obsahuje 2 křesla, pohovku a 2 stolky.

Kovaný lustr do obývacího pokoje / jídelny materiálmaClear 4/6 žárovkový

ručně vyrobeno v Itálii varianta A - 4 žárovky, B - 6 žárovek materiál: železo, objímky E27 pro 100W včetně montážního materiálu země původu: Itálie, výrobce Galbusera možno v dalších 13 povrchových úpravých

GLOBO 5662-6S Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře.

GLOBO 24778 Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře.

GLOBO 58222 Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí G9. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 5x40WW. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře.

WOFI WO 338402640000 SHANGHAI Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku.

GLOBO 25826 Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - 2xE27. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 60W. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře.

GLOBO 56568-4S Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo GLOBO lze osadit světelným zdrojem patice 4xG9. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 33WW.

GLOBO 5668-3S Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 3x 33WW. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí G9.

RENDL-DESIGN RE TER00121 Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 25.

EGLO 95541 FONDACHELLI Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 1x60. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Hlavními materiály svítidla jsou ocel/textil. Standardní patice E27 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky.

EGLO 95539 FONDACHELLI Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1x60. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. ocel/textil dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj.

EGLO 94995 MARONDA Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. ocel/textil dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 3x40. Ve svítidle EGLO s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku.

WOFI WO 328402061200 FLORENZ Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - max. 60. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Standardní patice E27 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky.

RABALUX 4059 Diana Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Hlavními materiály svítidla jsou Kov / Plast/ Sklo. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27 G45 + E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 1x MAX 60W + 1x MAX 40W.

RABALUX 4068 Diana Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1x MAX 60W + 1x MAX 40W. Patice E27 G45 + E14 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály Kov / Plast/ Sklo. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře.

RABALUX 2823 Mona Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Kov / Sklo. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu MAX40W na které je svítidlo zkonstruováno. Svítidlo Rabalux lze osadit světelným zdrojem patice G9. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři.

GLOBO 25822 Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici 2xE27. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 60W.

WOFI WO 349301640000 TOURS Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí LED. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 28,8. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech.

EGLO 93585 CANETAL 1 Stojací lampa + 5 let záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům ocel a nikl matný a Plastové a satén. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 2X3W. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice LED.

EGLO 93715 SARRIONE Stojací lampa + 5 let záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům ocel a Plastové a satén. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 17,28;2,88;4,5. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice LED;LED;LED.

EGLO 93876 BAYA LED Stojací lampa + 5 let záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí LED;LED;LED. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů ocel a sklo a plastPři nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 20;2,5;2,5W. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře.

EGLO 95165 PASTERI Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. ocel/textil dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1x60. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře.

EGLO 95166 PASTERI Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou ocel/textil. Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 1x60.

EGLO 95168 PASTERI Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 1x60. Toto svítidlo je tvořeno materiály ocel/textil.

EGLO 82843 UP 2 Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Ve svítidle, díky patici E27/E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je ocel. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1X100W/1X40W. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí.

RABALUX 4017 Rainbow Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 1x MAX 100W + 1x MAX 40W. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Díky standardní patici E27 + E14 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Kov / Sklo.

RABALUX 8178 Regina Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou Kov / Sklo. Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E27. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon MAX 60W. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech.

MASSIVE MA3601838E7 Limba Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1x40W. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E27. textil/dřevo dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

EGLO 30638 BAYA Stojací lampa se stmívačem + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 1X230W/1X33W. ocel je převažující materiál v tomto svítidle. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí R7S/G9. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí.

WOFI WO 3729.03.01.0000 ATKINS Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 15W. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí LED.

WOFI WO 3277.06.22.0000 NERO Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 4,2. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice LED.

EGLO 85976 BAYA Stojací lampa se stmívačem + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo EGLO 85976 lze osadit světelným zdrojem patice R7S/G9. 1X230W/1X33W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál ocel.

RENDL-DESIGN RE RD2SQF04 Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je hliník. Ve svítidle RENDL s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 100W.

WOFI WO 3361.01.64.0000 EVE Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 5. WOFI je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí.

RENDL-DESIGN RE 14022010105 SPIRIT Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Naprostou výhodou patice E14 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je hliník. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 35W.

Massive Philips 37673/86/16 EDWARD Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

1x53W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Hlavními materiály svítidla jsou tkanina/kov. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře.

Massive Philips 36678/31/16 ADRIO Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům kov/tkanina. Ve svítidle Philips s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. 1x70W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.

WOFI WO 3578.01.64.6000 Stojací lampa + 3 roky záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí LED. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 23. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Velmi výkonná stojací lampa do obývacího pokoje, ale i do kanceláře.