Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lady speed stick prej

Nalezeno:    24 produktů

LADY SPEED STICK Aloe Sensitive 45g

proti potu Používejte denně pro non-stop ochranu.

Více informací
od 66 Kč
Koupit nejlevněji

LADY SPEED STICK spray Natural 150ml

proti potu a zápachu Obsahuje částice, které se uvolňují postupně a bojují proti potu a zápachu. Používejte denně pro nonstop ochranu 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Colgate-Palmolive Lady Speed Stick Invisible 45g

Lady Speed Stick gel Invisible 65g Gel antiperspirant obsahuje částice, které se uvolňují postupně a bojují proti potu a zápachu. Používejte denně pro nonstop ochranu: 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Více informací
od 50 Kč
Koupit nejlevněji

Lady speed stick aloe sensitive 45 g

Antipersp. Lady Speed stick Morning Breeze Aloe Con

LADY SPEED STICK GEL ACTIVE 48 G

Lady Speed Stick pH Active gel; jeho unikátní antiperspirantní složení pomáhá Vaší pokožce přizpůsobit se potřebnému pH, pro ještě účinnější ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu

Lady Speed Stick gel Aloe 65g

Lady Speed Stick gel Aloe 65g. Antiperspirant obsahuje částice, které se uvolňují postupně a bojují proti potu a zápachu. Jemný k pokožce. Aloe Sensitive.

Lady Speed Stick tuhý deodorant Stainguard 45g

Lady Speed Stick Stainguard gel obsahuje postupně se uvolňující složky, které chrání proti pocení a nepříjmnému pachu. Používejte denně pro non-stop ochranu 24 hodin / 7 dní v týdnu. Nezanechává bílé stopy.

Lady speed stick 45g Ph Active

Dámský deodorant stick postupně bojuje proti potu a zápachu

Lady speed stick gel 65g Ph Active

Dámský antiperspirant gel Postupně bojuje proti potu a zápachu

Lady Speed Stick Fruity Splah 45g

Gelový antiperspirant, 65g. ochrana a svěžest

LADY Speed Stick spray Natural Protect 150 ml

Lady Speed Stick poskytuje efektivní ochranu, která nechává Vaši pokožku volně dýchat. Díky složení je pokožka chráněná před pocením a nepříjemným zápachem.

LADY SPEED STICK GEL FRUITY SPLASH 48 G

Lady Speed Stick 24/7 gel obsahuje postupně se uvolňující složky, které chrání proti pocení a nepříjemnému pachu. Používejte denně pro non-stop ochranu 24 hodin / 7 dní v týdnu. Nezanechává bílé stopy.

LADY SPEED STICK GEL INVISIBLE DRY 48 G

Nová Lady Speed Stick Invisible poskytuje po celý den maximální ochranu před vlhkostí a díky své průhlednosti nezanechává žádné stopy. Užijte si naplno každý okamžik, aniž byste se musely obávat vlhkosti nebo bílých stop.

Colgate-Palmolive Lady speed stick tuhý deodorant Invisible 45g

Lady Speed Stick gel Invisible 65g Gel antiperspirant obsahuje částice, které se uvolňují postupně a bojují proti potu a zápachu. Používejte denně pro nonstop ochranu: 24 hodin, 7 dní v týdnu. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Lady Speed Stick tuhý deodorant Naturals&Protect 45g

Lady Speed Stick Naturals & Protect s jedinečným složením s novou vůní pro Vaši celodenní ochranu. Gel obsahuje postupně se uvolňující složky, které chrání proti pocení a nepříjmnému pachu. Ochrana před potem až po 48hodin. Nezanechává bílé stopy.

LADY SPEED STICK GEL FRESH FUSION 65 G

Gel antiperspirant obsahuje částice, které se uvolňují postupně a bojují proti potu a zápachu. Používejte denně pro nonstop ochranu: 24 hodin, 7 dní v týdnu.

LADY SPEED STICK GEL ALOE VERA 48 G

Gel antiperspirant obsahuje částice, které se uvolňují postupně a bojují proti potu a zápachu. Používejte denně pro nonstop ochranu: 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Antiperspirant Lady Speed stick 24/7 Fruity Fresh gel 65 g

Lady Speed Stick deodorant antiperspirant s chrání proti pocení a nepříjemnému tělesnému pachu.

Colgate-Palmolive Lady speed stick tuhý deodorant Depil Protect 45g

Lady Speed Stick Depil Protect 45g Bojuje proti zápachu a potu a zároveň pečuje o pokožku a minimalizuje viditelnost chloupků.