Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lagen penezenka kozena

Nalezeno:    418 produktů

Lagen 3771-2

Dámská kožená peněženka od značky Lagen, * provedena v tmavě modré barvě, * zajímavě provedená přední strana, * zapínání pomocí zipu, * uvnitř prostory pro uložení bankovek, kapsa na zip vhodná na mince, organizéry platebních karet a průhledné okénko.

Více informací
od 1 179 Kč
Koupit nejlevněji

Lagen Red 61175-2

Stylová peněženka Lagen určená ženám, * krásná červená barva, * zaujme zvířecím motivem a výraznou sponou, * prakticky rozdělena do dvou částí, * první obsahuje přihrádku na bankovky, několik pořadačů pro platební karty a nechybí ani průhledná okénka k uložení dokladů, * druhý prostor je ideální pro uložení mincí.

Více informací
od 929 Kč
Koupit nejlevněji

Lagen Black 3771/C-1

Značková dámská peněženka Lagen, * v černé barvě, * z kvalitní kůže, * zaujme zvířecím vzorem, * ukrývá čtyři přihrádky na bankovky, kapsu na mince uzavíratelnou zipem a dva prostorné organizéry platebních karet a vizitek.

Více informací
od 1 059 Kč
Koupit nejlevněji

Lagen 614866-1

Elegantní kožená peněženka pro muže značky Lagen, * černá barva doplněna o šedé detaily, * efektní prošití přední i zadní strany, * uvnitř dva prostory k uložení bankovek, * kapsa na mince uzavíratelná na patent, * nechybí průhledné okénko na doklady a organizéry platebních karet.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Lagen Black 64666/E

Luxusní peněženka pro muže od značky Lagen, * lesklé černé barvy, * zdobena červenými detaily a prošíváním, * obsahuje prostory pro bankovky, * samozřejmostí je kapsa vhodná na mince, * nechybí ani okénko na doklady a pořadače vizitek.

Více informací
od 669 Kč
Koupit nejlevněji

Lagen Black PWL-388-1

Značková dámská peněženka od Lagen, * v černé barvě, * přední strana s ozdobným prošitím, * uvnitř nechybí několik přihrádek na bankovky a pořadače platebních karet, * samozřejmostí jsou dvě kapsy uzavíratelné zipem, * dvě průhledná okénka na doklady.

Více informací
od 649 Kč
Koupit nejlevněji

Lagen PÁNSKÁ PENĚŽENKA KOŽENÁ V-71

Pánská kožená peněženka obsahuje: přihrádka na bankovky 2x přihrádka na doklady 5x kreditní karty 5x kapsa na mince 1x Rozměry: 12,5 x 10 cm

Lagen Pánská kožená peněženka 2310004

Pánská peněženka obsahuje 1 kapsičku na cvoček (na drobné), 5 fochů na karty, 3 průhledné fochy a 2 přihrádky na papírové peníze. Rozměřy: 10,5 x 8,5 cm Materiál: kůže

Lagen Pánská kožená pěněženka 113/IT Black

Lagen Pánská kožená pěněženka 113/IT Black.Černá kožená peněženka od značky Lagen, 2 přihrádky na bankovky, 6 přihrádek na doklady, kapsa na mince, 6 slotů na platební karty.

Lagen Pánská kožená peněženka 553344 Black

Lagen Pánská kožená peněženka 553344 Black. Kožená peněženka pro muže od značky Lagen, v univerzální černé barvě, součástí je kapsa na mince zapínána na sponu, uvnitř najdete přihrádky na bankovky a karty - oddíl uzavíratelný patentem, doporučujeme podívat se na informace o materiálu.

Lagen Pánská kožená peněženka Black W-8053

Lagen Pánská kožená peněženka Black W-8053.Speciální parametry: ruční výroba. Praktická peněženka určená mužům od značky Lagen, v odstínu klasické elegantní černé barvy, nabízí dvě přihrádky pro bankovky, dvě přihrádky na doklady, praktická kapsa na mince, pořadače k uložení platebních karet.

Lagen Pánská kožená peněženka C W-8053

Lagen Pánská kožená peněženka C W-8053.Speciální parametry: ruční výroba. Praktická peněženka určená mužům od značky Lagen, v odstínu elegantní hnědé barvy, nabízí dvě přihrádky pro bankovky, dvě přihrádky na doklady, praktická kapsa na mince, pořadače k uložení platebních karet.

Lagen Pánská kožená peněženka 103 Black

Lagen Pánská kožená peněženka 103 Black.Speciální parametry: RFID - ochrana karet před zneužitím Praktická peněženka určená mužům od značky Lagen, 2 přihrádky na bankovky, 3 přihrádky na doklady, prostor na mince, 6 slotů na platební karty, praktická kapsa na zip.

Lagen Pánská kožená peněženka 4006 Black

Lagen Pánská kožená peněženka 4006 Black.Speciální parametry: RFID - ochrana karet před zneužitím Praktická peněženka určená mužům od značky Lagen, 2 přihrádky na bankovky, 5 přihrádek na doklady, praktická kapsa na mince, 7 slotů na platební karty.

Lagen Pánská kožená peněženka 4006 Dark brown

Lagen Pánská kožená peněženka 4006 Dark brown.Speciální parametry: RFID - ochrana karet před zneužitím Praktická peněženka určená mužům od značky Lagen, 2 přihrádky na bankovky, 5 přihrádek na doklady, praktická kapsa na mince, 7 slotů na platební karty.

Lagen Pánská kožená peněženka 1154 Black

Lagen Pánská kožená peněženka 1154 Black.Speciální parametry: RFID - ochrana karet před zneužitím Praktická peněženka určená mužům od značky Lagen, 2 přihrádky na bankovky, 3 přihrádky na doklady, praktická kapsa na mince, 8 slotů na platební karty.

Lagen Pánská kožená peněženka 1154 Dark brown

Lagen Pánská kožená peněženka 1154 Dark brown.Speciální parametry: RFID - ochrana karet před zneužitím Praktická peněženka určená mužům od značky Lagen, 2 přihrádky na bankovky, 3 přihrádky na doklady, praktická kapsa na mince, 8 slotů na platební karty.

Lagen Pánská kožená peněženka 103 Dark brown

Lagen Pánská kožená peněženka 103 Dark brown.Speciální parametry: RFID - ochrana karet před zneužitímPraktická peněženka určená mužům od značky Lagen, 2 přihrádky na bankovky, 3 přihrádky na doklady a 1 přihrádka na zip, prostor na mince, 6 slotů na platební karty, praktická kapsa na zip.

Lagen Dámská kožená peněženka V-17 Multi

Lagen Dámská kožená peněženka V-17 Multi. Peněženka pro ženy značky Lagen, prostor na mince, 3 přihrádky na bankovky, 2 přihrádky na doklady, 9 slotů na platební karty, originální zpracování: uvnitř černá, vnější část vyvedena v krásných jasných barvách.

Lagen Pánská kožená peněženka W-2010 Brown

Lagen Pánská kožená peněženka W-2010 Brown. Značková pánská kožená peněženka od Lagen, v hnědém provedení, "dolarovka" - uvnitř spona na bankovky, kapsa na patent na přední straně, nechybí organizér platebních karet, uvnitř malé průhledné okénko ve tvaru trojúhleníku v rohu peněženky, doporučujeme podívat se na

Lagen Dámská kožená peněženka 553344 Plum

Lagen Dámská kožená peněženka 553344 Plum. Kožená dámská peněženka od značky Lagen, klasické provedení z kvalitní kůže, v pudrové růžové barvě, drobný nápis Lagen na přední straně, prostor na mince zapínán na sponu, uvnitř najdete dvě přihrádky pro bankovky a kreditní karty-tento oddíl zapínán patentem, doporučujeme podívat se na informace o materiálu. ...

Lagen Dámská kožená peněženka HOL-94 Red

Lagen Dámská kožená peněženka HOL-94 Red. Peněženka pro ženy značky Lagen, krásný design, prostor na mince se dvěma přihrádkami uzavíratelný zipem, 2 přihrádky na bankovky, prostor na doklady, 8 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o mater...

Lagen Dámská kožená peněženka HOL-93 Bordo

Lagen Dámská kožená peněženka HOL-93 Bordo. Peněženka pro ženy značky Lagen, krásný design, prostor na mince se dvěma přihrádkami uzavíratelný zipem, 2 přihrádky na bankovky, prostor na doklady, 8 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o mat...

Lagen Dámská kožená peněženka 26511 Red

Lagen Dámská kožená peněženka 26511 Red. Peněženka pro ženy značky Lagen, moderní design ve výrazné červené barvě, prostor na mince uzavíratelný zipem, 4 přihrádky na bankovky, prostor na doklady, 16 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o ...

Lagen Dámská kožená peněženka 26511 Black

Lagen Dámská kožená peněženka 26511 Black. Peněženka pro ženy značky Lagen, prostor na mince uzavíratelný zipem, 4 přihrádky na bankovky, prostor na doklady, 16 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o materiálu. ...

Lagen Dámská kožená peněženka 9771 Red

Lagen Dámská kožená peněženka 9771 Red. Peněženka pro ženy značky Lagen, v klasickém provedení, prostor na mince uzavíratelný zipem, 2 přihrádky na bankovky, prostor na doklady, 20 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o materiálu....

Lagen Dámská kožená peněženka 9771 Black

Lagen Dámská kožená peněženka 9771 Black. Peněženka pro ženy značky Lagen, v klasickém provedení v černé barvě s kontrastní bílou nití, prostor na mince uzavíratelný zipem, 2 přihrádky na bankovky, prostor na doklady, 20 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na

Lagen Dámská kožená peněženka 1056 Red + Black

Lagen Dámská kožená peněženka 1056 Red + Black. Peněženka pro ženy značky Lagen, prostor na mince, 2 přihrádky na bankovky, 6 přihrádek na doklady, 11 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o materiálu.

Lagen Dámská kožená peněženka 37371 Bordo

Lagen Dámská kožená peněženka 37371 Bordo. Peněženka pro ženy značky Lagen, ruční výroba, prostor na mince se dvěma přihrádkami uzavíratelný zipem, 2 přihrádky na bankovky, 4 přihrádky na doklady, 18 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o ...

Lagen Dámská kožená peněženka 37371 Grey

Lagen Dámská kožená peněženka 37371 Grey. Peněženka pro ženy značky Lagen, ruční výroba, prostor na mince se dvěma přihrádkami uzavíratelný zipem, 2 přihrádky na bankovky, 4 přihrádky na doklady, 18 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o m...

Lagen Dámská kožená peněženka 9770 Red + Black

Lagen Dámská kožená peněženka 9770 Red + Black. Peněženka pro ženy značky Lagen, prostor na mince, 2 přihrádky na bankovky, prostor na doklady, 19 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o materiálu.

Lagen Dámská kožená peněženka 9770 Black + Red

Lagen Dámská kožená peněženka 9770 Black + Red. Peněženka pro ženy značky Lagen, prostor na mince, 2 přihrádky na bankovky, prostor na doklady, 19 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o materiálu.

Lagen Dámská kožená peněženka 9772 Red

Lagen Dámská kožená peněženka 9772 Red. Peněženka pro ženy značky Lagen, v klasickém provedení, prostor na mince, 2 přihrádky na bankovky, prostor na doklady, 20 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o materiálu. ...

Lagen Dámská kožená peněženka 9773 Brown - Multi

Lagen Dámská kožená peněženka 9773 Brown - Multi. Peněženka pro ženy značky Lagen, prostor na mince, 2 přihrádky na bankovky, prostor na doklady, 20 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o materiálu.

Lagen Dámská kožená peněženka 931 Plum Silver

Lagen Dámská kožená peněženka 931 Plum Silver. Kvalitní dámská kožená peněženka značky Lagen, provedena v pudrové růžové a šedo-stříbrné, kvalitní zpracování z pravé kůže, na předení straně logo značky, prostorná kapsa na mince uzavíratelná zipem, přihrádka na bankovky, pořadač karet a průhledná okénka v oddílu se zapínáním na patent, doporučujeme podívat se na informace o materiálu. ...

Lagen Dámská kožená peněženka 931 Lipstick Silver

Lagen Dámská kožená peněženka 931 Lipstick Silver. Kvalitní dámská kožená peněženka značky Lagen, provedena v odstínu růžové a šedo-stříbrné, kvalitní zpracování z pravé kůže, na předení straně logo značky, prostorná kapsa na mince uzavíratelná zipem, přihrádka na bankovky, pořadač karet a průhledná okénka v oddílu se zapínáním na patent, doporučujeme podívat se na informace o materiálu.

Lagen Pánská kožená peněženka V-42 Black

Lagen Pánská kožená peněženka V-42 Black.Kožená peněženka pro muže od značky Lagen, v černé barvě, na přední straně značka výrobce, uvnitř nechybí dvě přihrádky pro bankovky a kapsa na mince, osum přihrádek pro vaše doklady, nechybí kapsa na drobné, šest slotů pro vaše karty, doporučujeme podívat se na informace o materiálu. ...

Lagen Dámská kožená peněženka 931-D Fuchsia

Lagen Dámská kožená peněženka 931-D Fuchsia. Kvalitní dámská kožená peněženka značky Lagen, ve výrazné fuchsiové barvě, kvalitní zpracování z pravé kůže, na předení straně logo značky, prostorná kapsa na mince uzavíratelná zipem, přihrádka na bankovky, pořadač karet a průhledná okénka v oddílu se zapínáním na patent, doporučujeme podívat se na informace o materiálu. ...

Lagen Dámská kožená peněženka 786-017 Yellow

Lagen Dámská kožená peněženka 786-017 Yellow.Rozměry venkovní kapsy na mobil: 14,5 cm x 7 cm. Moderní peněženka pro ženy značky Lagen, ve žlutém provedení, hlavní prostor uzavíratelný zipem, uvnitř několik přihrádek na bankovky, pořadače platebních karet, kapsička s logem výrobce na přední straně, praktická kapsa se zipem na zadní straně, doporučuje...

Lagen Dámská kožená peněženka 4495 Plum

Lagen Dámská kožená peněženka 4495 Plum. Kvalitní dámská peněženka značky Lagen, provedena ve světlé růžové barvě, kvalitní zpracování z pravé kůže, prostorná kapsa na mince uzavíratelná zipem, přihrádka na bankovky, pořadač karet a průhledná okénka v oddílu se zapínáním na aktovkový zámek, doporučujeme podívat se na informace o materiálu.

Lagen Dámská kožená peněženka 958 Black

Lagen Dámská kožená peněženka 958 Black.Speciální parametry: kapsa na mobil se zipem Peněženka pro ženy značky Lagen, moderní design, prostor na mince uzavíratelný zipem, 2 přihrádky na bankovky, prostor na doklady, 13 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o materiálu. ...

Lagen Dámská kožená peněženka 958 Red

Lagen Dámská kožená peněženka 958 Red.Speciální parametry: kapsa na mobil se zipem Peněženka pro ženy značky Lagen, moderní design, prostor na mince uzavíratelný zipem, 2 přihrádky na bankovky, prostor na doklady, 13 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o materiálu.

Lagen Dámská kožená peněženka HOL-93 Grey

Lagen Dámská kožená peněženka HOL-93 Grey. Peněženka pro ženy značky Lagen, krásný design, prostor na mince se dvěma přihrádkami uzavíratelný zipem, 2 přihrádky na bankovky, prostor na doklady, 8 slotů na platební karty, doporučujeme podívat se na informace o materiálu. ...

Lagen Dámská kožená peněženka 4495 Orange Taupe

Lagen Dámská kožená peněženka 4495 Orange Taupe. Kvalitní dámská peněženka značky Lagen, provedena v pudrové růžové a šedé, kvalitní zpracování z pravé kůže, prostorná kapsa na mince uzavíratelná zipem, přihrádka na bankovky, pořadač karet a průhledná okénka v oddílu se zapínáním na aktovkový zámek, doporučujeme podívat se na informace o materiálu. ...

Lagen Dámská kožená peněženka 4495 Plum Silver

Lagen Dámská kožená peněženka 4495 Plum Silver. Kvalitní dámská peněženka značky Lagen, provedena v pudrové růžové v kombinaci s šedo-stříbrnou, kvalitní zpracování z pravé kůže, prostorná kapsa na mince uzavíratelná zipem, přihrádka na bankovky, pořadač karet a průhledná okénka v oddílu se zapínáním na aktovkový zámek, doporučujeme podívat se na informace o materiálu. ...

Podobné fráze:

lagen penezenka kozena    •  panska kozena penezenka lagen    •  lagen damska kozena penezenka 3807 t brown    •  lagen panska kozena penezenka v 42 s black    •  lagen panska kozena penezenka black v 27 t    •  lagen damska kozena penezenka 2002 t black    •  lagen panska kozena penezenka 8575 tan    •  lagen panska kozena penezenka black 8575    •  lagen damska kozena penezenka c c 10183    •  lagen panska kozena penezenka w 2010 brown    •  lagen kozena penezenka black 3808 t    •  lagen panska kozena penezenka v 104 brown    •  lagen panska kozena penezenka 2004 brown    •  damska kozena penezenka lagen 3737 c red    •  lagen damska kozena penezenka 3771 brown    •  lagen panska kozena penezenka 2004 black    •  panska kozena penezenka lagen 615197 cerna    •  lagen panska kozena penezenka v 42 black    •  damska kozena penezenka lagen a b 10183    •  damska kozena penezenka lagen c c 10183    •  lagen panska kozena penezenka black 2108 t    •  lagen damska kozena penezenka v 14 brown    •  lagen panska kozena penezenka 8697 black    •  damska kozena penezenka lagen 02320090    •  lagen panska kozena penezenka 2004 1 black    •  lagen panska kozena penezenka 2004 2 brown    •  lagen damska kozena penezenka 3737 c red    •  lagen panska kozena penezenka 615194 brown    •  lagen damska kozena penezenka a b 10183