Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lak na vlasy wella proffesional

Nalezeno:    91 produktů

Wella SP Exquisite Gloss Lak na vlasy 40ml

Kosmetika Wella Wella SP Exquisite Gloss  Lesk na vlasy. Lesk jako platina pro hladké a rovné vlasy. Hladký fluid, který lehce vklouzne do vlasů. Má anti-frizz efekt, který chrání vlnité nebo neposlušné vlasy před vlhkostí. Použití: Dobře protřepejte. Rozetřete 2-3 kapky v dlaních a rozdělte do vlhkých nebo suchých vlasů. V případě jemných vlasů aplikujte pouze na suché vlasy.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Wella SP Perfect Hold Hairspray Lak na vlasy 300ml

Kosmetika Wella Wella SP Perfect Hold Hairspray Luxusní lak na vlasy.

Více informací
od 245 Kč
Koupit nejlevněji

Vlasový spray - extra silný Performance 500 ml

Profesionální vlasový sprej pro dlouhodobé zpevnění vašeho účesu. Vlasy jsou přirozeně hebké a poddajné. Velmi jemné rozprašování a příjemná vůně. Přípravek se snadno vyčesává. Je určen pro všechny typy vlasů a účesů. Největším triumfem tohoto produktu je jeho univerzálnost - má perfektní tvarovací schopnosti, a tím si získal nejen věrné zákazníky, ale také odborné trenéry Studia Wella.HIT odborných trenérů Wella, používaný při Miss ČR!

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Wella Performance lak na vlasy extrasilný 500 ml

Wella Performance lak na vlasy extrasilný 500 ml + dárek ZDARMA + expresní doprava: Extra silný profesionální lak na vlasy

Wella Performance Lak na vlasy silný M 500 ml

Wella Performance Lak na vlasy silný M 500 ml + dárek ZDARMA + expresní doprava: Profesionální lak na vlasy se silnou fixací

Wella Professionals Eimi Super Set lak na vlasy 300 ml

Wella Professionals Eimi Super Set lak na vlasy 300 ml + dárek ZDARMA + expresní doprava: Lak na vlasy se silnou fixací

Wella Professionals Eimi Super Set lak na vlasy 500 ml

Wella Professionals Eimi Super Set lak na vlasy 500 ml + dárek ZDARMA + expresní doprava: Lak na vlasy se silnou fixací

Wella Professionals Eimi Stay Styled lak na vlasy 300 ml

Wella Professionals Eimi Stay Styled lak na vlasy 300 ml + dárek ZDARMA + expresní doprava: Lak se silnou fixací

Wella Professionals Eimi Stay Styled lak na vlasy 500 ml

Wella Professionals Eimi Stay Styled lak na vlasy 500 ml + dárek ZDARMA + expresní doprava: Lak se silnou fixací

Wella Professionals Eimi Stay Essential lak na vlasy 300 ml

Wella Professionals Eimi Stay Essential lak na vlasy 300 ml + dárek ZDARMA + expresní doprava: Lehký fixační lak na vlasy pro přirozený vzhled.

Wella Professionals Eimi Stay Essential lak na vlasy 500 ml

Wella Professionals Eimi Stay Essential lak na vlasy 500 ml + dárek ZDARMA + expresní doprava: Lehký fixační lak na vlasy pro přirozený vzhled.

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix lak na vlasy 500 ml

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix lak na vlasy 500 ml + dárek ZDARMA + expresní doprava: Flexibilní styl v 45 sekundách

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix lak na vlasy 300 ml

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix lak na vlasy 300 ml + dárek ZDARMA + expresní doprava: Flexibilní styl v 45 sekundách

Wella EIMI Dynamic Fix - flexibilní lak na vlasy 300 ml

Modelovací sprej. Umožňuje flexibilní styl v pouhých 45 sekundách! Nastříkejte na vlasy a okamžitě upravte do potřebného vzhledu - za použití prstů nebo hřebene. Vlasy se během 45 sekund upraví do vytouženého účesu a dokonale drží tvar. Stupeň fixace: 2. Použití: Držte láhev ve vertikální poloze. Aplikujte ve vzdálenosti 25-30 cm na vlasy těsně před dokončením účesu a vytvarujte jedinečný finální styling.

Wella SP Sublime Reflection Shimmering Spray Lak na vlasy 40ml pro ženy Pro všechny typy vlasů

Wella SP Sublime Reflection Shimmering Spray u Vás do 24 hodin! Třpytivý sprej na vlasy Wella SP Sublime Reflection Shimmering Spray.Sprej Wella SP Sublime Reflection Shimmering Spray dodá vlasům oslnivý lesk. Zabraňuje krepatění a oživuje vlasy. Dodejte svým vlasům lesk a zdravý vzhled. Použití: Důkladně protřepejte. Aplikujte do suchých vlasů..

Wella Professional Lak na vlasy se střední fixací EIMI Stay Styled Objem 300 ml

Lak na vlasy Stay Styled perfetně zafixuje každý účes na dlouhou dobu.

Wella Professional Lak na vlasy se střední fixací EIMI Stay Styled Objem 500 ml

Lak na vlasy Stay Styled perfetně zafixuje každý účes na dlouhou dobu.

Wella Professional Pružný lak na vlasy bez aerosolu EIMI Flexible Finish 250 ml

Flexible Finish je lak na vlasy s flexibilní fixací a snadnou aplikací.

Wella SP Exquisite Gloss Lak na vlasy 40ml pro ženy Luxusní vlasový lesk

Wella SP Exquisite Gloss u Vás do 24 hodin! Kosmetika Wella Wella SP Exquisite Gloss  Lesk na vlasy. Lesk jako platina pro hladké a rovné vlasy. Hladký fluid, který lehce vklouzne do vlasů. Má anti-frizz efekt, který chrání vlnité nebo neposlušné vlasy před vlhkostí. Použití: Dobře protřepejte. Rozetřete 2-3 kapky v dlaních a rozdělte do vlhkých nebo suchých vlasů. V př&iacut...

Wella EIMI Flexible Finish Spray - lak na vlasy bez aerosolu 250 ml

Bezaerosolový lak na vlasy s flexibilní fixací, pro jedinečný účes. Chrání před UV zářením a teplem. Stupeň fixace: 2 Použití: Aplikujte ve vzdálenosti 25-30 cm na vlasy těsně před dokončením účesu a vytvarujte jedinečný finální styling.

Wella EIMI Stay Styled - lak na vlasy se silnou fixací 300 ml

Sprej na vlasy se silnou fixací. Vytvořte a zafixujte účes sprejem s velmi vysokou fixací. Tento unikátní lak svou jemnou texturou poskytne Vašim vlasům dlouhotrvající a flexibilní fixaci, ochranu proti vlhkosti a krepacení, snadno se vyčesává a vymývá. Chrání vlasy před vlhkem, UV zářením a teplem. Stupeň fixace: 3 Použití: nastříkejte rovnoměrně do vlasů a upravte vlasy jako obvykle.

Wella EIMI Stay Styled MAXI - lak na vlasy se silnou fixací 500 ml

Sprej na vlasy se silnou fixací. Vytvořte a zafixujte účes sprejem s velmi vysokou fixací. Tento unikátní lak svou jemnou texturou poskytne Vašim vlasům dlouhotrvající a flexibilní fixaci, ochranu proti vlhkosti a krepacení, snadno se vyčesává a vymývá. Chrání vlasy před vlhkem, UV zářením a teplem. Stupeň fixace: 3 MAXI balení 500ml! Použití: nastříkejte rovnoměrně do vlasů a upravte vlasy jako obvykle.

Wella EIMI Stay Styled MINI - lak na vlasy se silnou fixací 75 ml

Sprej na vlasy se silnou fixací. Vytvořte a zafixujte účes sprejem s velmi vysokou fixací. Tento unikátní lak svou jemnou texturou poskytne Vašim vlasům dlouhotrvající a flexibilní fixaci, ochranu proti vlhkosti a krepacení, snadno se vyčesává a vymývá. Chrání vlasy před vlhkem, UV zářením a teplem. Stupeň fixace: 3 MINI balení 75ml! Použití: nastříkejte rovnoměrně do vlasů a upravte vlasy jako obvykle.

Wella EIMI Super Set Spray - lak na vlasy s extra silnou fixací 300 ml

Extra silný lak na vlasy, pro dokonalou fixaci účesu. Chrání před vlhkem, UV zářením a teplem. Zažijte okamžik extrémního zpevnění s přesně tvarovaným stylem. Převezměte totální kontrolu nad dokončením svého mistrovského díla. Stupeň fixace: 4 Použití: Protřepte, nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 20-30cm a zafixujte.

Wella EIMI Super Set Spray MAXI - lak na vlasy s extra silnou fixací 500 ml

Extra silný lak na vlasy, pro dokonalou fixaci účesu. Chrání před vlhkem, UV zářením a teplem. Zažijte okamžik extrémního zpevnění s přesně tvarovaným stylem. Převezměte totální kontrolu nad dokončením svého mistrovského díla. Stupeň fixace: 4 MAXI balení 500ml! Použití: Protřepte, nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 20-30cm a zafixujte.

Wella EIMI Dynamic Fix MAXI - flexibilní lak na vlasy 500 ml

Modelovací sprej. Umožňuje flexibilní styl v pouhých 45 sekundách! Nastříkejte na vlasy a okamžitě upravte do potřebného vzhledu - za použití prstů nebo hřebene. Vlasy se během 45 sekund upraví do vytouženého účesu a dokonale drží tvar. Stupeň fixace: 2. MAXI balení 500ml! Použití: Držte láhev ve vertikální poloze. Aplikujte ve vzdálenosti 25-30 cm na vlasy těsně před dokončením účesu a vytvarujte jedinečný finální styling.

Wella EIMI Stay Essential - lak na vlasy s lehkou fixací 300 ml

S tímto lehkým lakem udržíte svůj účes v dokonalé kondici po celý den. Receptura laku chrání vlasy nejen před negativními účinky vlhka, UV záření, ale i tepla. Stupeň fixace: 2 Použití: Před použitím dobře protřepejte, držte sprej na vzdálenost vaší paže a zahalte vlasy do závoje s lehkou kontrolou.

Wella EIMI Stay Essential MAXI - lak na vlasy s lehkou fixací 500 ml

S tímto lehkým lakem udržíte svůj účes v dokonalé kondici po celý den. Receptura laku chrání vlasy nejen před negativními účinky vlhka, UV záření, ale i tepla. Stupeň fixace: 2MAXI balení 500ml! Použití: před použitím dobře protřepejte, držte sprej na vzdálenost vaší paže a zahalte vlasy do závoje s lehkou kontrolou.

Wella EIMI Absolute Set - silně tužící lak na vlasy 300 ml

Mějte kontrolu nad vaším účesem s tímto extra silným lakem na vlasy. Chrání před vlhkem, UV zářením a teplem.Použití: Nastříkejte na hotový účes ze vzdálenosti 20-30 cm a zafixujte.

Wella EIMI Absolute Set MAXI - silně tužící lak na vlasy 500 ml

Mějte kontrolu nad vaším účesem s tímto extra silným lakem na vlasy. Chrání před vlhkem, UV zářením a teplem. MAXI balení 500 ml!Použití: Nastříkejte na hotový účes ze vzdálenosti 20-30 cm a zafixujte.

Lak na vlasy WELLA EIMI Stay Essential 300 ml (4084500582682)

Lak na vlasy lehce tužící, chrání před negativními účinky vlhka, stupeň fixace 2 Mírně tužící lak na vlasy Wella EIMI Stay Essential zachovává flexibilitu účesu a chrání vlasy před negativními účinky vlhka, UV záření a teplem. Tento lak vám ručí za dokonalý účes po celý den.Mírně tužící lak na vlasy Wella EIMI Stay Essential zachovává flexibilitu účesu a chrání vlasy před negativními účinky vlhka, UV záření a teplem. Tento lak vám ručí za dokonalý účes po celý den.Klíčové vlastnostiLak&nb...

Lak na vlasy WELLA SP Performance M 500 ml (4056800066841)

Lak na vlasy se silným tužením WELLA SYSTEM PROFESSIONAL Performance M je ultra silný lak na vlasy, který je vhodný pro všechny typy vlasů. Tento unikátní lak poskytne Vašemu účesu maximální zpevnění, dokonalou ochranu proti vlhkosti a krepacení, zamezuje poletování, je vhodný pro tvorbu složitých celovečerních účesů, dodá vlasům oslnivý lesk. Specifikace: Výrobek je vhodný pro všechny typy vlasů. Obsah: 500 ml

Lak na vlasy WELLA SP Performance R 500 ml (4056800066865)

Lak na vlasy s extra silným tužením WELLA SYSTEM PROFESSIONAL Performance R je luxusní extra silně fixační lak na vlasy, který je vhodný pro všechny typy vlasů. Tento unikátní lak Vaše vlasy silně zafixuje, nevysušuje je, snadno se vyčesává a vymývá, je ideální pro tvorbu složitých celovečerních účesů, jimž poskytne dlouhotrvající a účinnou fixaci, ochrání Vaše vlasy před vlhkostí a nevzhledným krepacením. Specifikace: Výrobek je vhodný pro všechny typy vlasů. Obsah: 500 mlStupeň fixace: extra...

Lak na vlasy WELLA EIMI Stay Styled 300 ml (4084500583498)

Lak na vlasy pro dlouhotrvající, silnou a flexibilní fixaci, ochranu proti vlhkosti a krepatění, stupeň fixace 3 Lak na vlasy Stay Styled zajišťuje dlouhotrvající, silnou a flexibilní fixaci pro všechny typy vlasů. Chrání vlasy proti vlhkosti, krepacení, UV záření i teplu. Jemný lak dodává vlasům fixaci třetího stupně, která zajistí pevné držení po dlouhou dobu bez porušení. Zanechává vlasy fixované a zároveň přirozeně pružné. VypnutoVynechat z LightBoxu ...

Lak na vlasy WELLA EIMI Stay Styled 500 ml (4084500583627)

Lak na vlasy pro dlouhotrvající, silnou a flexibilní fixaci, ochranu proti vlhkosti a krepatění, stupeň fixace 3 Lak na vlasy Stay Styled zajišťuje dlouhotrvající, silnou a flexibilní fixaci pro všechny typy vlasů. Chrání vlasy proti vlhkosti, krepatění, UV záření i teplu. Jemný lak dodává vlasům fixaci třetího stupně, která zajistí pevné držení po dlouhou dobu bez porušení. Zanechává vlasy fixované a zároveň přirozeně pružné. VypnutoVynechat z LightBo...

Wella Men Invisible Control (Matte Hold Spray) 300 ml

Wella Men Invisible Control (Matte Hold Spray) 300 ml + dárek ZDARMA + expresní doprava: Matný lak na vlasy speciálně pro muže

Wella Professionals Performance M - vlasový spray silný 500 ml

Wella Performance je jednoznačně nejprodávanější profesionální lak na trhu a za tuto cenu nemá konkurenci! Oblíbený vlasový sprej Wella Performance používají kadeřnící i jejich zákazníci po celém světě. Je neodmyslitelnou součástí módních přehlídek i vlasových show. S jeho pomocí budou vaše vlasy fixované bez zatížení, získají zářivý lesk a ochranu. Je určen pro všechny typy účesů, skvělý i pro jemné vlasy. Snadno se vyčesává a nezanechává stopy....

Wella Professionals Performance R - vlasový spray extra silný 500 ml

Wella Performance je jednoznačně nejprodávanější profesionální lak na trhu a za tuto cenu nemá konkurenci! Oblíbený vlasový sprej Wella Performance používají kadeřnící i jejich zákazníci po celém světě. Je neodmyslitelnou součástí módních přehlídek i vlasových show. S jeho pomocí budou vaše vlasy fixované bez zatížení, získají zářivý lesk a ochranu. Je určen pro všechny typy účesů, skvělý k fixování složitějších nebo vyčesávaných účesů. Snadno se vyčesává a nezanechává stopy....

Wella Professional Lak na vlasy Perfect Hold SP (Hairspray) 50 ml

Wella Professional Lak na vlasy Perfect Hold SP (Hairspray) 50 ml, Lak na vlasy s extra silnou fixací pro perfektní zpevnění tvaru účesu. Popis Účinky: dlouhodobě fixuje účes, pomáhá chránit vlasy před UV zářením a vlhkostí. Jak používat Před použitím protřepejte. Nastříkejte lak do suchých vlasů. Náš tip Vyzkoušejte i další produkty značky Wella Profession

Wella Professional Lak na vlasy Perfect Hold SP (Hairspray) 50 ml

Wella Professional Lak na vlasy Perfect Hold SP (Hairspray) 50 ml, Lak na vlasy s extra silnou fixací pro perfektní zpevnění tvaru účesu. Popis Účinky: dlouhodobě fixuje účes, pomáhá chránit vlasy před UV zářením a vlhkostí. Jak používat Před použitím protřepejte. Nastříkejte lak do suchých vlasů. Náš tip Vyzkoušejte i další produkty značky Wella Profession

Wella Professional Lak na vlasy Perfect Hold SP (Hairspray) 300 ml

Wella Professional Lak na vlasy Perfect Hold SP (Hairspray) 300 ml, Lak na vlasy s extra silnou fixací pro perfektní zpevnění tvaru účesu. Popis Účinky: dlouhodobě fixuje účes, pomáhá chránit vlasy před UV zářením a vlhkostí. Jak používat Před použitím protřepejte. Nastříkejte lak do suchých vlasů. Náš tip Vyzkoušejte i další produkty značky Wella ProfessionPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: