Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kytarovy povlak

Nalezeno:    39 produktů

Dimavery J-200-BK

Elektrická kytara určená pro děti se zabudovaným reproduktorem. Tělo vyrobeno z mahagonu, Javorový krk. Součástí balení je i kytarový povlak, pás, kabel, struny a trsátka, Barva: černá

Ibanez V50NJP Pack NT

Jam Pack - kytarový set, Vše co potřebujete k začínající hře na kytaru, zabaleno v pěkném dárkovém balení. Obsahuje akustickou kytaru V50 barva NT-natural, se smrkovou vrchní deskou, tělem Agathis s chromovou mechanikou, v ceně kytarový povlak, řemen, elektronická ladička, trsátka a pouzdro na příslučenství.

Madarozzo Essential G16 BG/BG

Pevný kytarový povlak na baskytaru značky Madarozzo ze série Essential. Díky svému 16mm polstrování si zachovává poměrně nízkou hmotnost a zároveň poskytuje poměrně dobrou ochranu před mechanickým poškozením nebo nárazům. Vyroben je z nepromokavého polyesteru, který váš nástroj ochrání před jakýmkoli počasím. Vnitřní výztuha je z kvalitního nylonu. Povlak disponuje i kapsou na příslušenství. Barevné provedení - černo / šedý.

Madarozzo Essential G16 EG/BG

Pevný kytarový povlak na elektrickou kytaru značky Madarozzo ze série Essential. Díky svému 16mm polstrování si zachovává poměrně nízkou hmotnost a zároveň poskytuje poměrně dobrou ochranu před mechanickým poškozením nebo nárazům. Vyroben je z nepromokavého polyesteru, který váš nástroj ochrání před jakýmkoli počasím. Vnitřní výztuha je z kvalitního nylonu. Povlak disponuje i kapsou na příslušenství. Barevné provedení - černo / šedý.

Madarozzo Essential G16 DR/BG

Pevný kytarový povlak na akustickou kytaru značky Madarozzo ze série Essential. Díky svému 16mm polstrování si zachovává poměrně nízkou hmotnost a zároveň poskytuje poměrně dobrou ochranu před mechanickým poškozením nebo nárazům. Vyroben je z nepromokavého polyesteru, který váš nástroj ochrání před jakýmkoli počasím. Vnitřní výztuha je z kvalitního nylonu. Povlak disponuje i kapsou na příslušenství. Barevné provedení - černo / šedý.

Madarozzo Essential G16 C4/BG

Pevný kytarový povlak na klasickou kytaru značky Madarozzo ze série Essential. Díky svému 16mm polstrování si zachovává poměrně nízkou hmotnost a zároveň poskytuje poměrně dobrou ochranu před mechanickým poškozením nebo nárazům. Vyroben je z nepromokavého polyesteru, který váš nástroj ochrání před jakýmkoli počasím. Vnitřní výztuha je z kvalitního nylonu. Povlak disponuje i kapsou na příslušenství. Barevné provedení - černo / šedý.

Madarozzo Essential G8 C4/BG

Pevný kytarový povlak na klasickou kytaru značky Madarozzo ze série Essential. Díky svému 8mm polstrování si zachovává poměrně nízkou hmotnost a zároveň poskytuje základní ochranu před mechanickým poškozením nebo nárazům. Vyroben je z nepromokavého polyesteru, který váš nástroj ochrání před jakýmkoli počasím. Vnitřní výztuha je z kvalitního nylonu. Barevné provedení - černo / šedý.

Madarozzo Essential G8 DR/BG

Pevný kytarový povlak na akustickou kytaru značky Madarozzo ze série Essential. Díky svému 8mm polstrování si zachovává poměrně nízkou hmotnost a zároveň poskytuje základní ochranu před mechanickým poškozením nebo nárazům. Vyroben je z nepromokavého polyesteru, který váš nástroj ochrání před jakýmkoli počasím. Vnitřní výztuha je z kvalitního nylonu. Barevné provedení - černo / šedý.

Madarozzo Essential G8 BG/BG

Pevný kytarový povlak na baskytaru značky Madarozzo ze série Essential. Díky svému 8mm polstrování si zachovává poměrně nízkou hmotnost a zároveň poskytuje základní ochranu před mechanickým poškozením nebo nárazům. Vyroben je z nepromokavého polyesteru, který váš nástroj ochrání před jakýmkoli počasím. Vnitřní výztuha je z kvalitního nylonu. Barevné provedení - černo / šedý.

Madarozzo Essential G3 DR/BG

Pevný kytarový povlak na akustickou kytaru značky Madarozzo ze série Essential. Určen je pro vyznavače lehkých pouzder protože si díky svému 3mm polstrování zachovává nízkou hmotnost. Tento typ polstrování však brání poškození před nárazem jen minimálně. Vyroben je z nepromokavého polyesteru, který váš nástroj ochrání před jakýmkoli počasím. Barevné provedení - černo / šedý.

Madarozzo Essential G3 C3/BG

Pevný kytarový povlak na 3/4 klasickou kytaru značky Madarozzo ze série Essential. Určen je pro vyznavače lehkých pouzder protože si díky svému 3mm polstrování zachovává nízkou hmotnost. Tento typ polstrování však brání poškození před nárazem jen minimálně. Vyroben je z nepromokavého polyesteru, který váš nástroj ochrání před jakýmkoli počasím. Barevné provedení - černo / šedý.

Madarozzo Essential G3 EG/BG

Pevný kytarový povlak na elektrickou kytaru značky Madarozzo ze série Essential. Určen je pro vyznavače lehkých pouzder protože si díky svému 3mm polstrování zachovává nízkou hmotnost. Tento typ polstrování však brání poškození před nárazem jen minimálně. Vyroben je z nepromokavého polyesteru, který váš nástroj ochrání před jakýmkoli počasím. Barevné provedení - černo / šedý.

Madarozzo Essential G3 C4/BG

Pevný kytarový povlak na 4/4 klasickou kytaru značky Madarozzo ze série Essential. Určen je pro vyznavače lehkých pouzder protože si díky svému 3mm polstrování zachovává nízkou hmotnost. Tento typ polstrování však brání poškození před nárazem jen minimálně. Vyroben je z nepromokavého polyesteru, který váš nástroj ochrání před jakýmkoli počasím. Barevné provedení - černo / šedý.

Muziker Electric Guitar Accessories Pack

Sada kytarového příslušenství za zvýhodněnou cenu, sada obsahuje: polstrovaný povlak, ladičku s metronomem, trsátka, kytarový pás, stojan a sadu strun.

SX SE1-SK

kompletní sada, obsahuje: el. kytaru typu Stratocaster, 10W kombo, povlak na kytaru, kytarový řemen, kabel, sadu trsátek a klipovou ladičku, různé barvy

SX SE3-SK

kompletní sada, obsahuje: el. kytaru typu Les Paul, povlak na kytaru, kytarový řemen, kabel, sadu trsátek a klipovou ladičku, barva Vintage Sunburst

SX SA1-SK

kompletní sada pro začínající kytaristy, obsahuje: akustickou kytaru typu Dreadnought, povlak na kytaru, kytarový popruh, klipovou ladičku a 6 trsátek, různé barvy

SX SA3-SK

kompletní sada, obsahuje: elektroakustickou kytaru typu Jumbo s výřezem a vestavěnou ladičkou, 10W kombo, kabel, povlak na kytaru, kytarový popruh a 6 trsátek, různé barvy

Elektrická kytara Fender Squier Affinity Series™ Stratocaster® s Fender Frontman® 10G Amp, BS

Squier Affinity Strat SSS BK + Frontman 10G set. Sada obsahuje: Squier Affinity SSS Guitar, zesilovač Fender Frontman 10G, polstrovaný povlak, kabel, kytarový řemen.

Epiphone Les Paul Special II Player Pack

kompletní sada, obsahuje: elektrickou kytary Epiphone Les Paul Special II (tělo: mahagon, krk: mahagon, hmatník: palisandr, snímače: 2x HB, pochromovaný hardware), kombo (výkon 10W, 6" reproduktor), povlak na kytaru, kytarový řemen, kabel, sadu trsátek a chromatickou ladičku, různé barvy

Epiphone Slash AFD Les Paul Special-II Outfit

kompletní sada, obsahuje: elektrickou kytary Epiphone Les Paul Special II (tělo: mahagon, krk: mahagon, hmatník: palisandr, snímače: 2x HB, pochromovaný hardware), povlak na kytaru, kytarový řemen, kabel a sada trsátek, barva Appetite Amber

ABX Guitars ABX 30

kompletní sada, obsahuje: el. kytaru typu Stratocaster, kombo ABX (výkon 10W, korekce bass, treble clean, drive distortion přepínání, sluchátkový výstup), povlak na kytaru, kytarový řemen, ladičku a kabel, barva sunburst

Elektrická kytara paket Yamaha ERG 121GPII BL

Yamaha kytarový pack - ERG 121GP. Kytara včetně veškerého důležitého příslušenství - kombo, ladička, povlak, popruh, náhradní struny, navíječ strun. Kombo: GA-10, 7W, 12cm repro, hlasitost, ovládání výšek a basů, výběr clean/drive kanálu, možnost připojení sluchátek.

ABX Guitars ABX 20

kompletní sada, obsahuje: el. kytaru typu Stratocaster, kombo ABX (korekce bass, treble clean, drive distortion přepínání, sluchátkový výstup), povlak na kytaru, kytarový řemen, kabel a digitální ladičku, barva červená

SX SA1 Acoustic Guitar Kit Natural

kytarový pack s akustickou kytarou a příslušenstvím. Obsah: akustická kytara ve tvaru dreadnought. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyrobený z dřeviny Nato s palisandrový hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Barevné provedení Natural. Příslušenství: klipová ladička, kytarový pás, 6 trsátek a povlak na kytaru.

SX SA1 Acoustic Guitar Kit Vintage Sunburst

Kytarový pack s akustickou kytarou a příslušenstvím. Obsah: akustická kytara ve tvaru dreadnought. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyrobený z dřeviny Nato s palisandrový hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Barevné provedení Vintage Sunburst. Příslušenství: klipová ladička, kytarový pás, 6 trsátek a povlak na kytaru.

SX SA1 Acoustic Guitar Kit Black

kytarový pack s akustickou kytarou a příslušenstvím. Obsah: akustická kytara ve tvaru dreadnought. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyrobený z dřeviny Nato s palisandrový hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Barevné provedení Black. Příslušenství: klipová ladička, kytarový pás, 6 trsátek a povlak na kytaru.

SX SE3 Electric Guitar Kit Vintage Sunburst

elektrická kytarový pack s příslušenstvím. Obsah: elektrická typu Les Paul. Tělo vyrobeno z masivní lípy, krk s oboustrannou výztuhou vyrobený z výběrového kanadského javoru, palisandrový hmatník s 22 pražci a nultým pražcem ze syntetické slonoviny, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Nástroj je osazen dvojicí humbucker snímačů s ovládáním 2x Volume a 2x Tone a troj-polohovým přepínačem. Barevné provedení Vintage Sunburst. Příslušenství: Jack-Jack kabel, klipová ladička, kytarový p...

SX SA3 Electric Acoustic Kit Vintage Sunburst

kytarový pack s elektroakustickou kytarou, kombem a příslušenstvím. Obsah: elektroakustická kytara ve tvaru Jumbo s výřezem. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyrobený z dřeviny Nato s palisandrový hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Nástroj je osazen elektronikou EQ400T se 4 pásmovým ekvalizérem a vestavěnou ladičkou. Barevné provedení Vintage Sunburst. Příslušenství: 10W komb...

SX SA3 Electric Acoustic Kit Natural

kytarový pack s elektroakustickou kytarou, kombem a příslušenstvím. Obsah: elektroakustická kytara ve tvaru Jumbo s výřezem. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyrobený z dřeviny Nato s palisandrový hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Nástroj je osazen elektronikou EQ400T se 4 pásmovým ekvalizérem a vestavěnou ladičkou. Barevné provedení Natural. Příslušenství: 10W kombo jack-ja...

SX SA3 Electric Acoustic Kit Black

kytarový pack s elektroakustickou kytarou, kombem a příslušenstvím. Obsah: elektroakustická kytara ve tvaru Jumbo s výřezem. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyrobený z dřeviny Nato s palisandrový hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Nástroj je osazen elektronikou EQ400T se 4 pásmovým ekvalizérem a vestavěnou ladičkou. Barevné provedení Black. Příslušenství: 10W kombo jack-jack...

Epiphone Slash AFD Special-II Performance Pack

kompletní sada, obsahuje: elektrickou kytary Epiphone Les Paul Special II (signature model Slash, tělo: mahagon, top: žíhaný javor, krk: mahagon, hmatník: palisandr, snímače: 2x Ceramic Plus HB, zabudovaná ladička Shadow E-Tuner), kombo (výkon 15W, 2 kanály, 3-pásmový ekvalizér, sluchátkový výstup), povlak na kytaru Slash "Snakepit", kytarový řemen, kabel a 3x Dunlop Tortex trsátko Slash signature, barva Appetite Amber

SX SE3 Left Handed Electric Guitar Kit Vintage Sunburst

elektrická kytarový pack s příslušenstvím pro leváky. Obsah: elektrická typu Les Paul. Tělo vyrobeno z masivní lípy, krk s oboustrannou výztuhou vyrobený z výběrového kanadského javoru, palisandrový hmatník s 22 pražci a nultým pražcem ze syntetické slonoviny, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Nástroj je osazen dvojicí humbucker snímačů s ovládáním 2x Volume a 2x Tone a troj-polohovým přepínačem. Barevné provedení Vintage Sunburst. Příslušenství: Jack-Jack kabel, klipová ladička,...

SX SE1 Electric Guitar Kit 3-Tone Sunburst

elektrická kytarový pack. Obsah: elektrická kytara typu ST. Tělo vyrobeno z masivní lípy, krk s oboustrannou výztuhou vyrobený z výběrového kanadského javoru, palisandrový hmatník s 22 pražci a nultým pražcem ze syntetické slonoviny, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Nástroj je osazen trojicí singl snímačů s ovládáním 1x Volume a 2x Tone a 5-polohovým přepínačem. Barevné provedení 3 Tone Sunburst. Součástí balení je i: 10 Watt kombo jack-jack kabel, klipová ladička, kytarový pás,...

SX SE1 Electric Guitar Kit Black

elektrická kytarový pack. Obsah: elektrická kytara typu ST. Tělo vyrobeno z masivní lípy, krk s oboustrannou výztuhou vyrobený z výběrového kanadského javoru, palisandrový hmatník s 22 pražci a nultým pražcem ze syntetické slonoviny, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Nástroj je osazen trojicí singl snímačů s ovládáním 1x Volume a 2x Tone a 5-polohovým přepínačem. Černé barevné provedení. Součástí balení je i: 10 Watt kombo jack-jack kabel, klipová ladička, kytarový pás, 6 trsátek...

SX SE3 Left Handed Electric Guitar Kit Black

elektrická kytarový pack s příslušenstvím pro leváky. Obsah: elektrická typu Les Paul. Tělo vyrobeno z masivní lípy, krk s oboustrannou výztuhou vyrobený z výběrového kanadského javoru, palisandrový hmatník s 22 pražci a nultým pražcem ze syntetické slonoviny, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Nástroj je osazen dvojicí humbucker snímačů s ovládáním 2x Volume a 2x Tone a troj-polohovým přepínačem. Černé barevné provedení. Příslušenství: Jack-Jack kabel, klipová ladička, kytarový p...

Valencia CG1K 1/2 Black

Kytarový set obsahující klasickou kytaru poloviční velikosti, foukací ladičku, navíječ strun, povlak, podnožku a DVD. Kytara má tělo i rezonanční desku vyrobenou z lípy. Tělo, stejně jako krk, jsou lemované černou barvou. Ozvučnice je zdobena barevnou, vzorovanou rozetou. Krk nástroje je vyroben z exotické dřeviny Nato, stejně jako hmatník a kobylka, které však byly ebonizovány a proto se barevně liší. Struník kytary značky NuBone je dodáván z Kanady. Hlavu kytary zdobí logo značky Valencie. Ba...

Elektrická kytara Ibanez IJRG 200 BL

Elektrická kytara Ibanez IJRG 200 BL. Jam Pack-kytarový set pro začátečníky, v ceně setu kytarové kombo 10W, digitální ladička, povlak, sluchátka, kabel, řemen,trsátka, obal na příslušenství. Set ze série Gio Vám nabízí v jednom balení vše, co potřebujete. Tento Jump Start Pack tedy nabízí elektrickou kytaru typu superstrat ze série Gio RX, dvoukanálové kombo o výkonu 10W, digitální ladičku, látkový obal, popruh, kabel, trsátka a tašku na příslušenství. Kytara je vyrobena z lípy. Krk je javorov...

Elektrická kytara Ibanez IJRG 200 RD

Elektrická kytara Ibanez IJRG 200 RD. Jam Pack-kytarový set pro začátečníky, v ceně setu kytarové kombo 10W, digitální ladička, povlak, sluchátka, kabel, řemen, trsátka, obal na příslušenství. Set ze série Gio Vám nabízí v jednom balení vše, co potřebujete. Tento Jump Start Pack tedy nabízí elektrickou kytaru typu superstrat ze série Gio RX, dvoukanálové kombo o výkonu 10W, digitální ladičku, látkový obal, popruh, kabel, trsátka a tašku na příslušenství. Kytara je vyrobena z lípy. Krk je javoro...