Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

L link ll 018

Nalezeno:    1 produkt

Böker Magnum Rescue

Jak již název napovídá, zavírací nůž Magnum Rescue od firmy Böker využijete nejlépe při záchraných operacích. Kombinovaná čepel si poradí téměř s jakýmkoliv materálem, vhodný je také na přeřezávání lan. Je zde i řezák na bezpečnostní pásy. Ergonomická rukojeť perfektně padne do ruky a hrubý povrch navíc zajistí, že nůž neprokluzuje ani za mokra. Otevírá se pomocí výstupku na palec, otevřete jej tak jednou rukou ve zlomku vteřiny. Vhod jistě přijde i trn na rozbíjení skla. Samozřejmostí ...

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

; Hot Pluggable; MSA Compliant; RoHS Compliant; ; ; Standards; Compliance with IEEE802.3ae, 10GBASE-LR; Form Factor Type: SFP+; Fibre Channel FC-PI standard: 1200-SM-LL-L; Fiber Media support: Single-Mode; Distance



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:



l link ll 018    •  l link ll atv    •  l link ll atv 2    •  l link ll 1109    •  l link ll 1003    •  l link ll 016 b r    •  l link ll 380 b    •  l link ll 2202    •  l link ll cam 500 p    •  l link ll cam 100 n    •